Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ma kakve veze ima bandera ne bandera kad lepo pise

 

ofarban pre 10 dana placeno farbanje 650e, ofarban bez mane nema greske savrseno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao prvo necu sigurno stavljati na oglas koliko konja ima...auto nikada lupan nije sad cu iskopati sliku ako nadjem pre farbanja kakav je bio.

Auto bio sivi do pre 10 dana kad sam ga ja uzeo bio je sivi metalik izguljen sav al nigde udaren zato sto je bio u garazi zatrpan stvarima,a ako ne verujete da ga je svajcarac vozio imate tablice automobila pa idite u sup trazite da vidite na koga se vodi automobil......
A auto nije on cipovao vec ja i to pre 10-ak dana cim je ofarban....

Jedino bojketu skidam kapu sta je decko napravio od auta, a vi sa dizelcicima......

A ako zelite vec da znate gde zivim recicu vam nikakav problem trenutno sam na Ubu,inace zivim u Bg,imam stan na novom bg-u u bolecu kucu,u grockoj stan,i u visnjickoj banji stan,ako vam je sad lakse.

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je ocigledno njima krivo sto ja imam ovaj auto a oni ne onda su udarili da me pljuju misle da dobijaju nesto od toga....

Kako nije ovog kolegu sramota da kaze da je auto bio oko bandere kad sam ja kupio auto od coveka iz svajcarske i otisao i gledao auto svaki srafic na svom mestu na autu svaka zabica nikad krakovi nisu peglani ili seceni nikad nista...

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste matori,ali tebe niko nije vredjao...a imaju razloga,veruj mi. Niko ti nije govorio da se sakrijes u rupu i ostalo...Zato malo iskuliraj,jer nije ovo mesto za prepucavanja,omalovazavanja. Ovde svi vole automobile,neku su malo saljivi,neki malo vise,ali niko od nas nije zlonameran. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

...automobil je stajao u garazi 5 godina kao sto i jeste stavio sam akumu. i auto upalio kao juce da je ostavljen,i sad oni meni ne veruju da je istina....

Tako da cu od sad da lazem,recicu da je auto stajao i da sam skidao glavu jel su zapekle karike i da je benzin los i benzin sam vadio i menjao i eto,mozda tako bude drugacije,hoce ljudi da ih lazes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ako neverujete da ga je svajcarac vozio imate tablice automobila pa idite u sup trazite da vidite na koga se vodi automobil......

 

Sa ovim BG tablicama se vodi na nekog Švajcarca?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je auto kupljen u Kaludjerici, pre par meseci... Originalna boja je bila "Code 466 - Azzurro Portofino met - Portofino Blue metallic". Bio sam bas zagrejan za auto, a imao je i veoma povoljnu cenu. Na zalost u datom trenutku sam se previse razmisljao o mogucim stetnim posledicama dugog stajanja na sklopove i agregate zbog trenutnih troskova koje imam, pa je auto naravno otisao srecniku u ruke.

 

Malo sam se raspitivao kod momka kod koga su kupovani delovi za ovoj sasvim solidan primerak Coupea, tako da mogu da potvrdim pricu o inostranstvu i predjenoj kilometraži. Auto je nekada imao manju havariju (bukvalno) na prednjem kraju, koju je prethodni vlasnik iz dva puta solidno ispeglao, ali bandere ovde definitivno nisu radile.

 

Da mi nije prokletog kredita za auto bi cenkao koliko vec danas, ali ovako...  :( Možda ako bi me sacekao na prolece, ali znam da od toga nema nista  ;)

 

Inace na autu ima par fabricikih stvarcica koje ovog Coupea izdvajau od nekih drugih primeraka, ali to znaju samo iskreni zaljubljenici i poznavaoci ovog modela. Eto malo hvalospeva od mene za sjajan primerak Coupea, neka ti je sa srecom!

Edited by DejanDr

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ti se zabij u svoje smederevo i tisina. Vi smederevci imate mnogo brza i mnogo lepa nabudzena kola....

Moje selo lepse od Pariza :D

I necu ga uporedjivati sa Ubom, Visnjicom, Bolecom ili Borcom.....

Mi Smederevci zato imamo mnogo lepe zene i brze momke ;)

Kola ne vozimo. A automobile.... sto nemamo kupicemo.....

Mi smo skromni ljudi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A ti se zabij u svoje smederevo i tisina. Vi smederevci imate mnogo brza i mnogo lepa nabudzena kola....

Moje selo lepse od Pariza :D

I necu ga uporedjivati sa Ubom, Visnjicom, Bolecom ili Borcom.....

Mi Smederevci zato imamo mnogo lepe zene i brze momke ;)

Kola ne vozimo. A automobile.... sto nemamo kupicemo.....

Mi smo skromni ljudi ;)

 

ne spominjes vise banderu?

 

Mislim da je auto kupljen u Kaludjerici, pre par meseci... Originalna boja je bila "Code 466 - Azzurro Portofino met - Portofino Blue metallic". Bio sam bas zagrejan za auto, a imao je i veoma povoljnu cenu. Na zalost u datom trenutku sam se previse razmisljao o mogucim stetnim posledicama dugog stajanja na sklopove i agregate zbog trenutnih troskova koje imam, pa je auto naravno otisao srecniku u ruke.

 

Malo sam se raspitivao kod momka kod koga su kupovani delovi za ovoj sasvim solidan primerak Coupea, tako da mogu da potvrdim pricu o inostranstvu i predjenoj kilometraži. Auto je nekada imao manju havariju (bukvalno) na prednjem kraju, koju je prethodni vlasnik iz dva puta solidno ispeglao, ali bandere ovde definitivno nisu radile.

 

Da mi nije prokletog kredita za auto bi cenkao koliko vec danas, ali ovako...  :( Možda ako bi me sacekao na prolece, ali znam da od toga nema nista  ;)

 

Inace na autu ima par fabricikih stvarcica koje ovog Coupea izdvajau od nekih drugih primeraka, ali to znaju samo iskreni zaljubljenici i poznavaoci ovog modela. Eto malo hvalospeva od mene za sjajan primerak Coupea, neka ti je sa srecom!

Tako je brate,sve sto si rekao je tacno nije da hvalim ja ovaj auto ne znam koliko,auto je bio podbijen napred nista strasno bio je udaren branik hauba i hladnjak je pukao,jel mi kad smo isli kod onog lika sto rastura kupea po neke delove,on kaze jao pa nije valjda da ste uzeli taj auto kaze na tom autu je menjan ceo prednji kraj,i tu nas je malo uplasio,ali posle smo razmisljali da je nemoguce da je auto secen na pola kad je utegnut kao tambura,i kasnije sam ga ja oterao kod limara da proveri covek da lije secen auto,nema nigde nista nikad nije secen niti su krakovi kad peglani ili bilo sta drugo,auto je na mestu,a da je imao tu malu havariju od napred to je istina ali nista oko sasije nije taknuto,samo hauba ispeglana zamenjen hladnjak klime i vode maglenke i pozicije i branik prednji....

Pa sam ja naknadno dodao,ove spojlere na sajtnama,zadnji branik promenio i jos neke sitnice stavio farove nove i jos neke gluposti....

U sustini auto je extra,sem sto ima tih sitnih manica da se srede,karter da se predihtuje,da se sredi sediste vozacevo posto skripuce,i trebalo bi staviti keramcike ili ferodo racing plocice,jel zapali kocnice na prvo kocenje,nema sanse da stane....tako da me i ne cudi sto je podbijen negde ocigledno da ovaj nije mogao da ukoci i podbio se negde.

 

a ako neverujete da ga je svajcarac vozio imate tablice automobila pa idite u sup trazite da vidite na koga se vodi automobil......

 

Sa ovim BG tablicama se vodi na nekog Švajcarca?

 

Covek zivi u svajcarkoj,i taj auto je kupio odavno i vozio ga povremeno ovde u srbiji koliko ja znam,a automobil se vodi na njegovu zenu koja zivi u obrenovcu,a taj covek je i dalje u svajcarskoj...a kako je kod ovog u kaludjerici auto zavrsio ja stvarno ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto nikada udaran stajao 5 godina u garazi vozio ga svajcarac neki po srbiji ovde od koga sam ga ja uzeo.

 

 

Tako je brate,sve sto si rekao je tacno nije da hvalim ja ovaj auto ne znam koliko,auto je bio podbijen napred nista strasno bio je udaren branik hauba i hladnjak je pukao,jel mi kad smo isli kod onog lika sto rastura kupea po neke delove,on kaze jao pa nije valjda da ste uzeli taj auto kaze na tom autu je menjan ceo prednji kraj,i tu nas je malo uplasio,ali posle smo razmisljali da je nemoguce da je auto secen na pola kad je utegnut kao tambura,i kasnije sam ga ja oterao kod limara da proveri covek da lije secen auto,nema nigde nista nikad nije secen niti su krakovi kad peglani ili bilo sta drugo,auto je na mestu,a da je imao tu malu havariju od napred to je istina ali nista oko sasije nije taknuto,samo hauba ispeglana zamenjen hladnjak klime i vode maglenke i pozicije i branik prednji....

 

:crazy:

:blink: 

:whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto se nikad ne sece nego se sve raspunktuje na mestima gde je fabricki spojen i isto tako se i vrati nazad, vidi se nikad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobre su kocnice ovako mehanicki nego je problem u plocicama,mada kad pogledas to je bukvalno fiat tipo brate,a brembo mu je sminka samo kad je cilindar od tipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...