Jump to content
FAS Goran
Saobracajna Kamera

Naši snimci iz saobraćaja

Recommended Posts

Na ulasku u Pančevo, nije baš jasno da li semafor radi ili semafor ne radi :) 

 

 

Takođe u Pančevu, uopšte nije problem stajati na sred obilaznice dok se rampa ne podigne. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

'Ladno moram da KLIKNEM na "OBJAVI" da bi se klip... objavio?! 

 

Isuse pomozi... :wallbash:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su profesionalci i nih kad vidim nemam frku znam da ljudi znaju da voze i da imaju sluh i reflexe,ali zato kad vidim dekare od 100 godina koji ne mogu da hodaju ali su se natakli na neki predratni bajs bezim od njih kao djavo od krsta.

 

Nije mi jasno kako to da za upravljanje motornim vozilom posle 65 god treba lekarsko uverenje a za bicikl (koji je ravnopravan ucesnik u saobracaju) ne treba :thumbdown:

Takodje mnogi vozaci bicikla ne znaju saobracajne propise i uveo bih pod hitno polaganje PSP i za bicikl!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante kad vidis ovog profija levo i automatski mu pravis prostor i ides malo desno, ne ocekivajuci kolegu profija sa te strane, sta ce da bude onda ?

Inace mrzim one koji idu ispred mene biciklom, a kad stignemo do semafora onda se ponasaju kao pesaci i biciklom prelaze ulicu

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf ja mrzim ove "profesionalce" na bajsevima, ne znam zasto misle da za njih ne vazi biciklisticka staza. Necu nikad zaboraviti kad je drug vozio i naidjemo na "profesionalca" koji vozi "normalno" po sred trake i sad ja sam mislio da ce druga onako da iskulira posto je on onako miran i povucen kad odjednom krene da trubi i pocne da mu psuje sve po spisku kroz prozor :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racunaj da juzno od Dunava nema biciklistickih staza, pa biciklisti moraju ili na trotoar ili na kolovoz ... ja smatram da je njima mesto na kolovozu, ali da moraju da nauce da se ponasaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biciklistima je mesto uz desnu ivicu kolovoza max 80 cm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem da idu uz desnu ivicu kolovoza kao sto je receno iznad, ali kada postoji predvidjena staza onda treba da je koriste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I biciklista kada je parkirano vozilo uz desnu ivicu kolovoza retko kada gleda iza sebe da li se neko vozilo kreće već lagano kreće u obilaženje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj ga sastavi

 

 
 

Edited by ivan.ik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasao bih ga za par dana pa bi mu olupao biciklom o glavu i usutirao u njegov bus!

Nisam biciklista, za poslednjih 15god sam mozda10ak puta motao pedale, ali ako zakon kaze:

-kada postoji biciklisticka staza, biciklima je tu mesto

-Kada ne postoji, onda su ravnopravni ucesnik u saobracaju!

I kraj!

Kad vidim u Vrscu kako voze po ulici a imaju stazu, dodje mi da ih poobaram kao kegle!

Ali gde nema staze, prijatelju ulica je njegova koliko i moja. Sto je i logicno, nece valjda po trotoaru da juri decu, kolica i trudnice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pedalam cesto sto po gradu sto rekreativno na duze ture,cesto i po 100 km i cega se sve nagledam nije mi dobro.Rizik je veliki sesti na bajs i ici negde.od toga da su me u centru obarali oni koji se isparkiravaju a ne gledaju do ovih sto odvaljuju vratima i bacaju u suprotnu traku.Ne mozete verovati kad padnete sa bajsa koliko vam treba da se zaustavite :wallbash:

 

Da ne spominjem kamione sa duplim prikolicama i ove sto krenu u obilazak predju u moju traku a ja ako zelim sacuvati glavu moram u kanal.Znaci lik me vidi prolazi pored mene,nema nameru da zakoci,resio je da obidje nekog i j..e mu se za mene.

 

Ali zato nocu uvek osvetljen,fluo prsluk,po gradu signalizacija rukama,nikad provlacenja pred semaforima,blagovremeno prestrojavanje.

 

Jednom me neka budala prilikom skretanja bez migavca pokupila poput ovog snimka gore.U sred bela dana...Beli kombi,dostavno vozilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni jedan ovog sam zapamtio jer sam imao frku s njim tad. :D

Lik je izasao sa cevkom iz kombija.A ja na bajsu nemam gde da ustekam hladno oruzje :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...