Jump to content
FAS Goran
Saobracajna Kamera

Naši snimci iz saobraćaja

Recommended Posts

Razumem da je opalio po gasu negde gde je čisto, da je pretekao šleper na magistrali bez uletanja u makazice itd, ali ovo stvarno ne kapiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima nas raznih... samo za sve se odgovara kao za coveka...

 

Mene je jutros jedan sa Stilom (mozda je ovde na forumu) malo nervirao, i to ne razumem nikako. Na semaforu, u pola kolone, krece sa tolikom pauzom da napravi rupu za sleper, nema veze da li su mogla jos 3 ili 4 auta da uhvate zeleno, ali ajde... Izadjemo na most na adi, ja posle nekog vremena se izbacim u levu traku i obidjem ga, najnormalnije, to ga izgleda naljutilo pa je odmah krenuo za mnom i posto sam ja imao auto ispred i pratio njegov tempo, lik je odlucio da me obidje sa desne strane i isece me, da se ubaci u levu traku. Naravno da sam morao da kocim i to me uzasno nervira kada neko namerno remeti moj tempo voznje bez ikakve poente! Dobio je samo duga svetla od mene, nisam ko stoka legao na sirenu mada sam u glavi vec imao sliku moje dizalice na njegovoj dasci... I lik se samo iskljuci na prvom sledecem iskljucenju, znaci bez ikakve potrebe me sekao u levoj traci da bi odmah posle hvatao desno iskljucenje... Sta reci... ima nas raznih i svi smo najpametniji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao zivote, kada bih krenuo da postavljam snimke iz DVRa, bilo bi ko da gledate lude poljake ili ruse, samo (za sad) bez sudara (premda cesto nije daleko od toga). Onda jasno odakle mi kutija sa zvakama kod rucne umesto case...
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milane, o tome sa pravljenjem rupa i ogromnih razmaka prilikom kretanja sam više puta pisao i apsolutno me ništa toliko ne nervira kao to
Redovna pojava na svakoj raskrsnici. Glupi smo k'o qrac generalno kao vozači

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

i kompleksirani kao narod iznad proseka, pre neki dan, u raskrsnici skrecem levo (ima dve trake za levo, neki infinity dzip ruske table me sece, prelazi u moju traku, sviram mu on nista, zauzeo obe trake (pola leve i srednje) a na sirenu reagovao dodavanjem gasa i srednjim prstom. Ja opalim gas i obidjem ga odem u levu traku ispred njega, on predje u suprotan smer preko duple pune da pokusa da me obidje.

Covek jedno 60-65g, vidi da ne moze da obidje, vraca se nazad, staje na semafor pored mene, spusta prozor i kaze sta je hoces da se trkamo u "ILJADU EVRI", dakle srbenda neka nasa, kazem mu ja moze, a on kaze "nemas ti pojma ovo ide 300" i da gas i prodje kroz crveno i pobegne, neka ga mislim se, ajde da je neki klinac, ali napaljeni deda, jos mu bakuta sedi na suvozackom mestu, jel se njoj dokazuje ili sta :D 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHahah,zamisljam onog lika dnevna doza prosecnog srbende sa cackalicom u tvojoj prici :D

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, hamdasikkes said:
Čitao sam o Waze aplikaciji na apknite. Rekao je da može upozoriti na promet, policiju, opasnosti. Je li netko pokušao ovo? Je li to stvarno dobro?

Pa ona ti funkcionise tako da svako ko ima app moze da prijavi. To je sad ako se potrefi trenutak imaces informaciju o patroli, rupi, radovima na putu..
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Waze je malo cudan sto se tice odabira ruta. Jednom umesto na Tresnju odveo me je u neku rupu, za Golubac neka ruta sacuvaj Boze kad trap nisam odvalio tad necu nikad(sve neka gasterbajsterska sela, sve sami austrijanci, svedjani, svabe.. :D), kao i da nisu azurni sto se tice mapa.

Google je najmerodavniji mada sam cuo da je i Here dobar ali ga nisam koristio do sada. Jedino sto kod Googla nemas da prijavis patrolu, kao i kamere. 

Skoro sam cuo da je Google kupio Waze i da su sve bolji al posle Golubca nisam ni koristio aplikaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi oni koji uz Bubanj potok uzbrdo kilave a kad dođe nizbrdica se zaliću ko idioti.Nikad neću to da razumem.:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, kreator said:
Svi oni koji uz Bubanj potok uzbrdo kilave a kad dođe nizbrdica se zaliću ko idioti.Nikad neću to da razumem.default_laugh.png

Atmosferci jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kada vidim brdo stiskam gas, Midea 1.3mjet uz Bubanj Potok ka Beogradu i dalje ide 120km/h sa klimom :lol:. Još ima života u njoj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ccc da vidite vi kakav zalet vatam sa Nivom pred Bubanj...to se bre sklanja iz trake, blicam meckama i motobawarcima, bruji mashina ukljucenog ventilatora za hladjenje, 110 raspad...iiiii...to je to. 4.ta 80 i ako se ne skuvam ko krompir do strane ka Konjarniku dobro je
Naravno uvek mi zabode neki sa 40 u sporoj traci a onda cupam kosu Ubedljivo najbolje takmicenje je sa novim malim atmosfercima (aka i10, dacia i slicni sa 1.0) ko ce pre da umre

Sent from NOMU S10 PRO using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kontam da se uglavnom uzentaju od onih par krivina i tu zeznu stvar u startu.Posle kad se ispravi sledi baš veliko brdo.Al kad prođu brdo posle na nizbrdici ko kamikaze.Isto to i na Begaljičkom brdu kad se spuštaju.

Primetio sam da se ovi sa stranim tablama manje bahate nego ranije kad su stalno nešto ablendovali.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...