Jump to content
FAS Goran
IvanBg

P: Auto kozmetika i dodatna oprema,sve na jednom mestu

Recommended Posts

da li za punta trebaju adapteri za mitutoyo brisace? Punto ima kuku na koju se kace brisaci...

Ne druze,to je standardno kacenje :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reci mi neke gumene patosnice za ovu bljuzgu sto nadolazi za Nuova Bravo?

Sta te zanima,tipske ili samo da ti rade posao,imam ok univerzalne kadice 1800din,popust za clanove,mrzi me da racunam kolko je % je 200din na tu cenu odnosno 1600din,imam i Gledring tipske patosnice jako dobrog kvaliteta koje su vrh ponude na ovim prostorima sa zabicama za fiksiranje gratis su 5750,popust za clanove je 400din na tu cenu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metlice danas namontirane i isprobane na ovoj kisi-snegu i za te pare odlicno rade.Da ne kazem vrhunski :guitar:

Drago mi je da dobro sluze :) Javljaj kako ce se pokazati u buducnosti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako zalede pa ih slucajno upalis,ili brises bez kvasenja stakla pre toga,mozes da imas i original Bosch od 4500din 1kom ima da riknu samo tako :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako se to radi,ali kad izracunas onda sve,pre stignes busem bilo gde :scooter::laughing: Salim se...Ne znam koje je grlo u pitanju,okruglo,ubodno T10 ili...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Canbus ubodne bele pozicija Punto 2 , 2001 ?

Brisači 55/45 Punto 2 , 2001 ?

Torba za gepek ?

Imam člansku kartu . :D

Edited by MiroslavL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Canbus ubodne bele pozicija Punto 2 , 2001 ? Brisači 55/45 Punto 2 , 2001 ? Torba za gepek ? Imam člansku kartu . :D

 Bas sam danas clanu sa foruma prodao par komada sijalica...Na zalost,zarada mi na njima nije neka,tako da praktikujem kupovinu od 5 pa na vise sijalica...Canbus imam ako ti treba T10 grlo sa 8 odnosno sa 13 smd dioda,sa 8 je po dve sa strane a 4 na kruznoj podlozi gore,bas pravljene za poziciju danas covek za bravo novi uzeo,namestili i odusevio se kako svetle i izgledaju,a ove sa 13smd vise rasprsuju svetlost sa strane jer je raspored 12 dioda u krug po bokovima a samo jedna od gore,tako da je idealna za neke pozicije koje se reflektuju uz pomoc reflektne povrsine kratkih svetala ili dugih cena sa 8smd canbus koje ne prijavljuju grasku i 5050smd sijalicama je 220din komad ali cena za clanove je 200,a ove sa 13smd isto sve canbus 5050smd je 330 odnosno 300din komad za clanove...Brisaci standardno kacenje su ispod svake cene 55cm 220din a 45cm 200din.Torbe malo kasne sa sivenjem ali bice od pon 200%,predlozio sam poboljsanje u vidu stavljanja duple cicak trake od dole sto nece promeniti cenu za clanove foruma koja je samo 750din :thumbup: Dakle imaj na umu da sijalice prodajem na neki minimum od 5 kom zavisno od cene modela,ako su neke skuplje tipa sulfidne canbus sa 6smd 5050smd diodama koje su 300din komad onda moze i 3kom da bude minimum...

Da napomenom ovom prilikom da u ponudi imam svih mogucih modela led sijalica,za zadnje pozicije,prednje,valjkaste kao i T10,sulfidne,T5 za komandnu tablu kao i gotove led sijalice u boji za komandu tablu sa sve onim grlom sto se uvrne,zatim CREE diode sa socivima za rikverc svetlo,nesto skuplje cree T10tke nove na trzistu koje u potpunosti mogu zameniti kratko svetlo,zatim zamenske sijalice H1,H3...u cree tehnologiji takodje namenjene za kratko svetlo i maglenke,led trake svih mogucih modela,gustine dioda,na 1metar pa sve do 5m,lanci za sneg za manje dimenzije tockova R13-14,razdelnike za upaljac za punjenje vise uredjaja u isto vreme i jos mnoooogo toga a sve po hit cenama,a na vece kolicine moguc i popust !!! :thumbsup:

Edited by IvanBg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok , plata je 15. pa ću onda poručiti : torbu , 3 sijalice za poziciju one skuplje i brisače . Šalješ sa Postexpresom ? Pozdrav . :D

Edited by MiroslavL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odg sam ti na pm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

STIGLE TORBE,javite se zainteresovani na pm jer ce ih biti jos malo,razgrabe se odmah :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav druze...reci ti meni jel imas neku lepu kuglu za menjac za puntica i naravno koja je cena?

Pozdrav,je znam kolko si para spreman da das cene se krecu od obicnih univerzalnih 650 jako puno modela pa do 1250 za tipske kozne sa znakom marke automobila (cene su sa popustima za clanove) inace su za 100 odnosno 200 din za tipske skuplje.Posalji mi mail na PM ako zelis da da ti posaljem slike :smoke:

Edited by IvanBg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš li plišane kockice za retrovizor u kabini. Ubih se tražeći! Još nešto, ima li šanse da se u ponudi nađu skroz kratke metlice za brisače, tipa do 30cm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš li plišane kockice za retrovizor u kabini. Ubih se tražeći! Još nešto, ima li šanse da se u ponudi nađu skroz kratke metlice za brisače, tipa do 30cm?

 

Ne drzim to stvarno :laughing: Za sta ti treba taj kratki brisac,za nazad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bedak. Izgleda da mi ebay ne gine. Pa tako kratki bi mi trebali, kao što imaju nazad neki noviji automobili ali meni treba par za neki moj projekat/budž.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pozdrav druze...reci ti meni jel imas neku lepu kuglu za menjac za puntica i naravno koja je cena?

Pozdrav,je znam kolko si para spreman da das cene se krecu od obicnih univerzalnih 650 jako puno modela pa do 1250 za tipske kozne sa znakom marke automobila (cene su sa popustima za clanove) inace su za 100 odnosno 200 din za tipske skuplje.Posalji mi mail na PM ako zelis da da ti posaljem slike :smoke:

 

 

 

Ako ti nije problem, postavi slike ovde od neke tipske rucice za stila.

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bedak. Izgleda da mi ebay ne gine. Pa tako kratki bi mi trebali, kao što imaju nazad neki noviji automobili ali meni treba par za neki moj projekat/budž.

Kakav ebay bolje da odes na "e-bubanj potok" :D Ajde ako ti nije frka javljam ti u subotu jer tad idem po robu tj brisace.

 

 

Pozdrav druze...reci ti meni jel imas neku lepu kuglu za menjac za puntica i naravno koja je cena?

Pozdrav,je znam kolko si para spreman da das cene se krecu od obicnih univerzalnih 650 jako puno modela pa do 1250 za tipske kozne sa znakom marke automobila (cene su sa popustima za clanove) inace su za 100 odnosno 200 din za tipske skuplje.Posalji mi mail na PM ako zelis da da ti posaljem slike :smoke:

 

 

 

Ako ti nije problem, postavi slike ovde od neke tipske rucice za stila.

 

Na zalost proverio sam danas u nabavci,tipske imaju samo za EDM odnosno germaniju,nista za italjane..Tako da imam samo ove univerzalne za Fiat grupaciju...Stavljam slike sutra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sad nista od slika rucica menjaca :( Povodom praznika dodatni POPUST za clanove FLCS foruma za torbe za gepek,sa cene od 830din na novogodisnju cenu od 760din,kao i neki popusti na tipske patosnice i krovne nosace marke Thule,CAM i nove marke u ponudi na nasim prostorima ATERA,marka koja je u tom poslu jos od davne 1963,koja pravi nosace odlicnog kvaliteta u rangu CAM-a ali jos jeftinije,tako da nosaca ima sada za svaciji dzep!!!Pozdrav svima i SRECNA VAM NOVA GODINA I PRAZNICI!!! :cheers::guitar::fun:

Edited by IvanBg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo da osvezimo ponudu :) Novo u ponudi oznake za skoro sve automobile,kao i cepovi za alu felne,jako dobrog kvaliteta,cene se krecu za oznake od 600-850din a za komplete cepova fabrickog kvaliteta i raznih promera od 2000-3000di,bez popusta,po upitu javljam i popuste koj su od 10-20% zavisno od cene za odredjenu marku...Sve oznake imaju od nazad 3M lepljivu foliju tako da je montaza jako jednostavna,cista i dugotajna,to vam mogu potvrditi jer sam kod sebe stavio oznaku "320" koju moj bimmer nije imao :thumbsup: Srecan Bozic i praznici svima Hristo se Rodi! :cheers:
Evo neke od slika :)

DSC01704.jpgDSC01708.jpgDSC01715.jpgDSC01735.jpgDSC01736.jpgDSC01737.jpgDSC01738.jpgDSC01776.jpgDSC01777.jpgDSC01779.jpgDSC01780.jpg

I NARAVNO SLIKE CEPOVA
DSC01867.jpg

Edited by IvanBg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...