Jump to content
FAS Goran
dachisss

P: mobilni telefoni

Recommended Posts

a da li otkupljuješ telefone, kolko vredi Telenor(Alcatel) smart hd ot 995 sa 4.04 androidom ?

Послато са Telenor_Smart_HD

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

matdjo , otkupljujem ali slabo Alcatel , koliko vidim da je prodaja oko 70 , sto ynaci da ces na otkup moci dobiti oko 50...mada , oglasi ga i sam na 70 , nije to komplikovano , ako imas nerava  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

UP:

Ostali  jos samo Arc s , beli i sivi , stigli HTC Wildfire S , beli , neogreban,sluske,futrola 45e i Samsung S9003 u korektnom stanju 80e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel imas neki iphone 4 u najavi? Ili mogucnost da nabavis? Pozz


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

miske17 , imam jedan apple 4 u najavi , ali je lik iz NS pa nikako da se dogovorimo oko dolaska jer bi uzimao neki moj i doplatu...ali kazem , nikako da se izdogovaramo , evo vec 2 dana.

Javicu ti se ako ga uzmem , crni je u pitanju , sim free , full pakovanje , trebalo bi da bude oko 180 , ali samo ako je onakav kakav on tvrdi da jeste.

 

Inace , wildfire S je za sada stopiran sa prodajom.

 

Stigao LG L7 P700 u odlicnom stanju , za sve mreze , crni 90e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi brzi ako bude skoro neki javi. Treba mi dva. Za jedan dajem kes za drugi telefone. Ja i devojka uvek iste tel furamo. :)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam dva iPhone-a: iPhone 3g 16gb-90evra i iPhone 4 32gb-180evra oba su fenomenalno ocuvana i dobijena na poklon iz USA...za dachisss-a bi cene bile nize ako bi on hteo da ih preproda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

miske17 eto ti ga IP 4 kod Mr.Alex-a...180 e je ok cena za 32gb ako je tel dobar...ako nesto resite ja ocekujem    :cheers:


UP:


Ostao jos  

 

Arc s , beli 100e

Samsung i9003 u korektnom stanju 80e

LG p700 L2 crni 90e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktuelno:

Samsung i9003 u dobrom stanju , cena sada 75e , danas kupljena nova silikonska futrola koja ide uz telefon.

 

Stigao Sony Xperia go ST27i , crni , za sve mreze 90e.

 

Stigao Apple Iphone 4 16gb u extra stanju , sim free , crna boja 185e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nemas mozda i koliko si upucen u kvalitet i performanse LG 4X HD i ZTE Blade Q

 

LG je odlican , ima ga u dolasku ali jos nemam cenu , za ZTE ne znam da ti kazem nista.

Koliko dajes za iphone 4 32gb u odlicnom stanju 7.04 inst. komplet imas kutiju punjac,slusalice sve...extra ocuvan

 

Imas li neku cenu koja bi tebi odgovarala?

Novi momenti...novi broj telefona za kontakt je 061/685-3993 , stari zaboravite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da nemas mozda i koliko si upucen u kvalitet i performanse LG 4X HD i ZTE Blade Q

4X je odličan telefon, za 3 meseca nisam imao problema, baterija solidna, najbolja stvar je ekran koji daje perverznu sliku, a quad na 1.5 gura sve bez problema :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trenutno imam:

 

 

Samsung i9003 u dobrom stanju , cena sada 70e , danas kupljena nova silikonska futrola i folija displeja koja ide uz telefon
Sony Xperia go ST27i , crni , za sve mreze 90e

Samsung Galaxy S DUOS GT S7562 kao nov,bukvalno,sa originalnim pakovanjem i garancijom,silikonskom futrolom i folijom na displeju 110e

Share this post


Link to post
Share on other sites

ostao samo  Samsung i9003 u dobrom stanju , cena sada 70e , danas kupljena nova silikonska futrola i folija displeja koja ide uz telefon , 

 

a da , naglasite da zovete sa foruma jer je na oglasu ovaj tel trenutno 80e...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao je i Apple iPhone 4 16gb kao nov,crni,originalno pakovanje,sim free,ios 7,radi extra-licno testirao...stanje je stvarno vrhunsko...cena 175e

 

Tu je i Samsung 9003...jos uvek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam sad HTC ONE S u full pakovanju,crna boja,odlican telefon,slusalice,radi na svim mrezama,uz telefon ide i bumper,cena je 140e ili zamena : http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3309/HTC/One-S

 

Motorola Motoluxe XT615 u full pakovanju,crna boja radi na svim mrezama,srpski meni,odlican telefon za mali novac jer ga dajem za 70e ili zamena :  http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3285/Motorola/Motoluxe-XT615

 

Kada kazem zamena , mislim i na varijante vase ili moje doplate , a telefone mogu i da posaljem pouzecem ako treba.

 

E pa...izvolite  :cheers:

Edited by dachisss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ode i ovaj S3 MINI , popularan model ocigledno , stiglo:

 

LG L9 P760 , crni , extra stanje , radi na svim mrezama , ima extra bumper-hard shell , crni , garancija jos 1.5 godina , originalno pakovanje 125e :http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3502/LG/Optimus-L9-P760

 

Samsung Galaxy 5 I5500 , odlicno ocuvan , originalno pakovanje , za sve mreze , android sw , gps , wifi , kome treba jeftin a funkcionalan telefon ovo je prava stvar , 40e : http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2653/Samsung/I5500-Galaxy-5

 

Tu su jos i pomenuti HTC ONE S 140e i MOTOROLA Motoluxe XT 615 65e...

 

broj za kontakt je 065/4479-579 ili PP

Edited by dachisss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...