Jump to content
FAS Goran
Buca_Tipo

Fiat tipo 1.4 - moja tenecka :)

Recommended Posts

Ma imao nekad :D nego prethodni vlasnik je udarao kuce i mrzelo ga da namesta kako treba... :) na cela 4holsrafa se drzao :) odozdo nigde, ali bas nigde :) ma ide a i trosi :) kad ste na mercator? :D

htc evo 3D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nesto mu male ove 15-ice.Ja bi razmisljao o nekim 16-icama.:p

poslato sa samsung galaxyje koristeci jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nesto mu male ove 15-ice.Ja bi razmisljao o nekim 16-icama.:p

poslato sa samsung galaxyje koristeci jtd

tako li ga proceni :) bar je code za alfu taj :D

htc evo 3D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kolega skidao cd da zameni sijalicu satica za gorivo i nema kod.Ali hvala bogu tu su kolege sa foruma.:D

poslato sa samsung galaxyje koristeci jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

>Meni je spao bio jedan poklopac na unu ili ga neko ukrao,ne znam ni sam,ali sam ga napravio i ofarbao,nije bilo razlike,u ovaj tipo uloziti jedno 100,150e i da bude zverka samo tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije loš, ali dve stvari nemogu da verujem. Prva stvar: Da si ga uopšte slikao preko dana. Druga stvar: da mu slikaš samo zadnjicu.  Daj još slika izvezi ga negde u pustoš i izslikavaj sa svih strana nemoj da si stipsa ko da si Piroćanac. I jedno pitance, jeli ovo nazad protočni lonac auspuha ili samo ukras? I ukoliko jeste daj snimi neki klipić samo da čujem kako to drči. Meni je počeo da se čuje auspuh trebaće da se radi i razmišljam se da nabacim jedan protočni.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ovo deluje kao nesto izmedju,nije cist ukras,ali opet se cuje vise neko klasican lonac,Mislim da je ovo taman ono sto treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto tako Buco, malo pozerskih slika preko dana :) ovo već liči na nešto. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moraće ova limarija da se poradi, nego od čega su ove opruge kod tebe nešto mi deluje mnogo visok. Meni danas propiša servo letva upravljača evo guglam da je poručim. Viljuške sam spremio otišle u vraga biće radova i slika pa kad sve završim ima da ga oteram negde u pustoš pa da ga izslikavam ovako kao ti. Inače lep je i po meni falu mu još maglenke i lajsne na doljnu polovinu auta sa strane i definitivno moraš rešavat ove poklopce za felne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se opruga tice mislim da su fabricke, provericu sa drugarom da li je menjao nesto ili ne. :)

Sto se limarije tice, nadam se da cu da je sredim u toku sledeceg meseca, jer mi auto.treba zbog posla, pa moram sa tim da se uklopim, a poso mi i nije bas tako blizu. :(

A sto se cepova tice, po nekad mi se i ovako svidja, razmisljao sam i samo u sredini da stavim neki...

Axic ma gde lici na nesto :) fale mi samo 10ak dana i jedno 200-250e da bude ko bombonica :) ali bice i toga :)

htc evo 3D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spremio ga za Staru planinu, ide covek na skijanje van sezone. :D

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugi auto sad imaš bukvalno! Baš su fino legle i mnogo mi se sviđa kako je sređen Tipo. Evenutalno bih još ofarbao branike u boju vozila i to je to, kompletan auto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beli Los aparat pa ga "podize" :)

Axic nikad nije kasno, Seve je videla sneg u maju :)

Igore to i planiram, uz limariju i branike i retrovizore da ofarbam u boji auta, kao i prednju masku sto sam uzeo drugu ;)

Hvala vam...

htc evo 3D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ti sve bude u istoj boji ... nece to da valja, nece da bude primetan kad uvece prodjes kroz Nis ... 

 

ja sam mislio da si ga ti podigao da bi mogao sto vise devojaka da vozis unutra :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Budi mi stare uspomene :wub:

Felne su 30% auta, samo limarijski da ga picnes i ima same da padaju na zadnje sediste, a konfor ima, dao bog :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad me vec vucete za jezik :) kad oborim zadnja sedista dobijem pozadi jedan ozbiljan francuski lezaj :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...