Jump to content
FAS Goran
Bibi

Fiat 500L - krađa ratkapni

Recommended Posts

Ja sam moje zarezao na mestima vrlo neprimetno ali vidljivo onome ko zna. Za svaki slučaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkupio sam svoje ratkapne za 900 dinara :)

 

Sad je samo pitanje kako ih zastititi da opet ne odu po 0 dinara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve dok kupujemo od ovih, oni ce sve vise da kradu i tako u krug! Jednog dana ce prestati valjda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupio sam neke koje kao odgovaraju, i idemo dalje... Extra me nervira, nikad covek da bude miran!

Share this post


Link to post
Share on other sites

matori, ovaj biznis napravio

Nije jedini,ima ih vise...samo je ovaj najpovoljniji drugi prodaju komplet cepove za 30e :realmad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj lik sa limana krade ko lud... to je taj Vukasin sa kupujem-prodajem oglasa. 

 

Kad je meni skinuo ratkapne, sestra iz zezancije kaze da gleda nekog belog 500La na parkingu ispred firme (isti parking gde su i moje skinute) i sad ce ona kao njemu da skine ratkapne pa da eto ja imam.

Uglavnom to jutro smo se culi,a ja posle podne isao do teretane i kad smo odlazili zajedno pokazuje sestra meni tog belog 500L,kad ono vise nema ratkapne. Par sati posle toga lik ponovo postavlja oglas da prodaje ratkapne

 

http://www.kupujemprodajem.com/Original-Fiat-500L-ratkapne-16-Kao-Nove-14613498-oglas.htm?filter_id=10807481

 

znaci lik redovno operise parking iza Park City-a na limanu u Novom Sadu i to po danu

 

Mozda bi mu trebalo napraviti sacekusu samo sta raditi kad ga navatas??? Ako ga premlatis moze da te tuzi,izvadi noz ili nesto i izbode te...zapamti auto pa ti ga posle izgrebe,a pitanje dal bi policija htela da provede ceo dan na parkingu u zasedi zbog ratkapni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako vec necete da ga bijete ili da rizikujete da vas tuzi, izbode ili povredi, prijavite policiji ... da je kod mene dosao da pravi biznis, ne bi jeo leba vise ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi i policija po nesto, jeste ovo sitna zarada, ali steta je velika, koliko samo kostaju cepovi za audi ili bmw, i ratkapne za 500L nisu jeftine, a ko zna sta je sve usput skinuto, desavalo se kad policija nadje dosta takve robe, objavi se u vestima i pozivaju ostecene gradjane da se jave, pa mozda svi dobijete svoje ratkapne ili naknadu stete ... 

 

a imate dosta dokaza, ljude koji znaju da to radi, ove oglase sve slikajte i sacuvajte slike ... pa pravo u policiju par vas, jos ako imate vezu neku, jos bolje 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to je i slepcu jasno da on krade i prodaje.Treba uraditi kako je beli naveo.Prijaviti i reci da cemo se obratiti medijima ako ne reaguju.

Vrlo rado su sastaviti tekst sa slikama i poslati u nekoliko redakcija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost ja sam vec pokusao ovo o cemu pricate, prijavio policiji sa sve podacima sa interneta i naravno nista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa sad cemo nas vise da prijavimo i da zovemo svaki dan da pitamo dokle se stiglo.Pa ako nista ne urade pisemo text za novine.A treba obavestiti i sajt KP i traziti da se obrisu slicni oglasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...