Jump to content
FAS Goran
Buca_Tipo

Fiat tipo 1.4 - moja tenecka :)

Recommended Posts

Lijep tipo svaka cast kolega ,nek bude sa srecom . Samo malo sredi tu limariju i ko mina ,imas li jos kakvih planova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolega :D
Pa najvise limariju da sredim gde je pokazao i ta sitna ulubljenja sto ima... Oko motora nemam sta :D pali k'o mina i ne trosi ni gram ulja sto je najbitnije... Za sada cu to da sredim pa na tamo neki kacket i pragove da mu stavim... :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam u nisu 5 dana,dolazim opet oko 12 februara,pa tamo oko marta,devojku imam u Nisu .Neces pogresiti sa branicima u boji auta,jbga ofarbao bih ti ja to sve besplatno da si mi bliye na svom unu sam zadni sam radio,mislim da ima slika neka.

 

Nemoj stop lampe tamniti,moj savet,dosadice ti to,neka tako,enterijer isto nemoj budziti,gledaj,da samo bude cist i svez :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se obavezno kad budes dolazio... :) zovemo i sashicus-a i taman da se upoznamo... Enterijer necu da budzim, to mi nije ni padalo na pamet :D hvala na savetima pa cemo da vidimo kako se to odvija na dalje... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saleta znam,ih Sale je car,imam ja tu jos nekih drugara u 63.padobranskoj,znam jos jednog momka koji je bio ovde na forumu i tako,ako znas da spremis branik i imas uslove spremi to,kad dodjem ja cu ti ih dunuti,ima budu kao noci :) tj.bice novi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha Sale je extra lik, upoznali se na skupu pre 2ned :) salio sam se za pomoc, ali savet uvek dobro dodje :) znam i ja neke iz 63. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se druzite,to je prava stvar nikad ne znas ko ce ti kada trebati,pozz saleta kada ga vidis :) pa ti se javljam kada dodjem u vas grad :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran da mene spominjete, u svakom slucaju Bane javi se kad svracas u Nis  :cheers: a ti Buco, nemoj da zaboravis woofer?!

a sto se tice felni i gun metal boje, ovako sam ih ja bio spremio za una, nazalost prodao sam ga pre nego je stigo letnji set, felne sam prodao posebno... i naravno kompresor, spric git, baza, doooosta laka,

 

mani se sprejeva...

 

DSC_0272.jpg  DSC_0271.jpg  DSC_0273.jpg 

 

IMG_6288.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran da mene spominjete, u svakom slucaju Bane javi se kad svracas u Nis  :cheers: a ti Buco, nemoj da zaboravis woofer?!

a sto se tice felni i gun metal boje, ovako sam ih ja bio spremio za una, nazalost prodao sam ga pre nego je stigo letnji set, felne sam prodao posebno... i naravno kompresor, spric git, baza, doooosta laka, mani se sprejeva..

 

DSC_0272.jpg  DSC_0271.jpg  DSC_0273.jpg 

 

IMG_6288.jpg

 

uuuuuuuuuu ovo je opasno ispalo :) :) :)

A sto se tice woofera ovaj gore mu jos nista nije naso :( cim bude bilo nesto javljam ti ;) nisam te zaboravio!

 

@MS PK

pa kad sam upoznao naj kriminalca iz PK nije ni cudo u kakvo smo drustvo upali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepe felne :) tebe Salesashicusspominjem :)

 

Sto se tice guma to mogu da ti obezbedim bilo kad,samo kazem ti gde da odes sto nove sto polovne,moje devojke cale drzi veliki servis :)

Edited by Bane23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muke rodih sad sa felnama... Morao sam i srafove da kupim. :) slike ce sutra da budu...

 

@Bane23 stavim distancere pozadi kraci srafovi, skinem ih, stavim felne srafovi kace u paktnove... Sad sam sredio :)
Bas sam ga rasirio, a krajem meseca ide kod limara :) jedva cekam...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Buco,Buco.:pJel ce biti neki mini skup vas i Niskih alfista skoro u Nisu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ehhh genco, genco... :) nesto smo pricali za sutra kao da se skupimo i posedimo malo... A za alfiste ne znam... Organizuj nesto na AR pa nam javi :)

 

@igor0511 nema distancera ostalo je samo na 7j :) na tamo cemo da vidimo ali i ovako mi se svidja drugi auto :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...