Jump to content
FAS Goran
beniblanko

Fiat 500L 1.3 multijet

Recommended Posts

materijal je isti kao one od 12000, gledao sam i te u Novom Sadu, imala je jedna varijanta neki materijal deluje kao prevrnuta koza , jedino je to bilo lepse, i bile su 13500. Dobar je materijal, covek kaze da uvozi iz Nemacke iz neke fabrike sto prave auto sedista, e sada da li je to istina ili ne, kvalitet  materijala je stvarno dobar i on ih dobro ugradi, evo vec pola godine nisu mrdnule, kao da su zalepljene za sediste.

Ima veliki izbor dezena i boja, ovo sto sam ja uzeo je prakticno, nije toliko ni lose uzivo. Imao je dosta lepse dezena, svetlijih boja ali vidi se prljavstina na njima. ova siva je jako zahvalna boja. E sada sve je stvar ukusa i ko sta zeli.

Ali za ove pare je i vise nego dobro, ai gledao sam na par mesta i nisam nasao nista bolje, a vecina je bila skuplja i bez ugradnje.

Kada budem skidao da ih perem ali necu skoro jer se ne vidi jos uvek nista, kao prvog dana su, mozda odem do njega opet da mi ih on vrati, jer uopste nije lako postaviti presvlake da valja, a covek to radi fenomenalno. Mozda se cini da je lako postaviti sam presvaleke ali nije uopste tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vajs&Co u Piramidi su ipak keva za sve ove presvlake... I cena je bila u tom rangu (oko 7000 za C klasu vozila +/-), i somic za montazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vajs&Co u Piramidi su ipak keva za sve ove presvlake... I cena je bila u tom rangu (oko 7000 za C klasu vozila +/-), i somic za montazu.

Zvao sam te u piramidi pre 2 meseca. Odavno nije 7000. Sada je oko 13.000 sa montazom za 500L. Ne secam se u dinar cene ali znam da je bilo priblizno ceni kod lika u Vojvode Stepe, koji je preskup ali su presvlake vrhunske. Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jbt, da li je moguce da je takva klempa... City, slagacu te za period, ali ne tako davno sam zvao da pitam za drugara, ta cena je bila za C klasu, majku mu...

Da se nisu i oni izbezobrazili posto je novi model u pitanju pa pokusavaju da vas klepnu po usima kao i ovlasceni? Mislim, to je ipak mini MPV...

Koji je taj u Vojvode Stepe, znam samo za onog kod "Kraljice", ali to je ono sto se svuda nalazi, sto se kvaliteta tice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, velmark kod kraljice. Meni se ucinilo da su materijali i izrada vrhunski ali je preskup. Na piramidu me uputila prijateljica koja se raspitivala za presvlake pre manje od dve godine i rekla mi je istu cenu kao i ti. Kada sam pozvao rekao sam da je 500L u pitanju tako da ne znam da li je ta cena i za ostale automobile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisu valjda toliko bezobrazni da dignu cenu samo za L, bas cu da zovnem da pitam i javicu vam...

E, da, Velmark, nisam mogao da se setim imena, znam da sam svracao kod njih kod Kraljice. Materijali su slicni , ali moje skromno misljenje je da Vajs nesto pedantnije to odradi i izgleda slicnije originalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo, zvrcnuo sam da proverim i dobijem informaciju iz prve ruke.

Cena u Vajsu za Stilo (pitao sam za 5v) je 10500 din, plus 1000 din montaza. Cena montaze je ostala ista, a cena samih presvlaka je otisla uvis (i konvertujuci u EUR).

A za 500L je 13200 din, plus 1000 din montaza.

C klasa vs Small MPV, a ostavljam vam masti na volju da tumacite razliku u ceni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...