Jump to content
FAS Goran
igorr

Ukraden Fiat Grande Punto 1.4 dynamic

Recommended Posts

A da se vratimo na temu?

Postenom coveku drpili auto....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sacekaj nedelju dana pa u subotu na bubanj potok. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zar i stila kradu. Em jeftin auto em ima odlicnu i fabricku zastitu.

 

Prvi put sam cuo da su nekome ukrali stila i to ovde na forumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sve ove sto se plase da ce navijaci da im iskoce iz tv-a dok gledaju derbi, preporuka za vikend, zatvorite se u svoje podrume, ponesite dovoljno hrane i vode, baterijske lampe ili svece ... pa ko prezivi neka prica

 

preporucuje se gledanje farme, zvezda granda, i ostalih emisija za ispiranje i zatupljivanje mozga ...

 

dolaze navijaci  :rofl:

 

http://www.kurir-info.rs/nastavak-haosa-navijaci-spremaju-pokolj-na-banjici-narednog-vikenda-clanak-1070595

 

a policija ce da reaguje, samo da zavrsi sa svakodnevnim aktivnostima kao sto su pucanje na zene koje voze ispod ogranjicenja, otimanje droge od narkomana i ponovna preprodaja, prebijanje maloletnika i devojaka ali iskljucivo u situaciji 5 na 1 ili 12 na 2 ... sto je sigurno sigurno je ... dacic nece biti tu, otiso da podigne pare od tacija ... i da mu prebroji glasove !!! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sav sam se prepao. Kuriru ne verujem ni da li je dan ili noc pa shodno tome ne obracam paznju na neistine koje pisu. 80% njihovih vesti su narucene od strane tajkuna, kriminalaca i politickih partija a 20% senzacionalizam bez dokaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to vam ja i pricam sve ove godine ... senzacija i sto vise klikova (valjda im se to placa) to je njihov interes, iskreno zabole njih da li ce se svi navijaci poubijati na livadi ... samo pare da prave, na racun slabovidih!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta, ali jedan android jeftin telefon koji se moze sakriti u kolima negde je dobar izbor za pracenje. Kontam da profici nose blokere, ali mislim da bi kad tad ocitao signal, da se sakrije negde sto dalje od vozaca. 

Čuo sam da je jedan momak tako spasao svoj Renault megan. Nema potrebe za skupim telefonom može da posluži bilo koji kome dugo drži baterija

Share this post


Link to post
Share on other sites

bedak - stvarno bzv kad vidim da kradu i fiate..jbt ovde su jedino lopovi zasticeni!

...a ovo o navijacima jos paradoksalnije - da je srece svi bi gledali uzivo derbi beli a ne po podrumima jer na utakmicama odavno niko nije siguran...dovoljno je da vidis ko su vodje tih navijaca, u koje se kunes ,pa ti je sve jasno - sve intelektualci..bruka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije za mene problem pohapsiti kriminalce medju navijacima, problem je sto se svi mi koji smo dosli da normalno gledamo utakmicu, a idemo na Jug, (jer nam je tamo lepse nego da nam penzioneri sa istoka i gospoda sa zapada psuju majku jer ne vide od nas kad stojimo) svrstavamo u isto kos sa kako novinari kazu narko dilerima i ubicama, mada ja to nisam primetio na tribini, a dugo sam tamo ... ako je neko diler idi pa ga hapsi dok zavrsava posao, nemoj da cekas da se pojavi na tribini pa da pricas kako je vidjen da je stajao pored mene, tebe ili njega i da pricas kako smo isti ...

 

problem je i u narodu koji samo cita novine i misli da sve zna, a poslednjih godina je toliko otupeo da to nije normalno, sve je to pod uticajem zapada, velikog brata, farme, itd itd ... pisao sam negde o tome, ali necu vise jer verujem da cu da popasem sankcije ako nastavim ...

 

ali dobro, ako vise tako volite, ziveo ekrem jevric, idemo da gledamo ludu kucu i ostale emisije bolesnog sadrzaja tipa bata je*e seku i to ce nam za koju godinu biti normalno ... vi budite slepi kod ociju i verujte onima koji vas godinama varaju, da ne kazem nesto drugo sto se rimuje, a ja cu onako kako sam od malena naucen ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, off-ujte u Off temi, zamislite kako je coveku, ukrali mu auto, on ovde potrazio pomoc ocajan, svaki cas mu stize nova poruka, mozda se ponada da je neka informacija a vidi nase prepirke nevezane cak ni za GP ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Steta, ali jedan android jeftin telefon koji se moze sakriti u kolima negde je dobar izbor za pracenje. Kontam da profici nose blokere, ali mislim da bi kad tad ocitao signal, da se sakrije negde sto dalje od vozaca. 

Čuo sam da je jedan momak tako spasao svoj Renault megan. Nema potrebe za skupim telefonom može da posluži bilo koji kome dugo drži baterija

 

 

Ne mora ni baterija da traje dugo. Uzme se punjac za kola i izvedes tipa struju od svetla zadnjeg na punjac i ostavis ga tako. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...