Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Maki1989

Fiat Bravo 1.6 16v by Maki

Recommended Posts

Evo da prestavim moj auto, u pitanju je bravo 1.6 16v, sa SX opremom, nista posebno, ali je ipak moj ljubimac  :thumbsup:

 

IMG_20121007_122000.jpg

 

bice jos slika.. :whistle:

 

IMG_0028.jpg

 

inace je 2001. god. presao od prilike 135000 km.. po satu..
I molim admina da mi objasni kako da menjam naziv topic-a, jer sam nov..  :smoke:

Edited by neshaoct
popravljen naslov teme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam napomenuo da auto vozim vec skoro 3 godine i nikad nisam imao ni jedan kvar, samo redovan servis i to je to..
Felne sam inace kupio prosle godine, 15 ke 7J sa gumama 195 50, takodje sam ofarbao celjusti i dobose u crveno, ofarbao sam i onu plastiku na usisnoj grani isto u crveno, skratio sam rucicu menjaca i stavio neku aftermarket mesto one fabricke, stavio sam i pecurku i zvuk je bruka dobar, ima tu jos sitnica...
I hteo sam da vam pokazem mojih ruku delo, a to je zadnji protocni lonac koji je ceo prohromski, koji ide na auto cim uvatim malo vremena  :scooter: 
I kacket koji sam takodje sam napravio, on je vec na autu, zalepljen, ali ne svidja mi se kako lepak drzi pa cu morati da smislim neko drugo resenje  :help:
Evo par slika...
 IMG_0335.jpg
IMG_0336.jpg
IMG_0346.jpg
IMG_0351.jpg
IMG_0352.jpg
IMG_0353.jpg
IMG_0338.jpg
IMG_0339.jpg
Auto mi je malo prasnjav, ne zamerite mi  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Bravo nema sta :-) . Ako moze jos koja slika kacketa posto treba i ja jedan da narucim ali sam jos u nekoj dilemi

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Nine- Hvala, hvala, takodje imam reci hvale i za tvog stila.  :unworthy: 
Gagy.GM- Trenutno nemam ni jednu vise sliku, ali bice.. inace ovaj kacket sam ja rucno pravio, i tesko da ces naci takav, ali onaj Abarth kacket za Brava je dosta slican, samo se na drugo mesto postavlja.. 
SikterBre- Hvala, pa naj vise volim da sam odradim sve, da bi bilo po mom ukusu.. :guitar:
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jedno pitanje, zanima me da li mogu gume 205 / 50 r15 na mog Brava, felne su ET 38.. Ja inace mislim da moze, al me zanima vase misljenje.. To planiram za letnji setup.. :scooter:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imas plinski uredjaj ugradjen? Zanima me kako ti se uklopio filter vazduha i jel si morao da ides na neko stelovanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plin nemam, i ne planiram nikad da ga ugradim..  :harhar: 
A filter sam ubacio u fabricko kuciste filtera, s tim da sam morao deo kucista da isecem, tj jednu stranicu da bi pecurka stala unutra, i nisam nista stelovao, nema potrebe, sve radi super, i dobio je extra zvuk, kao da ima 5 cilindara..  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas skinut zadnji lonac, i onaj trouglasti, i namontiran protocni prohromski.. :2guns: Slike i klip uskoro.. :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...