Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Sedišta uzmi koja nađeš baš dobra i novijeg godišta... Lepo bi bilo neka sporting, ovo-ono. Ja mislim da možeš i od Grandea da upakuješ da izgleda lepo.

 

 

Nego, u subotu vidim Punta u komšiluku, neko mu skinuo slovo 'P' a ostao lepak baš u obliku velikog latiničnog slova 'F' i lepo se vidi da piše Funto  :lol:

Ja se oduševio i razmišljam kako bi bilo dobro da neko to uradi, kao ono 'Fun to (drive)' i evo tvoje teme na forumu!

 

 

edit:  A lepe felne imaš kod mene, bele, Abarth, super bi mu legle  :blushing:

;)

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Grandea nisam siguran da moze... Fabricka stand i alfa 147 stof mogu za iste pare, tipa 50-60e (navijam za alfu) ... Sporting u iole pristojnom stanju su uveliko preko 100e (nisam bas raspolozen za tu investiciju)...

Ako pricas o punto abarth felnama, razmisljao sam da ga abartizujem skroz spolja (posle mi fale "samo branici"... Zainteresovan sam nacelno. :-)

Salji na pp...

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

221.500 km

Posto su mi paknovi koje sam zamenio pocetkom godine cvileli uzasno ( a pri tom nisu bili najjeftiniji kad sam ih kupio pre par god, ne znam marku) , nisam mogao da slusam vise i zamenio sam ih. Stavio nove Trusting , i sajla rucne (nije lepo vracala) zamenio i nju.

Sve ukupno 3300din (paknovi 1900 i sajla 1300).

Idemo dalje

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodajem Funta... Ima oglas u delu foruma namenjenom za to... Ako znate nekog kome treba dobar auto, preporucite

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kolega, hvala... i ja se nadam da ce biti tako...

Neki veci auto, karavance, ili scenic-tip auta... Videcemo. Preferiram benz+gas, al videcemo... Lybra, Scenic 1 (restajling) , 406, Mondeo, Focus... Karavani... Top izbor bi bila 156 sw, al nije mi u fondu, pa necu da kupim neki lom, da me posle boli glava...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam dal moze da sd kupi dobra 156 jtd za 2500-2600... To mi je dilema... Videcu to lako, samo prvo dok prodam punta...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima dobra na oglasi u Ns 2800.@genca je poznaje. Malopre je share-ovao na fb link. Unutra ristajl sedista u fullu bose, morimoto, felne 17, svasta nesto. Vredi ta alfa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

223.000km

Posto je na plinu radio neujednaceno i trakeljao s vremena na vreme, servisirane dizne za plin. Odrsdjeno lepo, cena 20 Eur. Sada prede kao mace, nema bukvalno razlike i radu plin-benzin.

Iako sam dogovorio prodaju i preuzimanje Funta sad za nedelju sa komsijom, ipak iz nekih privatnih razloga sam morao da odustanem od prodaje ( treba mi auto svaki dan, u nekom narednom periodu, i ne mogu sebi da priustim da budem bez istog)... Jbg, zivot ide dalje... Nacicu novog kupca, opet valjda...

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/24/2016 at 8:21 PM, Lj_ubica said:

Nacicu novog kupca, opet valjda... emoji6.png

 

Ih, barem za ovakav auto ne bi trebalo da bude problem. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj decko sto smo se dogovorili, realan, zna koliko je sta... Procitao celu temu, i nije hteo ni da tera kod majstora, al jbg visa sila kod mene i eto... Stavicu ga opet u oglase pa lagano.

Pa sta znam... A ostali kazu skup, ima za 1500e... Ima sa ratkapnama, bez muzike, plina, velikog servisa, malog servisa, pragova i kacketa...

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od prodaje kola sam odustao definitivno. Naslusao sam se svakakvih komentara od razno raznih strucnjaka "opste" prakse, i na moju zalost uvideo realnost da auto ne mogu prodati za neke (za mene) normalne pare. Da ga poklanjam nekom ne pada mi na pamet, tako da sam resio da ga ostavim za sebe, a novac planiran za drugi auto ulozim u kucu, za nesto prece...

Toliko za sad od mene, pa cemo se druziti i dalje makar ovde na forumu... :-) :-D

Presao sam 10.000 od zamene ulja, pa ce ovih dana doci i to na red...

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

das ovako sredjen auto za neke male pare i uzmes nesto novije :devil: (to i mene muci) - ja gledao novijeg brava (par komada) i svaki je loooosiji u odnosu na mog stila (nalickani ali losi i udarani) , a pare za novi auto nemam tipa 10.000e ........... vozi to i uzivaj , pa kad prodje zima videces sta i kako - ima vremena .............. :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je i kod mene,bolje pare u kucu nego u kola. Njih odrzavam dobro a odlicno sluze :D. Glupo davati u bescenje i pogotovu kao ti sto si ga bas lepo picnuo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve ste lepo rekli... Auto mi je sredjen, skoro 100% u tehnickom smislu... Sad jbg sto malo manje mesta ima... videcemo pritrpecemo se malo

A svaki auto koji uzmem (osim od nekog koga znam, i koji je odrzavan auto) moram u startu da ulozim min 1000e (500e doplate i 500 ulaganja) , za servise, gume, akumulator, amortizere itd itd, zavisno u kakvom je stanju... I onda kad vec nema ozbiljnih kupaca, zasto bih auto poklanjao za neke smesne pare, cisto da ga prodam...

Neka ga funto, samo da pici

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk


Share this post


Link to post
Share on other sites

225.000 km

Zamenjeno ulje posle 10.500km. Filteri Champion, a ulje Selenia gold 10w-40 . Skinuo pola meraca za 10.500 km... ja sam zadovoljan...

I zamenjena manzetna sa desne strane do menjaca, pre video, pa sad iskoristio da zamenim, pre kijameta itd...

A inace mob se ispraznio skroz skroz, i ugasio pa nisam slikao... Ko veruje veruje, hahahahah...

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...