Jump to content
FAS Goran
Woodoo

O kvalitetu Fiata...

Recommended Posts

Priznajem , kajem se.  :harhar:

I dalje pljujem dizajn i ko im dade lenjire umesto krivuljara.

 

pu pu pu, daleko bilo. Dovoljna je jedna alfa, gde su dizajneri bili opsednuti krugovima. 'Fala lepo, ali moj lenjirac stilo je savrsen  :harhar:  :2guns:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alfa je osamdesetih prošla fazu kvadratizma/kubizma, na 75-tici je sve bilo pa čak i ručna kvadratna. Srećom prošlo vreme / nepovratilo se.

 

Mi nemamo onu drsku vrata frizidera pozadi :harhar: , ja se ne zalim ;) .

 

Jedna od najružnijih stvari a neverovatno koliko funkcionalna. Čak su iz Avto Magazina pohvalili rešenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je bio do znacke :). Prodao sam ga ortaku. Sad ko covek da uzmem japanca i da se navozam, da nadoknadim izgubljeno vreme :))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem do znacke vec si zabo los primerak.To se moze desiti sa autom bilo kog proizvodjaca.

A pri tom ne mislim da je problem bio ne resiv.

 

U svakom slucaju srecno sa novim autom.Bilo bi lepo da ga predstavis kad ga uzmes :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa Danteom.Jednostavno los primerak.Naravno da i to moze da se sredi, ali ko zna koliki bi ti bio trosak, da pronadjes i sredis kvar. Eto na primer, tata je imao astru g, dizela, i auto se kvario non stop.Imali smo ga 2 god. I za te 2 godine smo u njegovu popravku ulozili skoro 1500 e.A auto je bio placen tada oko 5900e.Sto znaci da je ulaganje i auto izaslo 7400.Za te pare smo mogli i bolji auto da kupimo.Ali nista zato.Prodali smo astru za duplo manju cenu i tata je njemu kupio stila karavana za oko 5600, sa panorama krovom.Dizela 1.9 jtd.Evo, i dan danas ga ima, proslo je oko 5-6 god.mozda i vise.Od ulaganja je imao termostat, silen(t)e, viljusku i to je to...Za sve ove godine.Tako da je kod tebe u pitanju sigurno los primerak, ko zna sta je taj auto prosao do sad.Sve u svemu, zelim ti puno srece sa sledecim auticem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je bio do znacke :). Prodao sam ga ortaku. Sad ko covek da uzmem japanca i da se navozam, da nadoknadim izgubljeno vreme :))))

Mene oduševila Honda Šljivik 1.8vtec...bila je kod mene skoro dva meseca,zmijica od auta,ljuta na gasu kao Alfa.E da,to je jedini auto,u kome nisam umela čak ni vetrobransku tečnost da dolijem :) Reče mi majstor u njihovom servisu,da za 17 godina,koliko radi,radio je samo jedan Hondin motor.Ako u dogledno vreme budem proširivala vozni park,pored Alfe moje drage polovine i moje 147,parkiraće se baš takva Hondica,i to crna!

Edited by Mimmy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja sam imao japanca, sa njim mozes na mars, to se ne kvari. A na italijane vidim da se svi zale. Nego ja se zaleteo bila dobra cena za auto 2002, super stanje I trajao godinu dana bez greske. Aliu zandjih par meseci ne vredi..... 200 kma majstor, 300 kma majstor, 20 km majstor....... Mislim ono , sve nek sitnice, jeftine ali ne mozes da vozis. Mnogo nepouzdan auto. I evo sad, kvar, niko ne zna sta mu je. Dosao ortak, koliko ga prodajes, rekoh 1000 evra. I on budala kupio ga.... STa ce sad ja ne znam :)))). Ali ako nadje kvar sigurno cu ovde da izbacim sta je bilo.  A oko znacke...... fiat nije poznat iskreno po kvalitetu. Ne bi ga zvali Fix It Again Tomorow bezveze. :))). Ali sam mislio da uz odrzavanje moze da se vozi. Hehehe. Jedino vidim da jtd i mtj vrede nesto i obicni puntici. Ovo ostalo ......... slaba vajda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako ja ne naidjoh na takvog prodavca kad sam kupovao Stila :-)

Prijatelju za tebe je samo nov auto,pa za tri godine opet nov ...po mogucstvu "njemacko"

Share this post


Link to post
Share on other sites

cfff, ako hoćeš cimni me na mob. 064/119-3401 (Mića) pa da se dogovorimo u vezi tvoje stare klapne . :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti sa dobrom cenom obicno toliko i traju i na kraju slicno zavrse :)

A to za Fiat i Italijane si potpuno u pravu.isto se prica i za Alfe i druge italijanske aute ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cfff, ako hoćeš cimni me na mob. 064/119-3401 (Mića) pa da se dogovorimo u vezi tvoje stare klapne .

Ma kakva klapna...mogao si za 120 jutros ceo motor da kupiš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman ljudi neispravan auto. KOji ce mi.....? :)))

Sad dodam jos par soma i uzmem auto da me sluzi. Ovo mi stoji bzv , i skuplja prasinu ispred zgrade mesec dana. Em nemam kola idem peske, em mu cena pada.

Neka bude da sam budala, izgbio sam 200 300 evra. Ali ko zna kad bi ga prodao i kome. I sta mu fali. Vidim da je 1500 u odlicnom stanju na polovnim automobilima 2003 godiste, Znaci moj 1300....... Toliko o tome. 

I da sam ga popravio prodao bih ga za malo vise, ne treba mi nepouzdan auto. Ovako sam ustedeo vreme a mozda i novac. 

Klapnu evo sutra samo da je nadjem i zovem te. Poklanjam ti , meni ne treba vise :))))). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za koliko si ga kupio ako nije tajna?

I to si u pravu, resis se globe i kad imas para dodas jos 4-5000e i kupis kola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa za 2200+registracija itd ali pre godinu i malo jace. Bio stvarno full. A ako ima interesanata, ja vidim na oglasima pun qrac stila za male pare a ispravni. :)

Ma da, nemam ja vremena da se vucaram po majstorima, i da me zavlace. Moze ne moze? Cao, bogatiji za jedno iskustvo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jbt sad  gledam, pa stilo jeftiniji od golfa trojke hahaha. Kako im je opala cena ovo je strasno. Za 1500 evra da se bira i benzinci i dizeli. Pa ovo je smesno....... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...