Jump to content
FAS Goran
joca djavo

Fiat Bravo MultiJet 1,9 129Ks 2007g

Recommended Posts

Taman sam hteo da napisem "Sport" varijanta... Ove lepe 17'', pragovi i kacket, drugacija sedista, pedale, volan i menjac opsiveni crvenim koncem... Masina prava mazgetina, debelo proverena i dokazana, a i nista bez 2 litra ;) .

Vec i u fabrickoj varijanti vizuelno mi je jedini pravi naslednik 3v Stila, ostali su vise porodicni. Nisam siguran da su radili "Sport" u restyle varijanti (>=2010. god, naravno sa novijim motorima) posto ta godista gledam...

 

Nek je sa srecom, da te dobro sluzi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ala si ga zamenio, svaka cast! Odlican i mnoogo prljav unutra :harhar:

To su slike sa placa.Vizuelno su ovi crveni detalji prljavi jer preko njih ide neka crna mrezica,zavisi iz kog ugla gledas.Sada je mnogo lepsi.Uradjeno je dubinsko pranje enterijera i svega ostalog.Bice jos slika.

Taman sam hteo da napisem "Sport" varijanta... Ove lepe 17'', pragovi i kacket, drugacija sedista, pedale, volan i menjac opsiveni crvenim koncem... Masina prava mazgetina, debelo proverena i dokazana, a i nista bez 2 litra ;) .

Vec i u fabrickoj varijanti vizuelno mi je jedini pravi naslednik 3v Stila, ostali su vise porodicni. Nisam siguran da su radili "Sport" u restyle varijanti (>=2010. god, naravno sa novijim motorima) posto ta godista gledam...

 

Nek je sa srecom, da te dobro sluzi !

Hvala lepo na lepim zeljama.Trazio sam u ovoj varijanti po svim placevima sto u Novom Sadu sto u Italiji Holandiji.....Ima tu jos sta da se doda Xenoni,led rasveta....

Edited by joca vrag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni kao starom "fabrikaneru" je i ovako extra, zaista. A mi entuzijasti smo tu da mu damo zavrsni udarac sa detaljima  ;) .

Gledam kako ova novija kola "gutaju" felne iz generacije u generaciju. Na Bravu je 15'' delovala OK, na Stilu 16'' a 17'' prava mera, a na Bravu i 17'' deluje manje. Majku mu :) .

 

I taman sam i ja hteo da te branim od ovih zavidnih :harhar: . Na Sportu taj materijal na obodima sedista i na vratima (bilo da je crven ili plav), pod nekim uglom deluje tamno (prljavo). Video i u praksi, kad pogledas oglas, pa auto uzivo - skroz druga prica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^  Hvala na cestitkama.Auto je snimljen u Kacu.


Meni kao starom "fabrikaneru" je i ovako extra, zaista. A mi entuzijasti smo tu da mu damo zavrsni udarac sa detaljima  ;) .

Gledam kako ova novija kola "gutaju" felne iz generacije u generaciju. Na Bravu je 15'' delovala OK, na Stilu 16'' a 17'' prava mera, a na Bravu i 17'' deluje manje. Majku mu :) .

 

I taman sam i ja hteo da te branim od ovih zavidnih :harhar: . Na Sportu taj materijal na obodima sedista i na vratima (bilo da je crven ili plav), pod nekim uglom deluje tamno (prljavo). Video i u praksi, kad pogledas oglas, pa auto uzivo - skroz druga prica.

 

Hvala Ivane potpuno se slazem sa tobom.Auto na slikama i uzivo nikad ne izgleda isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ste napali coveka :) , standardna boljka za prve serije Brava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo bravo, a sta mu se desilo sa volanom?

Sto kaze Ivan to im je boljka.Sve koje sam gledao su takvi.Docice i on na red da se presvuce.

Joco vraže! :D dobar bravac, sas srećom

Hvala ti Milutine.Nadam se da cemo se videti na Miseluku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...