Jump to content
FAS Goran
Goran Zemun

Lepa reč gvozdena vrata otvara....

Recommended Posts

Ali ebe onih 10 % koji te nekad naprave budalom ili bar pokusaju ;)

Ne treba biti bezobrazan,daleko od toga,ali ne treba ni dozvoliti da te gaze kada odes da reklamiras nesto.

A vecina,cast izuzetcima,pokusavaju da svale krivicu na nekog ili nesto drugo. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto danas vecina prvo ide djonom, pa onda dobijamo situaciju koju je u Goran doziveo u servisu. Ja prvo kada ispadne neki problem idem ljubazno i mirno, medjutim kada druga strane krene djonom, podnosim do neke granice, ali posle toga neka im je Bog u pomoci.

 

Situacija od jutros, odveo sam zenu kod lekara da da krv. Posto isti pocinje po istaknutom rasporedu da radi od pola 8, mi smo stigli par minuta kasnije. Naravno u ambulanti nije bilo nikoga. Cekali smo do nekih 8 i 15, ali posto se niko nije pojavljivao, odem da potrazim sestre koje rade. Kada sam ih nasao na ljubazno pitanje da li rade danas, a ako rade kada imaju nameru da pocnu, dobio sam takvo napusavanje da je to bilo strasnu. Sacekao sam da doticna zavrsi, a onda sam joj se nacestitao mile Nove godine, da je cela bolnica jecala. U roku od minut su sisle u ambulantu i pocele sa radom....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gospodin danas ponovo dolazio......doneo drugi ventilator, kao da nista nije bilo. Deo zamenjen....i on ode dez reci......... :guitar:

Edited by Goran Zemun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, gospodin pogresio i na svoj nacin se (valjda) pokajao... nemojte samo reci Gorane da vi niste nikada pogresili...

... a da treba biti fin - naravno da treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro, gospodin pogresio i na svoj nacin se (valjda) pokajao... nemojte samo reci Gorane da vi niste nikada pogresili...

... a da treba biti fin - naravno da treba.

Pogresio sam bezbroj puta......Nije moguce raditi 25 godina sa ljudima a ne pogresiti......ali postoji ona carobna rec....Izvini...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kod mene je bio problem sa kočnicama, treslo je da ti zubi ispadnu pri brzinama većim od 90km/h, i zanosio je pri kočenju. Zamenili mi peti kočioni i zadnje doboše, opet ista stvar. Pa nije mi palo na pamet da se kod Gorana svađam. Jeste, došao sam sutra ili prekosutra, ne mogu da se setim, stavili mi druge doboše i svi zadovoljni. Naravno, nije mi bilo baš po taman da 2 puta dolazim, ali šta da se radi. Zato mi je ranije besplatno blindiran EGR, još neke sitnice su urađene besplatno, i naravno, zašto bi dizao tenziju bez potrebe. Shvatam da je gužva kod njega, jer je jako dobar servis, i ne može sve odmah da se reši. A da je loš servis sigurno ne bi bila gužva.

Ja lično odnesem majstorima i par flaša soka i coca cole, i neki keks na primer. Pa svi volimo da nešto popijemo da plaknemo grlo, zar ne. A ljudi rade pošteno.

PS

Gorane, da li je problem da u tvoju knjižicu upišem mali servis koji sam uradio kod majstora kod mene u kraju? Ulje sam kupio kod auto mike, isto ono koje vi sipate, shell 7XC 5w40. Filtere sam stavio MANN, skupi su u pm. Izašlo me skuplje nego kod tebe i to dosta, alij ednostavno nisam mogao da uklopim dolazak kod tebe, jer se zakazuje baš dosta unapred. Za veliki servis, i ostale popravke naravno dolazim kod tebe, jer dunđerima ne dam više da pipnu bilo šta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pogresio sam bezbroj puta......Nije moguce raditi 25 godina sa ljudima a ne pogresiti......ali postoji ona carobna rec....Izvini...

 

 

Naravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ebe onih 10 % koji te nekad naprave budalom ili bar pokusaju ;)

Ne treba biti bezobrazan,daleko od toga,ali ne treba ni dozvoliti da te gaze kada odes da reklamiras nesto.

A vecina,cast izuzetcima,pokusavaju da svale krivicu na nekog ili nesto drugo. :rolleyes:

Goran ne spada u tih 10%, mozda ja imam srece pa ne nalecem na tih 10%. Problem je kada negde gde mozes normalno da resis problem krenes djonom.

Ovi sto pokusavaju da svale na drugog uglavnom racunaju na neznanje klijenta, pa ako prodje prodje.

Meni je uvek samo cilj da sto pre resim problem jer su mi vreme i zivci najskuplji, a neke metode su mnogo efikasnije od djona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam ja rekao konkretno za Gorana. Ali masa majstora,bas kao sto si rekao,koristi ne znanje musterija.

I slazem se da treba krenuti fino,bar ja tako radim uvek,a kada ne moze fino,pa boze moj,ima i drugih metoda... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 E SAD STE USRALI MOTKU..... 

Doticni gospodin ima recnik na zavidnom nivou clap.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video iz Amerike: Snalažljivi vozač izazvao oduševljenje

 

lexus vozac.jpg

 

Koliko puta se u saobraćaju desilo da vam drugi vozači ne dozvoljavaju da se uključite u njihovu traku. Ponekad, doduše, imaju razloga za takvo ponašanje, kada se suoče s bezobzirnim vozačima koji ''na silu'' žele da izbegnu ili skrate čekanje u koloni. Slučaj iz Los Anđelesa pokazuje da pristojnost i kreativnost razmekšaju i najtvrđa vozačka srca.

 

Tamošnji vozač Lexusa je želeo da se ubaci u drugu traku i zato je upotrebio neobičan alat. Vozaču koji je trebalo da ga propusti izvadio je i pokazao tablu s natpisom: ''Pusti me, molim te''. Kada ga je ovaj propustio, vozač Lexusa nije se zahvalio na uobičajen vozački način - odmahivanjem rukom ili paljenjem sva četiri žmigavca. Umesto toga, izvadio je još jednu tablu na kojoj je pisalo: ''Hvala''. Ako se malo pažljivije pogleda kratki snimak, vidi se da vozač Lexusa jedva pronalazi tablu ''Hvala'', što znači da je spremio još znakova za svakodnevne gužve na kalifornijskim putevima. Potez domišljatog vozača ne samo da nije razljutio druge učesnike nego je izazvao i osmeh na njihovim licima.

 

preuzeto sa - Auto Blog

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...