Jump to content
FAS Goran
miske17

K: Fiat Bravu 1.6 ili JTD

Recommended Posts

Ma to, da ostaviš sebi  :laughing:

Mada nisam baš siguran kako će stajati na Bravi, ali nadam se da ćemo imati priliku da vidimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo slika, utiske kasnije, vozim nazad.

 

cxcb1030.jpg  cxcb1031.jpg
 
cxcb1032.jpg  cxcb1033.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako nekako. Sta se desilo sa bojom nemam pojma. Al moj brate nije toliko saren. :D
Ovako, zapazanja su sledeca. 
Mirnije radi na plinu od mog. 
Zadnji lonac truo, sedista u losijem stanju, vozaceva vrata ne radi brava. Samo na suvozaceva se ulazi ili otvara iznutra. Oznaka na autu je elx. 
Nazad nema podizace, retovizori su mehanicki, klima manuelna. Hladnjak nije kao moj, nego sa cantrom odvojenom od hladnjaka. Ja sam mislio da je tako samo na modelima posle 1999. 
zadnja leva rucica za otvaranje vrata ne postoji. Maglenka desna ne radi, branik dole desno napukao muski. al radjeno kao nesto. i da ta magicna boja pozadi levo  :question:  kako sta, neam pojma. Kaze takvog je uzeo. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman da ga sredjujes kao i tvog sto si sredjivao, sve iz pocetka :D

Dobro, sad to mozes brze, znas vec sta se kako skida i gde sta stoji... :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni i kad pogledam ovu sliku od napred, deluje kao da je cela vozačeva strana prefarbana svetlijom nijansom od fabričke, ne verujem da su krov, hauba i gepek farbani u tamniju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obično se oljušte krov i stubovi na vrhu, ovo je definitivno farbana komplet strana :) Ako pogledaš ovu treću sliku, izgleda (bar na slici) kao da je i zadnji branik uklapan, tj. pravljen prelaz, tu gde se spaja sa zadnjim krilom izgleda svetliji, dok je nazad ispod gepek vrata tamniji, kao i sama gepek vrata...

 

Mada ko zna, možda slike varaju, neka čudna senka pala... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

6u6upa6a.jpg

Samo ovaj deo auta se razlikuje u boji. ostalo je sve ista boja. A i ova zadnja leva vrata kad se otvore sve je ovako narandzasto. 
I zanima me nesto, ova brava ima drugaciji hladnjak od mene, jel to treba tako ? Zbog klime ili cega vec, al njemu je cantra izdvojena od hladnjaka. 
 

Taman da ga sredjujes kao i tvog sto si sredjivao, sve iz pocetka  :D

Dobro, sad to mozes brze, znas vec sta se kako skida i gde sta stoji...  :harhar:

 

hahahah to jeste. Sutra njegov auto gleda moj majstor a moj auto njegov majstor. Kod mene u dvoristu. Ko hoce moze da dodje :D hahahhahaa

 

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

I zanima me nesto, ova brava ima drugaciji hladnjak od mene, jel to treba tako ? Zbog klime ili cega vec, al njemu je cantra izdvojena od hladnjaka. 

 

I kod mene na marei (97 god. sa klimom) je isti takav hladnjak -sa izdvojenom čantrom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda cu zvucati previse strogo ali meni se ovaj auto ni malo ne svidja... ne znam zbog cega bi ti menjao brava tj koji je povod promeniti auto koji si doveo koliko toliko u pristojno stanje za auto na kojem trebas sve ispocetka raditi? Tvoja volja ali po meni je to cisto bacanje para, razumeo bi da hoces da uzmes stila malo losijeg pa da ga sredis ali ovako te apsolutno ne razumem, dajes bolji auto i jos doplacujes za isti takav samo losiji??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako se vec nisi menjao,  da ti kazem da se slazem sa kolegama u postovima iznad  :up: nemoj se menjati za losiji, stariji auto od tvog i jos sve na to i neki euro da mu dodas.

Imas auto, znas sta vozis, stavi ga na oglase i cekaj, dotle stekaj kintu (naravno, ako je to moguce) kada ga prodas, skupi sve pa trazi auto po svojoj meri. A ovu sarenu u sto sirem luku zaobidji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlucio sam da necu. Nema smisla menjati isto za isto a pritom i losije, a jos i uz doplatu. 
Realnija meta je Fiat Stilo 5v. nego Brava. Sto bi MS PK rekao, prerastao sam ja Bravo/Bravu.  :harhar: 

Al ovaj auto je ok resenje ako neko nema auto, a pritom mu nije toliko bitno kako izgleda. Verujem da bi covek za kes dao ako ne i za 1100e. 
Shvatio sam da je meni jako bitno kako izgleda  :laughing:

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainteresovao sam se za 5v benzinca. vidim da nisu mnogo skupi. Realno uz cenkanje imam. Al ne bih sve pare da dam za auto. Zato mi je realnija situacija da dam bravisu i doplatim. Verujem da i to mogu. :)

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa normalno da mozes, sto ne bi mogao. U principu, kada doplacujes, sve mozes :laughing:  Mislim da bi sa oko 800e mogao da zavrsis kombinaciju za dobrog 5vr benzinca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...