Jump to content
FAS Goran
miske17

K: Fiat Bravu 1.6 ili JTD

Recommended Posts

Trazim za sebe Fiat Bravu 1.6 16V sa plinom, ili JTD. 
do 1700e kesa. 
A moze i zamena za mog bravisu uz moju doplatu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tebe Miske je stilo brate, prerastao si ti i brava i bravu :D

Izvinjavam se na off-u ali bilo je jace od mene :blushing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam brate, al nema toliko finansija za stila sa 5 vrata.   :laughing:  
Kad bi neki drugar prodavao pa bih i mogao na rate. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino da pogledaš malo po placevima da li neki rade zamenu i još da daju beskamatne kredite. Nije retkost da vidim u oglasima da nude jedno od ta dva pa da iskombinuješ nekako :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi je solucija ako ne nadjem bravu do nove godine valjanu za ove pare. 
Da nadjem stila 5v i da sve preko 1700 platim u par rata. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tesko da ima dobar Stilo za 1700 eura. Za par stotina eura vise mozda mozes da nadjes solidnog benzinca ali dizela ne, mozda nekog kome je dusa izvadjena.

 

Cuvaj Bravisu dok ne sakupis nesto nesto vise para, prodaj ga pa polako u potragu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zato i ne jurim stila. Jer necu da kupim krs. 
 imam 1700e kesa + 2-300e preko (koje ostavljam za eventualna ulaganja). Nije mi najbitnija zamena. 
Danas gledao jos jednu Bravu, nesto preko drugara, covek trazi 1900e za jtd 2001. auto je prelep, neogreban, al zato set kvacila bi odma morao, gume nikakve, turbina pred kraj, lonac zadnji busan. podizaci nazad ne rade, akumulator crko (ne puni) a registrovan do marta 2014. Iskreno sam mu reko, da je lepa lepa je, al da bih je doveo do pune mehanicke ispravnosti i spremio za voznju treba mi jos 800e. Vise od 1000e ne bih dao, a i to kad bih morao.

...Trazim dalje 

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem sutra da pogledam ovu Bravu. Jes da je 1995 godiste, ali ne izgleda lose po slikama. Cuo sam se sa vlasnikom, korektan je, ispricao mi sve probleme koje je imao i sta je za zamenu.
http://www.polovniautomobili.com/oglas4166344/fiat_brava_plin/

screenshot_22.jpg 
U boljem je stanju nego moj Bravo, a ima i klimu. sutra idem da pogledam pa da se dogovaramo. Oce covek i zamenu, tako da nije problem. Ako uspem nesto, opet mi ostane lova za neke druge stvari. 

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro izgleda, cak sta vise odlicno za svoje godine! Ne razumem samo vlasnika sta dobija tom trampom, isti auto samo sa 3vr i bez klime a za sitnu doplatu???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam. To mi je sumnjivo. Sutra cu da odem sa kumom pandurom. :) 
Ne vodi se auto na njega nego na suraka. Auto je kod njega 2 meseca. :p Sve je mutno  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha neka, kupicu drugu polako :D
Al felne od bravise ostaju da sacekaju bravu :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam. To mi je sumnjivo. Sutra cu da odem sa kumom pandurom. :) 

Ne vodi se auto na njega nego na suraka. Auto je kod njega 2 meseca. :p Sve je mutno  :question:

Ne mora da znaci da je nesto mutno, nas covek je cudan, a kao sto kazu " sto ljudi , sto cudi" ali sa njegove tacke gledista je mnogo glupa trampa, to me buni. Niti dobija neke pare koje bi mogle nesto da mu zavrse u zivotu, a na svemu ostalom gubi ( 3vrata auto, nema klimu, nepoznat od nepoznatog coveka, pa za neko vreme mora i prenos da plati, i gde je on u celoj toj prici??)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam ni koju dopaltu da ponudim coveku ako je njegov onakav kakav je. 
On nema zimske gume- Ja imam
On ima klimu - ja nemam
On ima 5 vrata - ja 3.
Njegov je 1995 god - Moj 1997.
On ima maglenke - ja nemam. 

On nema naslon za ruku - ja imam :D 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li mu uopšte nuditi doplatu? Pre bih rekao da on tebi dođe doplatu s obzirom da je tvoj auto noviji. Mada svašta možeš da očekuješ od ljudi..

 

Vidi sve dobro da li se isplati, meni ovako deluje ako jako korektno osim što mi deluje da je udaren gepek malo, mada ništa strašno. A felne nikako ne daj  :laughing:

 

U svakom slučaju srećno sutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa o tome ti i pricam, nezgodna situacija mnogo. Skidaj ti te zimske gume sutra za svaki slucaj :laughing:

Nemoj da nudis nista, pitaj ga sta i kako misli on, pa onda razvijaj situaciju, a maglenke i naslon on nece ni da primeti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odma traži da ti promene tablicu ako ga kupiš  :turned:

To sigurno. na PA sam alergican :D

Edit : HAHAHHA tek sad sam video "vw" hahahahha

Videcu sutra sta i kako. Sto se kupovina i prodaje tice volim da ispadnem korektan. A sad sta je korektno videcemo sutra. 

Ima i moj auto mana. Ali sve je to sitno. Nista ozbiljnije, da sam i dalje zagrejan da sredjujem Bravisu sve bih to za nedelju dana max sredio.  

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. je da budes korektan sa nekim koga znas i sl. ali ovako sa oglasa i u trampama....nemoj da budes korektan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem danas pa cemo da vidimo. Javljam ja. 
K&N ne dam, i ne dam zadnji lonac Fantomov. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa možda se i isplati ključ za ključ ako ostaviš to dvoje, gume i felne, mada sve zavisi u kakvom je stanju Brava.

Javi kako je prošlo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje felne? GT? Nikad :D
Mislis da ostavims sebi? to da. U tom slucaju mu dajem 200e doplatu :D 

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...