Jump to content
FAS Goran
Minnie

Moj slatki 500L 1.4

Recommended Posts

Dakle, evo i ja da predstavim svog Fiata. Dobila sam ga u septembru, ali nisam mnogo presla do sada, oko 200km. Izabrala sam beli, sa belim krovom i prvim nivoom opreme. Slike cu postaviti ovih dana  :laughing:

 

S obzirom na to da sam pre njega vozila automatika (a i sada vozim za neka duza putovanja), bilo mi je veoma neobicno, medjutim, vrlo brzo sam usla u stos i prosto ga obozavam! 

 

Ne razumem se mnogo u automobile, tako da ne mogu da pricam ni o cemu, sem o izgledu i mom osecaju u njemu. Pa da pocnem: Ovako, u pocetku, pre nego sto sam odlucila da ga uzmem, nije mi se uopste dopadao. Vise sam zelela da imam mali gradski auto poput Smarta. Mogla bih svuda da ga parkiram, ima 2 sedista, taman za neku drugaricu i mene, ne treba mi nista vise, sluzio bi mi za prevoz do faxa i malo po gradu, a tatina bih uzimala za neko vece drustvo. Medjutim, shvatila sam da gde god da krenem, ne mogu a da ne povedem bar jos njih 2-3 i tako shvatih da Smart mozda i nije pravi izbor (a i svi su mi pricali da nije mnogo siguran, s obzirom na oblik i velicinu). Onda se odjednom pojavio 500L, u svim novinama, na bilbordima po celoj Evropi...Svi su ga hvalili! Otisla sam da ga pogledam i odusevila se! Udoban je, prostran, stabilan, pregledan, ne trosi mnogo, ima sve opcije kao i tatin auto koji je mnogo skuplji (povezivanje telefona, cruise control, hill holder, mini "frizider" tj. pregradu koja se hladi/greje...). Jedina mana mu je sto nema navigaciju, ali sam to resila kupovinom Prestigio GPS uredjaja. Ma bas je po mom ukusu! U njemu se osecam sigurno i zasticeno, sto je najbitnije.

 

Smatram da je odnos cena-kvalitet izuzetan!  :thumbup: Svima ga preporucujem od srca!  :heart:

Edited by Minnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smartova jedina prednost je veličina... I to isključivo prilikom parkiranja. U svakom drugom pogledu je, po meni, djubre od auta - bučan, tvrd, neudoban, visoko postavljene nožne komande, automatski menjač šalta sa velikom zadrškom. Ja se umorim u njemu posle 10 kilometara vožnje. Definitivno si napravila bolji izbor sa ovim autom  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa smartom bi definitivno pogresila,ovo je pravi izbor.

Kada budes imala vremena,baci i neku slicicu.

U zdravlju da te sluzi i dugo,dugo da ga vozis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Smartu imam utisak kao da sam u batiskafu :) .

Tu se sva prica o uzivanju u voznji zavrsava, sem sto se tice parkiranja.


Ali dobro, to mu je i namena, ruku na srce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minnie neka ti je sa srecom i da ti ovo zadnje svetlo bude bude jedini problem dok budes uzivala u ovom automobilu.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepo predstavljanje  :thumbsup:

 

beli sa belim krovom, jel to znači da je bicolore  :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minnie neka ti je sa srecom i da ti ovo zadnje svetlo bude bude jedini problem dok budes uzivala u ovom automobilu.

Hvala ti. Od sad vise nece biti na ulici, ima da mi stoji u garazi i uzivancija! :D

 

lepo predstavljanje :thumbsup:

beli sa belim krovom, jel to znači da je bicolore :fun:

Hvalaa, nadam se da ce nekome pomoci da "prelomi" kad je kupovina u pitanju :D

Nije bicolore, bicolore bi bio sa crnim krovom :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zezajte devojku za bicolore :p

Cekamo neke slicice,a sve sto ne znas slobodno pitaj,nije sramota :)

Inace gornja kaseta samo hladi,ne greje,nebitno da li je ukljuceno grejanje ili hladjenje u kolima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha nisam znala da samo hladi :p hvala!
 


Razmisljam da uradim kao bicolore, folijice na krov i retrovizore, ali nisam jos sigurna...Ovako mi je "zenskiji" :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrodosla... koliko ja brojim druga zenska osoba na forumu... popravlja nam negativan prosek za auto namenjen zenama... :)

 

Imam jedan predlog za tebe - ako ti se svide - trepavice za auto... video sam jedan 500l u Novom Sadu, fenomenalno izgleda, al nisam stigao da izvadim telefon da ga slikam, pa sam nasao slike na net-u... toliko mi se svidja, da sam zensko - ja bih ih stavio. :)

 

fiat_500_eyelashes_1_350px.jpg

 

 

http://shop.500madness.com/index.php?route=product/product&keyword=lash&category_id=0&product_id=134

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni slučajno :whip:

Bolja investicija je konopac za bešenje, nego ovo... :crazy:

 

Baš tako..gledam jednog Smarta ispred fakulteta i svaki put poželim da počupam obrve i njemu i vlasnici(nadam se da nije vlasnik u pitanju sa takvim stajlingom  :laughing:  ). 

Ima stvari koje simpatično deluju na kolima kao neke lepo ofrarbane felne, krov druge boje i slično, ali obrve definitivno nisu jedna od tih stvari

Slažem se sa Vagenovcem  :p

 

Možda postane Alfista uskoro :) Sumnjiv mi je nešto u vezi sa onim oglasom za 159ku  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ste "zapenili" za trepavice, ako se devojci svidjaju, ne vidim ni jedan jedini razlog da joj namecete vas ukus.
Minnie stavi sta god da se tebi svidja, jer ti ces biti ta koja ce nakon izlaska iz automobila da se okrene i da pomislis: "Bas je lep". :-)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa MiTo, zgodan za grad, ima stila, ne treba joj ništa dodatno, preporuka za kupovinu, ali kasno  ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...