Jump to content
FAS Goran
nemke

Punto JTD sporting (Nemke)

Recommended Posts

Dal jeoguce da je za par meseci toliko skocila cena :(

 

13.02.2014. je cena bila 2600 dinara ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ovako... Mom JTD chipovanom motoru sutra svi da dodjete na zito... #jtd #hidroudar #caozdravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uletim u barustinu koja mi je iskrivila prednju tablicu.. I ugasi se auto na pola bare i jedva nekako izadjem iz bare... I krenem da gurnem auto jer sam zurio na posao.. I tako dva puta i nece i treci put u drugoj i u trecoj brzini da ga upalim a on se samo zakopa u mestu... Moja predpostavka je da je povukao vodu umesto vazduha i da je dobio hidroudar... Ujutru ga slepam do majstora... Pa da vidimo sta da radim... Ako je geknuo motor onda cu videti sta mi se vise isplati da li da remontovati ili stavljati stilov motor... Sta da vam kazem hteo sam da se udavim u onoj bari pritisak ne smem ni da merim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skini dizne, izanlasuj da izbaci vodu koju je srknuo, vrati dizne, upaliće. E sad za turbinu ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videćeš sutra šta mu je...možda i nije najgore.

A, baš pričali u nedelju na okupljanju o nekoj daljoj varijanti ubacivanje Stilovog motora unutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto toliko o tome... Ma lerma sam... Ma videcu jos ujutru sta je kako je... Cuo sam se sa majstorom i kaze da ga doslepam sutra pa da otvara motor da ispusti vodu... Ustvari da vidimo sta je.. Ako je stvarno otisao motor.. E onda stvarno da se ubijem...

Nemam sus-pleh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih želeo da glumim pametnjakovića, ali šus-pleh je zakon!

Ja se ozbiljno razmišljam da skinem kućište filtera i da mu namigerim KN filter. Ne zbog performansi, već zbog takvih situacija (zlu ne trebalo)!

A imam i šus-pleh.

Sumnjam da motoru nešto fali, za turbinu već ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znajuci kolike su poplave bile veceras ne bi me cudilo da je kroz kutiju filtera umesto vazduha prostrujala voda koja je napunila cilindre i zato nisi mogao da ga uopste poguras , mislim da nece biti totalna havarija , srecno u svakom slucaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prokleta jezera na ulicama BG-a.

Nadamo se da nije najgore.

Javi kada oteraš kod majstora.

Ovo što vicent kaže za izmeštanje ima smisla. Pogotovo jer je tvoj Punto baš nizak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je momci ali zita nema... Ahaha

Motor je citav...

IC 4l vode

F.Vazduha 2.5l vode

Motor 2l vode

Otisao je samo alnaser, neke selne (nemam pojma koje) i filter vazduha...

Dizne su ociscene osusene... Trenutno se motor susi do veceras je gotov... I opet ima da prasi... A prvog koga cu da oprasim jer me je ubio od prozivanja je NESHA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Nemke, sam ti rek*o?

Neka se dobro prosuši i pusti ga da radi u mestu bar 15-20min.,zbog turbine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...