Jump to content
FAS Goran
drvac

Iskustva o 2.0 MultiJet 165

Recommended Posts

7 minutes ago, totti said:

Ja koliko čujem, problem sa radilicom i jeste vezan za tu gumicu.

Onda je obaveštenje o problemu sa pritiskom ulja izostalo ili se ljudi preme njemu ophode kao prema nečem "normalnom" da ga ne gledaju kao ludaka što se nekima od nas ovde desilo zahvaljujući nekima od Vas:angry:

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skile, ne znam zasto bas zbog tebe :lol: , ali mi pade fazon na pamet...

Popio tip 5 godina corke i strpali ga u aps. Naleti tamo na svog poznanika, iskusnog sa asfalta, koji ga posavetova: Vidi, ovde ti je pravilo da ko dodje novi, mora da bude ka*an. Posto ti to svakako ne gine, gledaj samo ko ima manja stopala, samim tim ima i manju patku.

Ovaj ga poslusa, vidi ujutru jednog zatvorenika sa malim stopalima, pridje do njega i kaze mu: Znam kakva su ovde pravila i sta moram, sta je tu je...

Odradi ga ovaj, prodje vece, sledece jutro dolazi on opet do ovoga sa malim stopalima. Sede pored njega, gleda mu u noge i kaze: Druze, da tebi nisu tesne te cipele :D ?

2 hours ago, Milutin-NS said:

Nista ti ne volis. Samo VW i MERC bajo moi

Meni preporucuje samo VW benzinac, znaci Seat Leon :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 minutes ago, Ivan said:

Skile, ne znam zasto bas zbog tebe :lol: , ali mi pade fazon na pamet...

Popio tip 5 godina corke i strpali ga u aps. Naleti tamo na svog poznanika, iskusnog sa asfalta, koji ga posavetova: Vidi, ovde ti je pravilo da ko dodje novi, mora da bude ka*an. Posto ti to svakako ne gine, gledaj samo ko ima manja stopala, samim tim ima i manju patku.

Ovaj ga poslusa, vidi ujutru jednog zatvorenika sa malim stopalima, pridje do njega i kaze mu: Znam kakva su ovde pravila i sta moram, sta je tu je...

Odradi ga ovaj, prodje vece, sledece jutro dolazi on opet do ovoga sa malim stopalima. Sede pored njega, gleda mu u noge i kaze: Druze, da tebi nisu tesne te cipele :D ?

Kakve ovo veze ima sa našim drugom alkoholičarom??? :huh:

:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...