Jump to content
FAS Goran
igor0511

Moj sajt

Recommended Posts

Prvo da zamolim Nešu ili nekog drugog ko može da ubaci ovo u off kada bude otključana tema :)

Elem, uradili smo sajt koji je postavljen pre 4 dana i nikako da dobijemo veći feedback o tome kakav je sajt pa vas molim da malo pogledate, pročačkate i javite da li vam se dopada i da li treba nešto menjati. Hvala svima.

 

http://odluke.rs/index.php

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na neka pitanja nisam mogao nikako da odgovorim Lea Kiš/Žikina šarenica, Soraja/Stanija itd :D

A jedno provokativno pitanje mi se čini da je upereno direktno protiv mene :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm ko li je postavio to pitanje? :whistle:

 

Pa fora i jeste izmedju 2 dobra izabrati bolje odnosno izmedju 2 losa izabrati manje lose :stuart:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahhaha Totti još kad bih ti rekao da je neko sa foruma okačio pitanje..  :laughing: 
Hvala vam svima na vremenu. Pogledaću to zašto nije moglo da se klikne, mada za sada mislim da server malo poludi kada ima više ljudi tako da ću malo obratiti pažnju na to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Počelo je kao projekat iz ITEHa pa se malo proširilo i ovako završilo, mada se nadam da će ipak biti priznato u januaru :)

Hvala ti puno na odgovorima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milutine drago mi je da ti se dopada :) Nadam se da će zaživeti barem do predaje radova u januaru sajt, pa ćemo za posle i da vidiom šta ćemo sa njim

 

 

 

Čim sam video pitanje u delu za odobravanje znao sam od koga je  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dante između Ćivota i Gangule morao sa biram Ćivot, pola čovek pola dalje. :D

Pobeda s tim pitanjem hahahahhaaah :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanimljiva ideja i svaka cast na realizaciji  :)

Sa tehnicke strane, jedino sto bi meni kao korisniku olaksavalo koriscenje sajta je da se odluke menjaju bez refresh-a strane, tj preko ajaxa. Server najverovatnije jeste kriv za to sto se nekad sporo ucitaju sledece odluke, i pretpostavljam da ajax ne bi mnogo popravio stvari ali bi bar izgledalo ugladjenije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :)
Sajt koristi ajax, ali opet je nešto spor. Stičem utisak da smo trebali da zakupimo malo jače resurse, ali šta je tu je. Inače, došli smo do zaključka da je bilo zanimljivije raditi sajt nego ga održavati tako da se već duže vreme ništa ne menja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo lepo. Jel u planu i desktop verzija ili samo mobile? Ako jurite dobar SEO onda poddomen za mobilnu verziju nije najsrecnije resenje. Skloni ovo .php iz url-a, iz .htaccessa

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :) .Ima već desktop verzija koja je davno odrađena i po meni nije nešto jer za svaki mogući upit povlači sve živo iz baze tako da je jako spora. http://bos.rs/%C2'>

Inače, što se optimizacije tiče BOŠ je u top 50 najposećenijih sajtova u državi, a kako-pojma nemam. Svi opisi, ključne reči i naslovi su im isti, nijedna slika nije imala alt dok ja nisam dodao i koristili su do 3 meta taga. 

 

A poddomen nisam mogao da dobijem odmah, pa smo samo dodali folder i sada radi na principu ukoliko Android, Win Mobile, IoS ili ekran širine do 800px pokušaju da pristupe osnovnom sajtu da im doda u url /mobileApp.

URL-ove bih trebao da sredim, ali iskreno baš me mrzi i ionako neće niko sa mobilnog nešto obratiti pažnju na to, a sam sajt ne mora ni da ima optimizaciju jer je i u cilju da se uvek uđe prvo na bos.rs  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...