Jump to content
FAS Goran
dejanhn

Fiat Punto 1.2 16v Sporting

Recommended Posts

Sve pohvale za tog Vasu kako je odradio volan. Fenomenalno je ispalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje kocnice me malo nerviraju tj cim malo gaze odma pocnu da piste i treba im dosta da se ohlade, dal je neko od vas mijenjao diskove i stavljao one jtd-a i dal bi bila bolja situacija s obzirom da su oni ventilirajuci ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice diskova,isti je precnik na sportingu i jtd samo su oni ventilirajuci,kao sto si napisao a samim tim su i deblji.Tako da bi morao u tom slucaju da menjas i kljesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije to problem nego me zanima jel pase sve sraf na sraf ili pored toga jos neke izmjene treba praviti ?

Edited by dejanhn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sekund nepaznje 400-500eura troska, taman kad sam skupio pare da promjenim amortizere, da ga spustim i stavim kocnice od jtd-a -.-

20151007_165125.jpg

20151007_165117.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi nosaci farova slomljeni, vezni lim sav iskrivljen, oba hladnjaka probijena i ventilator mi se cini da je pukao i ovo sto se vani vidi, hauba i branik, udario sam jednu zenu od pozadi, unistio me sa njenog auta (mikra) neka kao kocka, citav branik sam joj ugurao al u cosku je ta kocka bila koja mi je sve polomila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuu brate  :ermm:  :( ne znam kakva je situacija sa polovnim delovima kod vas tipa hauba,farovi, vezni lim...  ovde za mk2a ima sve zivo po povoljnim cenama dok za mk2b retko ko ima i to sto ima odmah ode , sta da ti kazem sakupljaj jedno po jedno ako ti je tako lakse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisu mi djelovi problem, to cu sve dobit od druga skoro za dzabe al problem su majstori, ili su neki bzv ili oni koji su stalno zauzeti al su im i cijene paprene, a s obzirom da cu zadrzat auto odvescu ga negdje da valja, zamjenit sve i ofarbat to u komori zajedno sa retrovizorima i kvakama( samo za to dvoje su mi trazili 80eura) ali bas sam popizdio, na sekund skrenuh pogled na jebeni tel i ona zakoci da skrene

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gledao sam cijene kod vas, za branik, haubu, farove, hladnjake, vezni lim moram mu dat 100e jer kod nas je to dosta skuplje, i ovaj ce sigurno uzet 200-250 kad su mi za ove gluposti trazili 80e, danas je bio potop kod nas pa cu zvat sutra majstore da pokupim cijene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što kupuješ farove ako su samo nosači pukli?To dobar plastičar sredi za male pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo su nosaci pukli, plastika naprijed nigdje nije dirana, idem sutra do par majstora pa cu odabrati sta i kako, mozda bude jetinije al vidjecemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda samo dobar plastičar.Naravno ako si sačuvao parčiće od starih nosača tj ako se nisu razleteli.Ne bi trebalo to da izađe 500€ ovako ne bi trebalo ni vezni lim da se seče po spoljašnjim oštećenjima opet dobart majstor to isparavi da se ne primeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kod vas su dosta nize cijene, bio sam danas kod par majstora, cijene su od 300 do 500 za ruke plus novi branik, hauba, vezni lim sa sinom i hladnjak klime

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nakon 20 dana cekanja reda kod majstora punto napokon gotov, zamijenjena hauba, farovi, vezni lim, hladnjaci sve ukupuno sa farbanjem retrovizora me izaslo 470 eura -.- odlicno je odradjeno i teskooo da se moze primjetiti razlika izmedju farbanog i starog.

Danas palo detaljno pranje i voskiranje :D

20151108_152222.jpg

20151108_153518.jpg

20151108_153654.jpg

IMG_0107.jpg

IMG_0113.jpg

IMG_0112.jpg

IMG_0114.jpg

IMG_0117.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...