Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Hmmmm mislim da je spominjao ali ne smem da tvrdim. On inače vozi belog Ceed-a ali ne znam da li je sa njim bio ovaj put. Mršav tip tvoje građe,

znam da je konstatovao sinoć da ti u nick-u "debeli" uopšte ne pristaje dok "zmaj"

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas uradjen prvi servis na autu. 

 

Lokacija mi je odgovarala pa sam, iako je 1000 din bio skuplji, servis odradio u AK Kompresor. 

Na autu je zamenjen filter ulja, vazduha, polena i zamenjeno ulje. Ulje je castrol magn 5w40. 

 

Na kraju me je sacekao opran auto i racun do 10562 dinara.

 

Osoblje servisa je bilo maksimalno prijatno, nije bilo guzve. 

 

Imao sam zamerku na gumu u motornom prostoru i u servisu su je pricvrstili.

 

Sva preporuka za servis.

 

Na zalost, pri kupovini auta u AK Kole nisam dobio uputstvo i servisnu knjizicu. Ostao je dogovor da mi ih posalju ali nisu. 

U Kompresoru su mi da liuputstvo za auto, njihovo, koje koriste, ali nisu imali servisnu knjizicu. Ovo je kritika za AK Kole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nekom treba uputstvo - ona debela knjiga nek mi pusti PP. da limi staru verziju u kojem nije bilo mog motora pa sam naknadno dobio i movu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam mejl AK Kole gde sam se zalio da mi nisu poslali obećane knjige. Zvali su me pred kraj radnog vremena i obecali da ce ih poslati sutra. Cekam :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako natrcite na uputstva u elektronskom obliku, mozemo da ih okacimo na forum, zajedno uz ona za ostale modele (http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/forum/102-uputstva-za-fiatlanciaalfa-romeo-modele/).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vwčeras memrzi da pravim nalog... videću sutra ili nek mi neko pošalje email na PP pa da mu šibnem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam kako je ostalima, meni se moj auto i posle godinu i kusur i dalje mnogo svidja.

I dalje, kad ga vidim na parkingu malo izdaleka, u meni izazove onaj vau efekat, sto izgleda dobro :-)

Cale vozi kaskajia, po svemu bolji auto od mog... Ali njegov ne izgleda tako dobro kao moj kombe :-D

Sija u sivi sumrak. Slikano telefonom:-)

044f8b05f85f0fa572e7017a1c01e7f4.jpg

Edited by debelizmaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jes vala...mada mislim da je novi kaskaji bolji ali stari mi bas i nije nesto bolji od combeta * Chombe....iz lud zbunjen normalan... :crazy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno se slažem!!!

Sunce sija uvek uz zućka :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarad arhive, na 40000uradjen drugi veliki servis.

Auto odlicno radi,mehanickih problema nema.

Servis me je izasao 11 000,sto je oko 90eura.

U servis su sem ulja i filtera usle i nove svecice.

Servis je radjen u ak kompresoru.

Auto vozikam skoro svakodnevno, pre nekog vremena sam testirao i rezervnu gumu :-) i ona je dobra.

Poceo sam ponovo da ronim i priznajem, nisam se pokajao u izboru auta. Utovarni prag je nizak i dvobocnik mi lepo sklizne na ledja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...