Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Juce sam prepun ushicenja preuzeo svoj 500l trekking. Tepam mu moj kombe.

Auto je kupljen u AK Kole. Sve pohvale na rad i profesionalnost prodavaca. Dobio sam patosnice i parking senzore, naravno ja sam se cenjkao, nije mi ponudjeno po defaultu
Tapatalk mi je pojeo ostatak review-a...napisao sam bas dosta. Bzvz


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde opet :)

 

Da rezimiram.

Jako sam zadovoljan automobilom. Kvalitet izrade je jako dobar. 

Clio 3 1.2 75 ks u paketu Rip Curl je imao meksu plastiku u enterijeru. Plastika u kombetu je tvrdja ali kvalitetna. U daciji logan je plastika tvrda ali prazna :)

 

Cim sam preuzeo auto presao sam oko 300 km. Iz Pazove sam, zivim i radim u bg a devojka mi je iz Smederevske Palanke. Vozio sam auto juce kroz kijamet autoputem iz pazove za palanku a posle iz palanke preko mladenovca i avale za bg.

 

Prvi auto koji sam imao je bio renault twingo. Svako preticanje na auto putu je bilo jako stresno, auto se tresao na jacim bocnim vetrovima. 500l nije takav, bas je stabilan za auto te velicine i visine. Potrosnju ne mogu da komentarisem jer sam tek seo u auto, zima je ...navikavamo se jos uvek. 1.4 motor je ok, nista posebno po performansama, kao sto je i clio bio. Svidja mi se 6. brzina, smesna su mi ubrzanja kada je auto u 6. brzini :) bas sporo ubrzava. Mogu samo da se pozalim na duzinu sedalnog dela na sedistima, ako je za utehu, ni u skupljem kaskaiju niju nesto mnogo bolja. 

 

Za off road cu da pricekam malo. Cekam prolece da bi provezao rutu Zagubica - Lisine preko Beljanice. 

Trebalo bi neki vikend da ronim pa cu javiti impresiju gepekom, kako smestam dvobocnik i ono sto mi je najbitnije i zbog cega sam se odlucio za ovakav auto, kako cu da nabacim te boci iz gepeka na ledja. U cliu je to bila prava gimnastika :)


cxca99002.jpg

Auto posle kijameta i 300 km voznje :-)

Ne znam kakvi su utisci ostalih vlasnika ali ovaj moj auto greje kao lud. Uzivao sam u voznji kroz sneg. Maglenke su mu fenomenalne, opcija gde se one automatski pale pri skretanju me odusevila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zucko je kao lutka...da te u zdravlju sluzi i zelim ti puno kilometara sa njim... Okaci jos koju sliku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke jos jednom ;-  ) Koje si gume dobio na svom zucku i kako su ti se pokazale na tom kijametu? (pretpostavljam da su MS ali koje)

Kod nas nikako da padne sneg da ih iztestiramo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa srecom jos jednom,i mene najvise zanima kako ce se pokazati za ronilacku opremu,od toga je pocelo :D
Gume je dobio iste kao vase Acikota,na svim evropskim trekinzima su iste. Na americkom nisu,ima vise vrsta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala jos jednom svima na cestitkama :)

Danas sam testirao abs, u kod ade ciganlije je neko u belom 500l krenuo u polukruzno iz skroz desne, presekao mene u srednjoj traci i auto u trecoj traci. Strasno. Abs odlicno radi!

Acikota, gume su goodyear. Zaboravio sam model.
Kubura, plan mi je da nabavim 2 gredice odgovarajuce debljine i postavim ih kao potporu za policu kada nosim boxe u gepeku. Tako bih dobio ravan pod.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti bas nije trebalo, jer ne preporucuju nagla kocenja prvivih par stotina km, ali sta da se radi ako si vec morao

:laughing:  :laughing:  :laughing:  :harhar:  Dovoljno ti je  :laughing: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko sa reklame :-)

Jos jednom ti cestitam, kako na izboru vozila, tako i na izboru boje :-)

UZIVAJ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke i da sa slatko navozaš. Da li si krov uzeo u bicolore ili su u AK Kole stavili foliju? Imao sam prilike da vidim jedan crni sa belom folijom kod koleta i nije baš isplao sjajno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke i od mene i da se u zdravlju navozas sa zuckom.Jedna od najlepsih kombinacija boja.Kod mene je bila u uzem izboru ali sam u zadnji cas prelomio i uzeo beli.Uzgred mogli bi na prolece kada se prolepsa vreme da napravimo jedan skup nas srecnih vlasnika 500l. Ima nas dosta a do proleca nadam se jos vise.

Edited by peteroberts

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli bi da se skupimo negde kad se prolepsa.

Auto nije bikolore, metuo sam foliju. Nije lose ispala, bas sam zadovoljan. U ak kole su mi pricali kako su imali losa islustva nekad sa ljudima koji stavljaju folije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...