Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Znaci ti si ih uzeo. "Bavaništanke" :D

:laughing: , pa ima li felni u Srbiji, a da ti ne znas za njih?

I ove fabrikana su MiM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuj ne znam? :D

Bio! Gledao! :D

Nego nisi ispratio, bila neka kombinacija da ih je davao samo sa gumama, pa ja okacio u "neko negde....prodaje" i ispadne da kolega sa foruma uzme gume, a ja felne....... ali se nesto izjalovilo..... nije se dalo.

U svakom slucaju novom vlasniku zelim puno lepih km sa novim felnama i da se svaka mladja okrene za njim ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ Bila je prica o tim felenma i gumama na forumu, a i gledao ih je pa je odustao zbog guma cinimi se a felne su valjda lose ofarbane tako nesto!

 

U svakom slucaju za te parice :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego nisi ispratio

Prestao sam da pratim dosta tema na forumu, pocelo je da me smara i uzima prilicno vremena posto je u zadnje vreme generalno mnoooogo beskorisnog pisanija. Tu sam od osnivanja pa dajem sebi slobodu da ocenim. Fokusirao sam se na neki tehnicki deo koji mene u principu najvise i zanima, ostalo sta i kad stignem...

 

Da ne bude totalni off, evo da kolega zna sta vozi:

 

Fiat_Stilo_192_ZP_page_4.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane ti kao da si radio u prodaji novog Stila negde kod nas :) sve felne znas u kataloski broj osecam :)

 

 

Lepa je felnica bas bas

 

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala, koliko ga dugo vozim, sramota bi bilo da ne znam :) .

A covek kome licno skidam kapu po tom pitanju je nas forumas i moj dobar drugar Bane (ex AK Vozdovac). Sta taj covek drzi u glavi sto se cele grupacije tice, ne bi verovali :laughing: ...

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema na cemu.

Nego, pogledaj malo temu o pneumaticima, uz manju doplatu mozes da uzmes krstenu gumu. Takodje pogledaj malo sta smo pisali i o varijanti 225/45 i 205/50 (skuplja), uz to treba imati u vidu i da je u pitanju 1.2 motor.

Ti jos razmisljas u OK pravcu, najjaci su mi oni koji uzmu sto vecu felnu, pa na nju "metnu" neku polovnu celestonku ili guslaju te gume koje su pazarili sa felnom dok nisu za bacanje pa onda prodaju ceo komplet.

Ali bitno je da komsija vidi da je felna 17'' ili 18''.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala, koliko ga dugo vozim, sramota bi bilo da ne znam :) .

A covek kome licno skidam kapu po tom pitanju je nas forumas i moj dobar drugar Bane (ex AK Vozdovac). Sta taj covek drzi u glavi sto se cele grupacije tice, ne bi verovali :laughing: ...

Baza podataka Fiat grupacije :unworthy:

 

 

 

Placene su 180.

Hvala Ivane puno na informacijama. Planiram da uzmem nove najjeftinije gume posto ne jurim,  Tigar Syneris 215/45R17.

 

 

Kolega razmisli i ovoj :

Sava Intensa UHP 225/45R17 91Y

 

http://www.shopmania.rs/gume/p-sava-intensa-uhp-225-45r17-91y-2339450

 

 

Po testovima je savim ok guma za te pare, i verovatno bolja podosta od tigra !

Edited by saledelagano

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe moje nesrecne gume su bile na tim felnama,nadam se da neces proci kao ja sa gumama.

lik je negde raspalio dve gume pretpostavljam po strani jer su rasparne a druge dve su citave.

tako da verujem da su tad i felne lep udarac dobile al ok valjda je to sredio lepo.

neka te sluze mnogoooo kilometara  :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ja dignem temu malo,cisto da se pohvalim da sam upoznao Aca i da mi je drago da imam jos jednog valjanog prijatelja ;). A ovog famoznog Stila 1.2 sam provozao nocas i prijatno se iznenadio kako se fino vozi,s obzirom na ''mali motor'' u velikom autu, istina je da ga mjenjac vadi dosta, ali je opet odlican i nije bas mrcina kako sam mislio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne su jos celicne 15, nadam se da ce brzo biti u mogucnosti da stavi one odlicne 17ice! :). A radi Stilo sad kao sat, ono je bila samo 1 bombina zavrsila karijeru,pa je kupljena druga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imamo mi još 1.2 munja.

Zoraniću pohvale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jednom puno hvala Zoranicu za nesebicnu pomoc. Problem manje sredine gde nije sve odmah na dohvat ruke, kako smo mozda mi navikli u Beogradu, nego mora da se narucuje iz vecih centara (Podgorica) a jos vise izrazen ako covek nije iz te okoline i ne zna kako funkconise sistem konkretno u crnogorskom primorju. I naravno sreca da je bila sitnica u pitanju, kao sto je bobina i da je bila na stanju u Podgorici (opet samo jedna, i ta je zavrsila kod mene) i da je bio Zoranic tu pa je odmah prepoznat rad na "3 cilindra".

 

Sto se tice alu felni, tj. guma za njih, posto ne radim u Beogradu kad sam dobio odmor nisam stigao da potrazim gume a jos vise sigurnosne srafove bez kojih nove gume ne bih ni u ludilu stavio na auto. To je razlog voznje i dalje na celicnim felnama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista, hvala puno Acu na druzenju, sve se sredi kad imas druga, sad kad te god put nanese imas dje,zao mi je sto nisi duze ostao da upoznas jos kojeg 'talijanskog sektasa' :). I ako ko jos prolazi ovuda nek se javi i s kvarom i bez njega, a ne kao MS PK da mi pobjegne a da se ne javi :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nista, hvala puno Acu na druzenju, sve se sredi kad imas druga, sad kad te god put nanese imas dje,zao mi je sto nisi duze ostao da upoznas jos kojeg 'talijanskog sektasa' :). I ako ko jos prolazi ovuda nek se javi i s kvarom i bez njega, a ne kao MS PK da mi pobjegne a da se ne javi :p

ja planiram ako budem uspeo krajem meseca da dodjem malo na odmor sa porodicom,pa eto mozemo se naci negde da popijemo nesto  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...