Jump to content
FAS Goran
Saobracajna Kamera

Naši snimci iz saobraćaja

Recommended Posts

Tako je,ali pre toga je dvosmerna i tada je preticao i nas i ljude iza. Hteo sam da skrenem pažnju na nepotreban rizik,bilo je baš klizavo i dosta snega. Po suvom i kad preteraš sa brzinom možeš da ukočiš ovde po ovom snegu teško 

Edited by dach@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nepoznavaoce deonice o kojoj se diskutuje - osim jedne velike krivine odmah na početku, u smeru od Venca ka NSu put je relativno brz, jer se tuda možeš opušteno kretati 100-120, kada je suvo. Nije ni mnogo zjbno kada je i sneg.

Poslato sa FIG-LX1 uz pomoć Tapatoka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, imao sam priliku da vozim Renol 11 tuda, ide jedva 120 po auto putu ali juri nizbrdo 125, do dna preteknes sve one koji su tebe preticali uzbrdo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U brare ista svirena ko moja :D Mogu vam reci da je bilo prvo snega i ledxislod na ibarskoj, ali negde oko 2 ujutru putari bacise so i put suv,cak nije ni mokar bio.Pricam za deonicu Kv-Ca.Do Mrcajevaca je bilo tako,posle je bilo malo leda, ali nije bilo problema.U par dana samo naleteh na jednog Slovenca napravio ne kolonu tako sto je vozio 40 i kocio par puta na pravcu bez razloga. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li si stao da ga olupaš? Jbt kakva budala, mogao je trougao na vrata da okači? I šta mu se desilo, pukla guma pa se okrenuo? Nije mogao sam da skloni auto iz trake? 

 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ponovo sam pogledao, imao je mesta da se skloni u rikverc u zaustavnu traku. Jbt ja bih isekao sve gume ako treba, samo da sklonim auto, jer ovako se gine. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj ispred sa sva 4 ga lupio u zadnji levi. Okrenuo golfa, kroz travu i nazad na auto put. 

 

Stao da kazem debilima da pomere kola i spusti trougao nize. Iza mene vidis koliko kola dolazilo. 

 

Budale. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au jbt, ovo je za zatvor, i trajno oduzimanje dozvole. 

Ali jedno ne razumem, ako je već toliko glup, zar nema osnovni instinkt samoočuvanja, ne kapira da može tako da izgine, da ne pričam o tome što može tako da napravi lančani i da pogine ne znam koliko ljudi. Mada ljudi su stoka, naročito oni recimo 60+, prelazi ulicu ukoso leđima ka automobilima, jer je on umislio da ima prednost, kako van pešačkog prelaza tako i na njemu... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljivo da je kamion jedini pokusao da te upozori. Bio je skoro sudar na novosadskom gde se lik zabio u bankinu a ja prosao u suprotnom smeru. mislim da sam jedini blicao ko lud jer su svi u suprotnoj i dalje vozili brzo, nisu mogli da vide da je bio sudar jer je bio mrkli mrak.. Jezivo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, dekirs said:

Zanimljivo da je kamion jedini pokusao da te upozori. Bio je skoro sudar na novosadskom gde se lik zabio u bankinu a ja prosao u suprotnom smeru. mislim da sam jedini blicao ko lud jer su svi u suprotnoj i dalje vozili brzo, nisu mogli da vide da je bio sudar jer je bio mrkli mrak.. Jezivo. 

I ja sam skontao kamion i očekivao sam nalet na nešto....Dragane, imao si sreće. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreca pa sam isao levom. Da sam u desnoj bio nema.sanse da bih stao zbog krhotina, stakla,kamenja na putu.... mislim da bih golfa klepio samo tako, plus ove debile pored sto su stajali sigurno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au jbt, gde je ljudima mozak... Izgleda da je problem za toliko ga ukljuciti i uzeti u ozbir da je noc i da se na AP ne saobraca brzinom zapreznih kola... Postavljanje trougla takodje no comment - ako opet ne ukljucis gore pomenuti, po zakonu je obavezno MINIMALNO 50m na otvorenom putu (u gradu 10m, ako me secanje sluzi posle vise od 20 god).

Sto se tice vozaca kamiona, svaka cast, nazalost sve je manje pravih profesionalaca i drugara na drumu. Secam se da je ranije bilo kao dobar dan da ti neko sa poluprikolicom da levi/desni migavac cisto da ti olaksa izvirivanje i preticanje ili stane i propusti kolonu iza sebe, na nekoj zahtevnijoj deonici. To je danas pravi raritet, sve je vise sujetnih, spremnih cak i da se "trkaju" sa putnickim vozilima.

Imao si srece, hvala Bogu pa je sve proslo OK... A ovo moze da bude nauk decurliji koja kace nocne slike iz matorih turbaka sa po 200km/h po magistralama, sa sve telefonom u ruci. A zna se sta tek na tim putevima mozes sve da ocekujes, pogotovo zimi ili u sezoni poljoprivrednih radova.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...