Jump to content
FAS Goran
acikota

Fiat 500L - tečnost za brisače

Recommended Posts

Zna li neko gde ima da se kupi tecnost Tutela Professional SC 35 za soferke i po kojoj ceni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Famozni Vesic koji je pod blokadom.Od njega ni kilo jabuka ne bih kupila.... :veryangry: Mislila sam ako neko ima konkretne podatke-pogotovo cena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili ne vazi garancija?.?.? Jos malo pa ce morati da se sipa gorivo na ovlascenim pumpama da se ne izgubi garancija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da možeš da sipaš bilo koju tečnost za brisače...bar bih ja sipao. :thumbup:

Samo gledaš da uzmeš sada neku zimsku da ne bi smrzla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonax "AntiFrost & KlarSicht", moja skromna preporuka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vi pred servis napunite posudu bilo cime inace ovlasceni filuju tecnost bez pitanja a naplate lepo  :scooter:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A vi pred servis napunite posudu bilo cime inace ovlasceni filuju tecnost bez pitanja a naplate lepo  :scooter:

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma u treking ne sme drugacija!!!

Sta sada, kada neko postavi pitanje, pocinjete i da se sprdate sa njim. Brate ako ne znas odgovor...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polako...šale se ljudi malo. Ne može forum biti totalno sterilan. Ako smeta ponašanje (njegovi postovi) nekog člana foruma, ima dugmence report.

Žorž baš nije lik koji se sprda sa bilo kim, videh ga par puta na okupljanjima, ozbiljan čovek. :thumbup:

 

Očigledno je da niko nikada nije kupovao Tutela tečnost za brisače. Ista ta tečnost piše i za naše Fiate, ali kao što rekoh...nikada je niko nije kupovao. Nisam ni video po radnjama (van sistema ovlašćenih) da je imaju, verovatno opet baš zato što je retko ko tražio.

Generalno, sve tečnosti iz knjižice imaju kod ovlašćenog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i bre Erdelja jos se i naljuti, a lepo pise u mom potpisu sta sam "hteo" da kazem. 

 

ali eto stavljam te na spisak za NEsalu. 

Izvini jos jednom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ni u ovlašćenom je ne sipaju, bar ne u Novom Sadu. Sipaju šta je najjeftinije i ne naplaćuju to papreno već sasvim redovna cena litre. Plus flašu sa ostatkom uredno ostavili kod nogu suvozača (dosuto možda dva deci). :)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sipam ovo

 

cxca93055.jpg

 

 

i prezadovoljan sam, sa onim tecnostima iz tempa mi brisaci odskakuju i preskacu, sa ovim samo cute i klize :)

Mada mislim da nije zimska.

Bio sam zadovoljan sa Kopren zimskom tecnosti, lepo mirise i jos lepse cisti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka zimska tecnost cisti bolje nego vecina letnjih - jer je od kvalitetnijih sastojaka. Nije bez razloga sto je dosta skuplja od letnje istoga proizvodjaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikada nisam sipao u kola skupu tecnost za stakla. Brisaci mi odlicno rade, prvi su radili su 4 godine pre nego što sam ih zamenio... 

 

Ako hoćete da poslušate jedan savet za stakla - povremeno premažite stakla sredstvom za zaštitu farbe. Ja imam neko sonaxovo mleko sa nano česticama, koje sam kupio pre 5 godina za 1000 din. Još uvek mi je na pola, a premazujem kola dva-tri puta godišnje, a stakla kad se setim i između... pa voda klizi sa stakla, da maltene nema potrebe da uključujem brisače... ostane tako sve do sledećeg "puškaranja".

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 10/20/2017 at 1:51 PM, joeya1k said:

Ima li gde danas da se kupi tutela sc35? Niko nema, ne mogu da nadjem ni na netu

Probaj kod ovih

BEOGRAD Majora Zorana Radosavljevića 370, Zemun Tel. 011/787-00-26

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...