Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Hvala svima, presvlake sam platio10.000, a montazu 2.500.

Prvo je bila cena 8.500,al smo se dogovorili da i ledjni deo zadnje klupe zatvore,da se ne vide oni lastisi!

Firma koja je sila je AUTOSTIL iz Novog Sada, kod gospodje Olivere!Moram reci da mi je naslon za ruku zatvoren, sto meni nije problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

presvlake su prelepe...

 

a zna  li neko da li je ok zatvoriti ovako sedišta (ako su uopšte zatvorena - temerindža?), zbog vazdušnih jastuka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presvlake u velmarku imaju ovore na mestima gde se nalaze vazdusni jastuci. Morale bi imati i ove, ili bilo koje druge iole ozbiljno sasivene. Nije neka mudrost ostaviti rupu za vazdusni jastuk...

Share this post


Link to post
Share on other sites

presvlake su prelepe...

 

a zna  li neko da li je ok zatvoriti ovako sedišta (ako su uopšte zatvorena - temerindža?), zbog vazdušnih jastuka?

Presvlake imaju proreze sa bocnih strana,tako dase mislilo i na air bag!

Koliko ja znam mi u sedistima nemamo nikakve vazdusne jastuke, imamo ih u stubovima

Mislim da gresis! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne daj Boze da se mojim sedistima nesto desi, ali je utesno da postoji kvalitetna alternativa. PRVA LIGA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam uvek stavljao presvlake odmah posle kupovine novog auta i racunao skinucu kad mi dosade. Nikada ih nisam kasnije skidao, tj jesam ali radi pranja i vracao nazad tako da je auto uvek odlazio sledecem vlasniku sa savrseno cistim i ocuvanim sedistima. Nije lose razmisljanje staviti presvlake ako unistis sedista tako da se ne mogu oprati ali je poenta, ako normalno koristis auto, a bez presvlaka, verovatno za manje od godinu dana ces imati potrebu za dubinskim pranjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bas, dubinsko pranje posle godinu dana... nemam takva iskustva. Isto (iskustvo) mi govori da na ovom vozilu, bez preke potrebe, nemam nameru da stavljam presvlake. Ne zelim da cuvam auto za sledeceg korisnika, koji ce bez obzira na bilo sta, da spusta cenu i da ga kupi za nerealno male pare. Napominjem, to je moje iskustvo.... Platio sam ga - ima i da ga trosim.

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne sme svako dubinsko ciscenje na kola koja imaju vazd.jastuke u sedistima, vec samo "suvo", ma sta im to znacilo, jer vlazno moze da ih osteti?

Meni ruznije izgleda sa bilo kakvim presvlaka nego sa originalnim, ali kao sto kaze Erdelja - ako unistim sedista (u sta cisto sumljam) - onda cu staviti presvlake. Ali oni koji se nadaju da ce polovni automobil vise vredeti ako ima lepsa sedista - vara se! Vise ce mu vredeti taman najvise toliko koliko je ulozio u presvlake! ;)

 

Ova diskusija mi lici na onu da li treba stavljati futrole za mobilne telefone. Svi moji mobilni su doziveli duboku starost i lepo izgledali i bez futrola, tako da sam protivnik toga, zastita ekrana od grebanja i lagana silikonska futrola moze, ali neke carapice, teze futrole i sl. nema teorije!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

lepe jesu,  super se uklopile kao i da nema presvlaka ali mnogo je kume...

a stavljati one za 2000din da bi sacuvao sedista   :thumbdown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mnogo ako covek zna zasto to radi, ali kao sto je receno u predhodnim postovima, ne zelim da cuvam sedista za sledeceg vlasnika. Sta reci za cenu naslona za ruku koji cu naruciti u ponedeljak, ali ja znam zasto mi on treba, imao sam ga na predhodnim automobilima, svidja mi se, fali mi na ovom,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne stavljam ni ja futrole na mobilni, niti ne daj Boze foliju na daljinski.

Presvlake ne koristim zbog toga da bih zastitio sedista za dalju prodaju (to sam napisao samo kao cinjenicu kakva sedista budu zbog koriscenja presvlaka posle vise godina) nego da bih ih zastitio za sebe, tj da bih uvek uzivao u njihovoj cistoci. Presvlake se mnogo lakse operu ili bace u slucaju da se isprljaju.

Edited by TheCityAndTheStars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem da sedista mogu da se bas toliko isprljaju za par godina. Nikada nisam stavljao presvlake, a sedista su mi uvek bila poprilicno cista. Veci problem sa prljanjem imaju tapacirunzi na vratima, pa ih niko ne stiti presvlakama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...