Jump to content
FAS Goran
zoran.jesic

Black 500l trekking 1.4 95ks

Recommended Posts

Pozdrav svima,

dosao red da se predstavimo posle skoro tri nedelje voznje.

Ficko je fenomenalan auto, ali trom i spor u p***u m*****nu, ali nema veze, najbolji porodicni auto koji sam ikada mislio da cu kupiti, sve vezano za njega mi se svidja i mojoj porodici.

Presli smo 1660 km, a potrosnja varira od 8 do 9 l.

Vozimo ga polako, penzionerski.

Moja supruga, kad sam preuzeo Ficka i kad ga je prvi put videla uzivo rekla je " mico, sto se mene tice, ovo je dzip"  :laughing:

Da ne tupim puno, slika govori 1000 reci, prvo neke koje sam vec postavljao, kad sam se prvi put hvalio pre preuzimanja i kad je bio cist i imao najlone

 

cxca91210.jpg  cxca91211.jpg

 
cxca91212.jpg  cxca91213.jpg  cxca91214.jpg
 
Mala srecna porodica koja uziva sa Fickom u voznji  :laughing:
 
cxca91215.jpg
 
Malo kad je prljav, jer cist je samo posle pranja, a cak ni tada  :laughing:
 
cxca91216.jpg  cxca91217.jpg  cxca91218.jpg
 
Posle kupanja, pred spavanje  :laughing:
 
cxca91219.jpg
 
pored starijeg malog brata iz daleke nam ali drage Njemacke  :laughing:
 
cxca91220.jpg  cxca91221.jpg
 
i na kraju malo romanticne jeseni
 
cxca91222.jpg  cxca91223.jpg
 
cxca91224.jpg  cxca91225.jpg  cxca91226.jpg
 
cxca91227.jpg  cxca91228.jpg  cxca91229.jpg

 

Toliko za sada, hvala svima na paznji,

Pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno izgleda,a najlepsa vam je ta porodicna slika,idealna za reklamu za 500L :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Fićko Trekking počinje sve više da mi se dopada, pogotovu u crnoj boji :)
Sa srećom da se navozaš sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U zdravlje i da se navozate sa uzivanjem :-)
A sad jedno pitanje, sto bi se reklo svako se cese gde ga svrbi, koliko dugo ste cekali na auto? ( ja sam svoj zuti narucio krajem oktobra)

I da, odlicna je ta patosnica za gepek :-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima  :unworthy:  :laughing:  :laughing:

@debelizmaj - cekali smo 48 j*****h dana, ali kako mi je vise dragih korisnika ovog foruma reklo, vredi cekati  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala.

Trazio sam alternativu za gepek, ali je sve bilo skrnavo u ponudi, neke gumene sto moras da seces, neke male kao od nekog sundjera, sve preko 3k din. i onda okrenuo Stojanova, otisao i uzeo oridjinale za 6k+ din.

Sto bi braca Englezi rekli "nisam dovoljno bogat da bi kupovao jeftine stvari"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prelep auto!

Treking je i za mene dzip :)

 

U ovoj boji mocno izgleda i neka mi ne zamere kolege,mnogo lepse nego u nekoj drugoj.

Ne brini sto nije uvek cist 100 %,postoje tehnike pranje i dobri preparati sa kojima je moguce sasvim ok odrzavati tamnije automobile.Moja preporuka je da se time sam bavis i da nikako ne dozvolis da ti ovu lepoticu smirglaju po nekim perionicama.

Prelistaj malo teme na forumu ima odlicnih saveta i videces vec sam...

 

Odlicno izgleda,a najlepsa vam je ta porodicna slika,idealna za reklamu za 500L :D

+1 :thumbup:

 

 

Za iskrenost i objektivnost u predstavljanja veliki :respect:

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zorane, bicu originalan i recicu ti da ti je auto PRELEP. :-) Super mu stoji crna, bas mocno. Slike su ti odlicne. Sto se brzine tice, po gradu, licno, ne uspevam da postignem brzinu (zbog semafora i saobracaja), a i sto bi koji k... brze vozio. Kada sam sam, malo ga nagazim, ali 90-100km na sat kroz Su mi i nema nekog smisla. Otvoreni put je vec druga prica...

Da ne smaram... neka te sluzi u zdravlju i sreci puno godina, a da uzivas gledajuci ga...u to ne sumnjam :-)

Edit: bas sam opet odgledao slike i da opet konstatujem da mu mnoooogo dobro stoji ova crna...mada i bela je fenomenalna...ma bas je lep...:-)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na trekkingu mi se najviše sviđaju felne, fantastično izgledaju, stavi sigurnosne šrafove obavezno. Čestitam na kupovini  :clap:


Ako se odlučiš da staviš belu foliju na krov, biće još atraktivniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajne fotke, sjajan auto, sjajna porodica! Neka je sa sjajom :laughing: ... ovaj srecom kupovina  :fun:

Tako smo se i mi slikali non stop u pocetku, ali sad je sve nekako postalo rutina. Pakuj kolica, ženu, decu, stvari i teraj  :geek:  :kiss:   :baby:

Ej i meni je delovao tromo prve dve iljade km. Bice to bolje, sigurno! A i potrošnja će se spustiti na 7l što je i prosek svima nama koji imamo 1.4 benzinca.

Ne preostaje vam ništa drugo nego da uživate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno je lep :)

Neka vas lepo služi i da vam izaziva ovakve osmehe svaki put kad sednete u njega! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iako nisam ljubitelj dizajna 500L, moram da priznam da je crni Trekking, sto se eksterijera tice, totalno druga prica, stvarno dobro izgleda, neuporedivo bolje od standardne verzije. Tamna boja, vece felne, izmenjeni rubovi krila, detalji na prednjem braniku i jos neke sitnice su vizuelno smanjile njegove "nedostatke" - visok i neskladan profil (bok),  posebno mislim na male otvore za tockove za toliko auto, visok deo izmedju rubova krila i staklenih povrsina... Ocigledno i da izbor boje na ovom modelu ima prilicno uticaja na opsti utisak.

Definitivno kombinacija koja mi se najvise svidja do sada, pun pogodak - bas gospodski, svaka cast za izbor. Da ga u zdravlju vozite, puno srecnih kilometara sa njim !

Porodicna fotografija me je odusevila - sto neko rece, komotno moze na reklamu za 500L :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra slike. U zdravlju da se navozite i sto manje pranja :-)

 

Ako ga vozite penzionerski i trosi 8-9l samo se pitam koliko bi meni trosio......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš je lep, ekstra mu stoji crna boja, jedino što je malo zahtevnija za održavanje.. Porodična slika je odlična :thumbup: Neka je sa srećom, pa da i putnik sa zadnjeg sedišta jednog dana uči da vozi na njemu :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uuuuuu, hvala Vam dobri ljudi puno na komentarima, podrsci....

Drago mi je da Vam se svidjaju slike, bice i jos, imam jednog druga kome obecavam vec par meseci da cu mu slikati 159-ku, treba mu za forum  :laughing:  :laughing:  :laughing: , tako da ovih dana jos jedno pranje dragog ljubimca i isterujem rasvetu, samo jos neko interesantno mesto da nadjem u NS za nocno slikanje  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce mi ladno nije radio volume i mute, ni na volanu, a ni na spravi???

Morao sam da ga resetujem, ugasim dragog ljubimca, izvadim kljuc, izadjem iz kola, prosetam malo... :blink:

Kad sam ponovo upalio, sve je bilo OK.

 

Evo jos par slika koje sam zaboravio da postavim

 

Prvi auto u zivotu sa 0 km predjenih, kad sam ga preuzeo

 

cxca98510.jpg  cxca98511.jpg
 
cxca98512.jpg  cxca98513.jpg  cxca98514.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...