Jump to content
FAS Goran
Saobracajna Kamera

Naši snimci iz saobraćaja

Recommended Posts

Ima mozda dve nedelje vracam se ja kroz Kneza Milosa ulicu i u srednjoj sam traci na raskrsnici kod skupstine treci na semaforu, dok sam prilazio sa desne strane je Ekselzior hotel a tu stoje dva saobracajca i gledam i prolazim normalno, posle 10tak sekundi lik ide na sred puta vidim ga na levom retrovizoru a na srednjem gledam zena i dete izlaze iz kola tu na sred puta puno vozila 3 kolone eeej, da bi on rekao coveku koji je iza mene vozio je pasata limuzinu rekao da ide unazad i da se parkira kod hotela, naravno pritom su zaustavili kolonu iza itd.. pa bre jel sme to tako da se radi, isterao je neciju zenu iz kola i dete koje ima mozda 4-5g i njega tera da se vrati i pritom on narusava bezbenost i njegovu i svoju i ostalih ucesnika u saobracaju? Kako mi krivo sto nemam ni prednju ni zadnju kameru..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj slucaj ne moze da resi ni Horejsio Kejn ... :D

 

Kako ti znas da nije njegova zena i sta je rekao ovom iza tebe? Ako mu smeta taj iza tebe, kako to da mu ti nisi smetao?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/24/2014 at 5:57 AM, Zhorz said:

hahaha City je najjaci uvek bio  :harhar:

 

i evo od mene ko prepozna svoju zenu nek napise koliko je jos parkirala jer nisam mogao da cekam vise  :help:

 

 

Ako se vec muci da parkira, tvoji ksenoni odmazu jos vise. Kakva god da su vam svetla, od velike pomoci je da prebacite na poziciju da ne bi zaslepili u ogledalima onog ko se muci da se parkira. 

Slazete se? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo deluju kao kulturni xenoni + projektori. Ne deluje mi da odsjaj pada u auto ili neki retrovizor. Lepo podeseni farovi ne bi smeli da smetaju bar nisam primetio nocu kad parkiram, mozda gresim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dale zao mi je sto moram da te razocaram ali 500L nema xenone, kao drugo ne smetaju joj moji farovi sigurno.

a i ne slazem se da treba da gasim svetla kad god naletim na parkiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Magistralni put Kraljevo - Krusevac mesto Osaonica.

Direktan sudar Opel Kadet Suza (ali nisam siguran zato sto je unisten a i policija ne da da se pridje - ima poginulih) vs BMW X6 vozac lakse povredjen-ugruvan samo.

20160528_153454.jpg     20160528_153807.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Quote

Vasilije Nikolić iz Štulca, kod Vrnjačke banje, otac petoro dece, poginuo je u direktnom sudaru koji se dogodio danas.

Njegova supruga, Mila Nikolić, koja se porodila pre samo 10 dana, životno je ugrožena i lekari se bore za njen život.

Nesreća se dogodila u mestu Osaonica, opština Trstenik.

Do nesreće je došlo kada je vozač BMW-a Petar S., zvani Pera Bilder, sa svojim automobilom iz još nepotvrđenih razloga prešao u suprotnu traku i direktno naleteo na "opel" u kome su se nalazili Nikolići.

Kako nezvanično saznajemo Petar S. važi za opasnog momka u tom kraju, odnosno sumnja da se bavi trgovinom narkotika.

Prema nezvaničnim rezultatima uviđaja, koji je u toku, nije isključeno da je Petar S. bio pod uticajem alkohola i droga.

Naloženo je da mu se izvadi krv koja je poslata na analizu.
 

 

 

Quote

Uzas, znam o kome se radi, i ovo nije prvi put da se desava, pre par godina je devojka poginula na mestu suvozaca, zakucao se lik u banderu dok su se trkali, njemu nista, a devojka pogine i naravno on pobegne sa lica mesta. Isto je bio neki BMW.

 

 

Quote

Da, bas to me sokiralo. Evo sta je napisao neki decko na fb.
"Vec 20 dana divlja pijan i nasmrkan po gradu i panduri ga ne diraju, a ovo mu nije prvi udes sa smrtnim ishodom, za tu pogibiju nije odgovarao ni dan.. Sa Tuaregom je svojevremeno u kucu ljudima uleteo mrtav pijan i isto nista, pa posle sa x6 slupao u b6 passata i otkupio ga od coveka, pa zenu sa cliom otkinuo tocak, ovo je treci udes ove godine sa x6. kad bi samo znali koliko se lik izdrkava i sta radi, skace muriji po kolima, zapisava ih i postrojava, ceo grad to zna i niko nista ne preduzima i tako vec 7-8 godina unazad."

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno

 

Svi imaju neke

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo treba staviti na neki forum ljubitelja nemackih automobila!:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...