Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Izvini ako gnjavim ali i ja se lomim da li da stavljam foliju ili ne. Moj je beli, običan 500L pa mislim da stavim crnu foliju. Ako bi mogao da staviš par fotki kako je to ispalo, obično je najveći problem oko antene i, da ga tako nazovem, spojler oko prskalice za pranje zadnjeg prozora i pregibi. I retrovizori, video sam da ostane jedna štrafta originalne boje oko ivice. I naravno koliko te je koštalo. Može i na PP.

Edited by Suzuki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel instument tabla isto bela folija?

Ko je kupovao Trakking, mogao je da bira kombinaciju boja table i sedista (volana). Ti, peteroberts, nisi birao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio na sajmu.Svidela mi se ova kombinacija.Mislio sam da je boja table vezana za boju krova (kakav krov takva tabla)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu, majku mu... baš je lep  :unworthy: Na ovom parkingu prosto šljašti pored ostalih bezličnih automobila. I mogu da ti kažem da je folija jako dobro urađena, ono što sam ja video kod Koleta je bilo mnogo mnogo gore, videlo se sa 5 metara da nešto nije u redu.

 

Što se tiče boje table i unutrašnjosti znam da postoje dve varijante, bar je bilo kad sam ja tražio predračun iz salona, jedna crno bela i druga crno braon. Iskreno nisi uopšte pogrešio sa belom, video sam crnu i nekako nije to to. Deo table onda ostaje običan plastičan kao i sada, oko instrumenata i audio sistema, a dao postane lakiran i kada je u sve crno nekako se ta obična i lakirana plastika ne uklapaju, meni nije lepo. Sa belom lakiranom i crnom mat plastikom taj kontrast mu daje neki šarm i lepotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su dobro uradili foliju, namerno sam slikao i sa otvorenim vratima da vidis kako su taj deo uradili.

Malo sam se bojao kako ce izgledati ta bela komandna tabla i cak hteo da uzmem crnu. Mislim da nisam pogresio :-)

Ako ti treba neki info mozda mogu da dodjem do informacije koji su to ljudi stavljali foliju, pitam prodavca u ak kole :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vec sam negde pisao, ali foliju treba raditi kod ovlascenog, zbog mogucih gresaka (problema), jer ispravka moze dovesti do skidanja neba (zbog antene). To se kod nas desilo, pa je servis i zamena isla na njihov racun i bez gubljenja garancije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svak cast i na autu i na super odradjenoj foliji.

A koliko vas ima sa folijom ja necu ni da stavljam  :laughing:  

tj stavicu carbon u inat :whip:  !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj bre Kubura, ne sputavaj coveka...Mozda ispadne cool :-) ....uuuuu, sad mi pade na pamet...karbon na instrument tablu :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Karbon na instrument tabli mi je u glavi od početka odnosno čim sam kupio auto.Čekam samo lepo vreme i da nabavim sjajnu karbon foliju.Izgledalo bi kao na fiat bravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za instument tablu mora da skidate sve te delove gde ce te da stavljate  a to je opet zaj...ja. Ne znam da li su na srafe ili zabice.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da 3M pravi beli karbon. Ako stvarno dobro ispadne kod pokusnih kunića (videti postove gore :laughing:) evo i ja se javljam da stavim beli karbon preko instrument table.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zhorz drzim te za rec. Evo nam i prvi karbon :-)

Ma kako prvi, imam ja antenu s karbonom. :laughing:

 

Btw meni lično karbon folija ne ide na L-a ni spolja ni unutra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto rekoh takodje ne bih to radio nikako. Pravi carbon je detalj na trkackim automobilima,folija na ovim u pokusaju,a vi imate sasvim drugi tip auta kome to nikako ne pristaje. To je moje misljenje,nije niko duzan da me poslusa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...