Jump to content
FAS Goran
dejanhn

Fiat Punto 1.2 16v Sporting

Recommended Posts

2 hours ago, dejanhn said:

Za vikend krug od okruglo 800km, hn-zlatibor-okolina (sirogojno, stopica pecina, gostilje zlatarsko jezero) pa sledeci dan-hn, potrosio 48litara goriva sto ga dodje oko 6litara, moglo je i manje al jedno 50ak km vozeno punim gasom :D prva duza tura sa 16" i po meni nikakve razlike u udobnosti nema :)

IMG_0707.JPG

IMG_0709.JPG

svaka cast,a ovo je put za sirogojno,prelep put,kao i predeli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au dobre felne :) ...za malo da i ja taj vikend budem na Zlatiboru, pa da se možda i slučajno sretnemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa sto ne svrati covece malo i do mene ........... :lol:.

 

ekstra ............ a za felne necu nista komentarisati ............ ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bole-stilo.jtd da znas da smo se razmisljali u nedelju nakon tornika al bilo je oko 12-1 popodne i reko ne da mi se sad ic :D da smo se ranije sjetili zvao bi te ja :D a felne, jbga uvalili mi neke krive i izgrebane, vracam stare hahaha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste bili na Torniku skroz gore?Ja bio letos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma videcemo se mi vec , ja to onako kazem -- a nije ni blizu zl-bgd kad nemas vremena ........... pozdravi devojcicu i samo opustencija .............. :)

 

ps. da vidis kupatilo ---- ispalo je EKSTRA ............... :lol:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

@milan81 prvo sam zalutao autom skoro do vrha gore haha odveo me gps, pa se vratih dolje, nije los onaj bob na sinama :D poslije se naoblacilo, mi se popeli zicarom na vrh i ne pamtim u skorije kad sam se tako smrzo haha sve u svemu za razliku od zabljaka na kojem imas samo ono jezero i savin kuk ovdje ima dosta vise stvari da se vidi a izaslo me skoro isto sto se cijena tice plus sto nam je ovdje smjestaj bio 5x bolji nego npr godinu prije na zabljaku za iste pare :)

 

Bole salji slike, nisam vidio zavrseno :D

IMG_0870.JPG

IMG_0889.JPG

IMG_0924.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam bio letos,zicara nije radila,kolima sam namerno isao skroz gore,jedva sam izasao,posto je put sirine nesto preko metra a uspon sa onim krivinama od 180 stepeni je stvarno problematican za auto,neko sa slabom lamelom ne verujem da moze da izadje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@milan81 nije mi bilo nesto strasno bez onih par spojenih serpentina uz nos sto su :D mada mi iz cg smo navikli na takve puteve hahah zao mi je jedino sto nije bio vedar dan jer pogled sa onog vidikovca gdje je drvena kucica vrh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslao sam ti na viber clip za kenjaru :lol: -- ja sam prezadovoljan kako je ispalo jer je bilo krs. Ispalo me na kraju 2200 evrica jbg-a , mogao sam jos nekog stila kupiti ............... ;).

 

Slike sa zl su ti super .............. kaci jos neku ako imas.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

za sedenje si u pravu -- UZIVANCIJA :lol:.

 

auuuuuu ekstra , al je ova pecina sredjena , priroda kao da si skidao slike sa neta - jel to ta stopica pecina , i meni je zelja odavno da obidjem Sirogojno i taj kraj ali nikako da se organizujem ....... steta .......... :mellow:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, bas je lijepa, pogotovo ove kadice braon, a ovo drugo je vodopad u gostilju kad krenes na more obavezno obidji :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio i na Gostiljske vodopade,jedino u Stopica prcinu nisam,zena me terala ali smo odustali,a za penjanje kolima nije problem,isao sam ja za Cg Yugicem pre nekoliko godina,penjali se na Lovcen skroz gore do Njegusa,kakav je ono pogled!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uspjesno predjeno 2250km, potrosnja 6.4, brzina od 120 do 140 sa par izleta do max brzine, sve u svemu ja prezadovoljan za 1.2 :D 

Untitled.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beć u Nemaćku :lol:

 

Ma daaaaaaj, 1.2 na otvorenom ne prelazi 5l. :rofl: Šala naravno, odlična ruta i još bolji rezultat.:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Axic To mozda da se vozi 80 stalno :D nikad ja tu potrosnju nisam imao, i sa ovim sam zadovoljan, ja sam racunao da ce 7litara bit neki prosijek :D od rute prvi dan puta je bila ogromna kisa do splita, ostalih 7 dana je proveo na parkingu ( metro im je vrh) i poslije bec-bled oko 400km sa prelijepim predjelima i tunelom od skoro 8km, 1 dan na bled i ko bude u prolazu tuda neka obavezno obidje Vintgar Gorge, ostao sam bez texta kakava je priroda, i 1 dan u povratku obilazak opatije i popodne kuci. Gorivo je prihvatljivo al putarine i vinjete ubise :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a gde su slike sa rute,zanimljiv put,il su to slike neke sto si vec postavljao

koliko je top speer,jel moze 180

Edited by silenci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...