Jump to content
FAS Goran
CrackFox

Moj Fiat Bravo Sport mjet 1.9 150ks

Recommended Posts

Marko , imam ih jos. Nisam resio koje da prodam. 17 su mi u odlicnom stanju i sa jako dobrim skoro novim zimskim gumama, 18 sport su takodje savrsene za brava a ove trokrake su mu sad legle ko budali samar tako da sam u mat poziciji. Zeza me kum , kaze imaces ti za svako godisnje doba jedan set ;) .

Edited by CrackFox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam sličnu dilemu onomad pa razumem tvoje muke

Daj slike tih ostalih da malo zevamo i da damo mišljenje šta na doboš...tako sam i ja prelomio

Edited by Markobgd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felne odlično stoje,inače su od Alfe MiTo,auto je kao šećer a stakla i ne moraš

Preteče me Stefan

Edited by matdjo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je , Mito felne ali dupe i oko kako Mitu stoje a kako Bravu. Gde god sam se pojavio svi zacudjeni kako je dobro sve cucnulo. blago zatamnjenje stakala bi moralo pasti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno :thumbsup: . Ni ja ne volim trokrake felne (tipa Tristar, Stilo Schumacher i sl.), ali ove su totalno druga prica, sele su za desetku.

A od Nuova Bravo mi se jedino bas svidja iskljucivo Sport verzija u ovoj bordo ili crnoj boji, malo pritamnjena stakla, lepe felnice i nista vise.

Generalno mi je fabricki premekan dizajn u obicnoj verziji, za moj ukus.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i dalje nisam nasao opruge, :-) gde god pogledam samo eibach sportline a to necu jer je patos s tim oprugama i ne idu bas na fabricke amorte, a felne sam nasao 18 oz racing samo jos letnje gume nove da kupim

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, posto si stavio opruge, reci koje si stavio i kakvi su ti utisci, sto se tice udobnosti pogotovo.

Sta bi sa visinom, u odnosu na stare fabricke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stavio sam eibach prokit i u odnosu na fabricke opruge od brava sport spustaju veoma malo mozda 10-15mm ( u odnosu na obicnu verziju brava spustaju kako pise u specifikaciji, dakle 30/30 ) sto je meni dovoljno jer mi ne treba zakucan auto do poda zbog situacija u kojima se nalazim. Sto se tice udobnosti ne primecujem da je imalo tvrdji od fabrickih sport. Sve u svemu zadovoljan sam. Preporuka za ljude koji voze obican bravo a ne mogu naci prokit neka stave fabricke sport , dobice nizi auto a verujem da nisu skupe. Meni su ostale ali ne bi ih prodavao za sad.

Ovako izgledaju prokit u poredjenju sa fabrickim

Zadnje

8958dd1cd6549014591c15628544dfe762e5e885

Prednje

364624c60463bc118e076d7264fe7c98f08ada6f

Edited by CrackFox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre par dana sam stavio od sporta opruge i nista bukvalno isto, izgleda da meni trebaju sportline ali cuo sam da bas i ne idu na fabricke amorte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo sam gledao KYB katalog, i evo zanimljivosti:

 

Opruge na 1.9 (150ks) SPORT i na 1.9 (120KS) Standard imaju iste opruge napred. 1.9 (150) Standard ima drugacije od ovih. 

Zadnje su drugacije na Sportu od obe Standard verzije (120 i 150ks).

 

Opruge na 1.9 (150ks) Standard i 1.9 (120ks) Standard zadnje su iste.

 

1.4 Tjet Standard (ne Sport) takodje ima zadnje iste kao 1.9 (150) i 1.9 (120), prednje su skroz drugacije.

 

Pretpostavljam da je ovako i u originalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sulc, prosto ne mogu da verujem da su od sporta ista visina kao sa tvojim fabrickim?? Pa meni je jako mala razlika sad sad prokitom od sporta a tvoj mi je delovao na slikama bas poprilicno visok u odnosu na mog sa fabrickim. Ne znam cudno mi sve to. Mozda su moje fabricke malo nabijenije od tih koje si probao.

Edited by CrackFox

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...