Jump to content
FAS Goran
igorr

Ukraden Fiat Grande Punto 1.4 dynamic

Recommended Posts

Pozdrav svima.
Ukraden mi je Fiat Grande Punto 1.4 dynamic, metalic siva.
U petak, 01. novembra, u 22h, na Kanarevom brdu.

Svaka pomoć, informacija, makar i najmanja, biće nagrađena.
Ukoliko na nakom od otpada neko nešto uoči, takođe.


- Reg. tablice (bile) BG009ŠŠ
- Boja: metalic siva
- Alue felne, Maglenke
- Staklo na levom retrovizoru raspuklo
- Sitne ogrebotine na prednjem braniku + Ogrebotina od ključa na haubi
- Sedišta sivo-crna, digitalna klima, kozni volan (multifunkcionalni) na par mesta koža se oljuštila i ta mesta su oblepljena crnom trakom...

To su sve specifičnosti po kojima bi se mogao razlikovati od drugih istih modela.

 

d75070714952-800x600.jpg



Znam da su šanse da je na nekom otpadu rastavljen velike, ali šta ću, pokušavam da radim sve što mogu.
Kao što sam rekao, svaka informacija znači i biće nagrađena - kontakt putem PP

Hvala svima unapred.



 

Edited by igorr

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je vec drugi auto u vrlo kratkom roku na slicnom mestu znaci radi ista ekipa.....


A GDE JE |EBENA POLICIJA!!!!!!!!!!!!!!


GLEDALI UTAKMICU U SLONU......

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je garant ista ekipa koj aje makla zelenog stila (mislim)  isto sa kanarevog brda... ili miljakovca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momci cisto da znate, znam provereno iz izvora u muriji, posto u teretani u koju idem dolazi pregrst pandurcina od kojih sam jednog upoznao,kaze da oni koj su za to zaduzeni imaju spisak svih govn... lopovskih koj kradu automobile.ali po tom pitanju ne rade nista,iz prostog razloga jer ih boli k...

Tako da policiju zaboravite nema od njih nista,dobar sistem zastite na autu,mikro prekidac elektrike negde ustekan gde ga ni Bog Otac nece pronaci i noz uvek sa sobom,da ako vidis da ti krade auto ili nekom,da zakoljes govn...

Najvise na svetu mrzim lopove ove jajare domace, ajde da krade miskovicu,djilasu ili tako nekome,nego njemu ne sme a siromasnima koj rade 3 godine da kupe punta,krepe za delove i gorivo,da ukradu auto,takvi stvarno zasluzuju samo jedno,smrt,da ga vidim da mi krade,pa zubima bi ga preklao...

 

Ukradose mi bajs preko noci na 5 spratu ispred ulaznih vrata vezan za gelendar sa sajlom debelom i lancem debelim,da se ja pitam prvi put kad padne u muriju sekao bi mu ruku,drugi put drugu ruku a treci put koga ne verujem da bi bilo ode glava,nema tu drugacijeg resenja,tako u nekim arapskim zemljama nema kradja uopste. A ovde ih drzava stiti,dobije 2 meseca za kradju auta,a vec je uzeo pare od njega,izadje iz zatvora i zaradio je 4-5k evra,i onda mi neko kaze da se oslonim na vlast lopovsku i pandure,tesko.

 

Kad je matori otisao da prijavi bajs da je ukraden,ovaj mu rekao,nema nista od toga,uzmi bolje neki odavde,ali zato kad su onom englezu ukrali bajs ispred delta sitija,debeli dacic mu je nasao za pola dana...Cist primer gde zivimo...Ima jedna lepa recenica iz pesme od Beogradskog Sindikata,"ko te jeb.. godinama,jeb.. ce te opet",zasto?P zato sto je narod takav voli da ga prima,umesto da se slozi kao recimo u FR,da izadje na ulice i sece glave ako im se ugrozi egzistencija a ne razbija izloge kao ovde,koje posle placa kroz kirije,ne sloga i odsustvo zdravog razuma kod naroda su glavni problem zasto zivimo u ovakvim uslovima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ono,kad oce,ode on i sa lavovima unutra,ali je opet bolje da ima neku zastitu,jer oni nemaju puno vremena da se bakcu sa zastitama,pa stoga brzo odustaju,a ovako im je sve na izvolte.

Jako mi je zao,zaista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majko moja!!!

Sta reci???

Nadam se da ces ga naci u komadu u ispravnom stanju a ekipi koja ga je odvezla... Ma, platiti neke narkice da ih klestima i pincetama dokrajce!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto kazu, ako se namerace, nema mu spasa. Ali u BG nemati bas nista od zastite na autu je pomalo neodgovorno...

Iz perioda kada je Stilo bio trostruko skuplji nego sada, ostali su mi alarm, Zeder i moja "zvrcka". Ponekad mi padne na pamet koji sam *** bacao pare bar na Zeder, ne kradu se Fiati, imaju i kakvu takvu fabricku zastitu...

Ali kad procitas ovako nesto nije ti svejedno. Zato, neka je za nauk svima (ako nemaju nov auto i ne placaju kasko). Zelim ti najiskrenije puno srece u pronalazenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo ivanbg za komentar,zivimo u banana drzavi i govna smo najveca.stoka neopevana,pogledaj samo ove navijace juce,sve je to ista bagra.igorre :wacko::( .on ako oce da ga uzme uzece ga svakako,mada treba neku zastitu imati bar cisto da ne moze narkoman iz kraja da ga ukrade da se provoza ili za dop,jer tog FIATA nece krupni lopovi da kradu sa opremom nego neki sitniji,koji ce verovatno odustati ako vide neku zastitu.nadam se iskreno da ces ga naci,sta da ti kazem jurni po nekim otpadima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno su ga ukrali navijaci, da odu da kupe drogu...

Navijaci nisu narkomani, nisu lopovi I ne znam zasto nas stavljate u isti kos sa lopovima I narkomanima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako hocemo pravilno, pored navijaca koji su sinoc prisustvovali mecu bila je hrpa huligana koja mrzi sebe pa sve oko sebe.

Ovo vise ne prepoznajem kao svoju otadzbinu , kad vidim ko nam istu razvaljuje !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko divlja kolima po putu, neko po splavovima, a neko po rupama

Vidi licno sam isao na partizanove utakmice,gostovanja itd jos pre 6-7god i uvideo sam jos tada da ako odes na jug recimo,kao i na sever ako si navijac zvezde vedeces da je bukvalno 90% tu doslo da divlja i leci komplekse samo zato sto nisu niko i nista niti ce ikada biti,ima tu i onih 10% koj gledaju utakmicu,ali vecina je ipak presudna kod necega tkvog...Ja sam pogledao oko sebe i uvideo da svi ti klinci pa i momci od po 30+ godina dolaze tu da diluju drogu,piju,drogiraju se,ubiju svog zemljaka mozda i nekog ko im je u nekom daljem srodstvu samo zato jer nosi sal crno bele odnosno crveno bele boje ili bilo koje druge,potuku se sa bilo kim cak i sa covekom pored sebe ako ga pogleda cudno,na gostovanjima toliko nadrogirane imbecile da su se bacali po podu i tukli medjusobno,video sam "vodje" koj sede na sipci okrenuti ledjima klubu "zbog" kog su tu,tada su to bili ako se ne varam Kica,Nesa i ta ALCZ kompanija i tad sam shvatio da je to skupljaliste otpada drustva i da nema veze sa fudbalom,kosarkom ili bilo kojim drugim sportom,tad sam i prestao delimicno da idem na utakmice otisao sam jos par puta na istok i zapad gde je nesto bolja atmosvera jer ljudi dolaze da navijaju za tim koj vole i dovode i svoje porodice i onda mi se i sve to zgadilo bas zbog toga jer mi iz glave i vida nisu ispadali ti ne znam kako da ih nazovem otpadnici i nistarije to nikako nisu ljudi koj vole svoj tim niti su prvenstveno dobri ljudi,i prestao sam uopste ici na bilo kakve utakmice...Tako da ovo ne pricam jer su mislim da je ovo onako a ono ovako,bas zbog toga jer znam licno kako stvari stoje,mislim da se takvi otpadnici i propalice ne mogu nikako nazvati pravim navijacima iza cijeg imena se kriju samo da bi ostali u senci zbog zakona...

 

Ako hocemo pravilno, pored navijaca koji su sinoc prisustvovali mecu bila je hrpa huligana koja mrzi sebe pa sve oko sebe.

Ovo vise ne prepoznajem kao svoju otadzbinu , kad vidim ko nam istu razvaljuje !

Od pocetka 90tih smo mi krenuli pogresnim putem i do dan danas sve smo dalje i dalje od raskrsnice dobrog i loseg puta...Bez nekih abnormalnih promena za koje sad nema nikako uslova,prvenstveno u razmisljanju i slozi naroda nece nam sigurno biti bolje,ali ovde ljudi vise vole da se tese "bice bolje" nego da brane svog brata i bore se za svoja prava za buducnost svoje dece i za svoju egzistenciju po sistemu "svi za jednog jedan za sve"...Dokle god se to sve iz korena ne preokrene na bolje,nece biti bolje sigurno...

Edited by IvanBg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta, ali jedan android jeftin telefon koji se moze sakriti u kolima negde je dobar izbor za pracenje. Kontam da profici nose blokere, ali mislim da bi kad tad ocitao signal, da se sakrije negde sto dalje od vozaca. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 @ ivanbg

Sto se tice teme, smatram da je zastita na bio kom autu neophodna ukoliko se auto u gradu duze vreme ostavlja na ulici, pogotovo nocu.

Na 500L imam kasko ali imam i zastitu jer cu kasko u nekom momentu posle 1 ili 2 god otkazati a onda cu ubaciti i dodatnu zastitu u vidu skrivenog prekidaca.

Gubitak auta te vrednosti bih tesko preboleo finansijski pa se odlucujem za dodatnu zastitu ali i da vozim auto od 2-3k eur takodje bih imao dodatnu zastitu protiv kradje.

Nadam se da ce OP pronaci svoj auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo se dogovorite da li su auto ukrali profi lopovi, ili narkici, ili opet mozda navijaci da stignu na derbi ... 

 

@IvanBg, delimicno si u pravu, postoje i ljudi koji su tu zato sto sami ne mogu da urade nista, pa se onda iza mase sakriju i bace kamen na policiju iz 15 reda, dokle policija ne moze da stigne, pa onda ta ista napaljena policija pegla prvi red,  mozda postoje i oni koji su tu poslovno, iskreno ne nalazim sebe da mi je to posao, vec vidim neko zadovoljstvo u tome, idem na utakmice, tamo gde su najgori, ali nikad mi nije palo na pamet da iz mase bacim kamen na nekog sa druge strane, na policiju ili na bilo koga i bilo sta, pre tih 6 - 7 godina o kojima ti pricas, ja sam krenuo na jug sve cesce i cesce, odem, pevam, gledam utakmicu, skacem, smejem se i vratim se kuci normalan ... e sad ako cemo ceo jug da optuzimo da su narkomani i dileri, onda isto tako mozemo da kazemo da su svi u zandarmeriji, dileri, narkomani, brutalne ubice, pucaci na zene ... ili se samo tu izdvoji pojedinac kao problem, a mi smo kolektivni otpad...

 

Dok ne shvatimo da i sa druge strane stoji Srbin, nikad nam nece biti bolje, ni za volanom, ni na tribini 

nadam se da ce novinari prestati da prave senzaciju od upaljene baklje i da ce poceti da gledaju svoja posla, jos nedelju dana ce da smaraju o derbiji i desavanjima, pa posle trk po instrukcije kod tate ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli, potpuno se slazem sa tobom. Postoje uredjaji i kontrola a postoji i metodologija kao sto postoji i interes ali dok to sve ne zazivi ja bih izbegavao konfliktna mesta!

Zastita je neophodna a dok ne dovedemo drustvo do nivoa kao u nekim "normalnim" zemljama preduzeti sve mere opreza jer te stvari nisu nacionalno obojene a svi koji tvrde suprotno se sami kriju iza istih.

Dakle, pritisak na sluzbe i cetvore oci ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...