Jump to content
FAS Goran
Saobracajna Kamera

Naši snimci iz saobraćaja

Recommended Posts

5 hours ago, dj90 said:

ništa ne bude pri maloj brzini ako potkačiš nekog

opet drugo je kad vidis da životinja prelazi koja ne poznaje pravila (a neke i poznaju) ili neki klinac od 7-10 god a drugo čoveka od sto godina

prelazim i ja ulicu van prelaza sto puta ali ne ugrožavam saobraćaj za razliku od penzosa, uvek penzosi to rade, misle da su bogom dani za sve.

Koliko imas godina?

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, dj90 said:

ovi mlađi gledaju kad pretrčavaju i nikome ne smetaju

Ma vazi, onaj moj u Ruzveltovoj nije imao više od 25 godina! 

Ako ovo 90 znači godište, onda mi je jasno zašto ofanzivno voziš, vremenom to (kao meni) nesvesno krene u defanzivno. 

Sada potapanje gas samo kada je frka iza mene, kada je ispred koči i izbegavam, a ima takvih situacija... 

 

Malo je bzvz kazniti tuđu grešku ili nemarnost ako se može izbeći. 

 

Inace na Umci ima jedan dzukac koga sam ja redovno puštao na pešačkom, a tamo je i semafor i dzukac uredno čeka svoj red! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to sto kad malo potkacis nekoga mozes da ga oboris i jednostavno nezgodno padne i eto problema.Jos ako je straija osoba u pitanju.Mani se toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za 5-6 godina vožnje imam samo jednu kaznu za parkiranje tako da nema govora o nekoj bahatoj vožnji sa moje strane (naravno da ne vozim strogo po zakonu ali sve u granicama bezbednosti)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To uopste merodavno nije.Drugar je vozi 2 godine,od tih dve godine skoro svake nedelje po 2-3 noci vozi pijan pa nikom nista.Jednostavno sreca.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, danijel55 said:

A to sto kad malo potkacis nekoga mozes da ga oboris i jednostavno nezgodno padne i eto problema.Jos ako je straija osoba u pitanju.Mani se toga.

pričao sam o kolima da ne može doći do nekog oštećenja u toj prilici

a to što ću da potkačim nekog matorca sam je kriv, jer nije ni svestan gde se nalazi, posle će naučiti da ulica nije bogom dana za njega

mene je kao klinca potkačio auto i to na parkingu, poleteo sam oko metar uvis ali mi ništa nije bilo, samo sam naučio da gledam pažljivo kad prelazim i ako me zaklanja neki auto parkiran uz ulicu da promolim glavu ima li koga pa onda da pređem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se ja igrao sa tim.Jednom sam imao situaciju da sam morao coveka da uhvatim za kragnu.Bilo vreme kupusijade  u Mrcajevcima i ja prelazio put sa devojkom,pesacki nit se vucemo nit trcimo.I prilazi covek i pipne me braniko i daje gas kao,samo sam mu prisao otovrio vrata i za kragnu i stegao i rekao mu,jesi jos harabar da te sacekam da se patkiras pa da resimo.Samo je cutao ni rec nije rekao i pobegao.Sreca njegova sto nju nije zakacio,drugacija bi tu bila prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, dj90 said:

mene bi iskreno bolelo uvo i da udarim tako nekog penzosa (ovi mlađi gledaju kad pretrčavaju i nikome ne smetaju)

kad vidim da neki penzosi tako izleću ja nastavljam da vozim svojim zacrtanim tempom pa šta bude, jednom sam prošao na metar od nekog penzosa

Ja ne mogu da verujem šta sve može da se pročita na ovom forumu. Jadna je majka koja te ovako vaspitala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahhaha, voodoo, da nije tužno bilo bi smešno :(

Nego stvarno, da li neko zna šta se dešava sa Ciletom i njegovim ćaletom? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predlažem da se u odgovarajućem offtopic poforumu (može i Markova tema sa Deltom :D), otvori tema sa nazivom: "kucamo na vrata zaboravljenih asova".

Evo predloga:

1. Cile

2. Bimaks aka ilija gti

3. Dejica

4. Oktopod (čovek je živ, legenda je, priznao je da se gadno prešao sa kupovinom lagune 1.9dci, al ima bisera poput malog šestaka)

....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na odgovorima, moraću da potrazim teme tog Cileta, već par puta se pominje, pa me živi zanima. A predlog za asove je prava stvar, i mislim da se Marko neće ljutiti

Sent from my 3310

Share this post


Link to post
Share on other sites
Predlažem da se u odgovarajućem offtopic poforumu (može i Markova tema sa Deltom :D), otvori tema sa nazivom: "kucamo na vrata zaboravljenih asova".
Evo predloga:
1. Cile
2. Bimaks aka ilija gti
3. Dejica
4. Oktopod (čovek je živ, legenda je, priznao je da se gadno prešao sa kupovinom lagune 1.9dci, al ima bisera poput malog šestaka)
....

A da li je igoritza ikada obitavao ovde? Ipak je on pravio drveni auto pa kontam možda je i ovde napravio worklog....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

To traje godinama, tj skoro 2 decenije. Ih kada se setim bisera sa Bencha, recimo Baltazar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde je bio klinac iz zr sto mu je tatin neki matori citroen isao preko 200, lezao kao pegla kroz krivine, to je bio sou :D

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...