Jump to content
FAS Goran
neshaoct

20 modifikovanih Chrysler, Jeep, Dodge, Ram, Fiat i SRT vozila za SEMA sajam

Recommended Posts

fiat%20sema.jpg

 

Chrysler Group LLC je kratkim saopštenjem i sa nekoliko teaser slika najavio svoju ponudu za predstojeći SEMA sajam tjunera koji 5. novembra počinje u Las Vegasu.

 

chrysler%20sema%201.jpg

 

Konkretnih detalja za sada još nema, ali je saopšteno da će posetioci moći da vide 20 modifikovanih vozila brendova Chrysler, Jeep, Dodge, Ram, Fiat i SRT. Među njima su i Chrysler 300, Jeep Cherokee, Ram 1500 i Fiat 500L. Više detalja se dakle tek očekuje...

 


Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrati paznju na prednje tockove, imam utisak da su jedva stali i da ima jako malo mesta izmedju gume i karoserije.

Svidja mi se kombinacija boja karoserije i krov.

Organizovao sam drugare koji su likovni umetnici pa cemo na mom da oslikamo nesto opasno :-)...samo da stigne, vise od 2 nedelje kako je narucen a nema broja sasije :-(

Edited by debelizmaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ove moje gume su jedva stale, a kamoli ove 18- ice. Jako mi se svidja onaj bocni natpis 500l, zatim strafta na haubi i gepeku, kao i ova crna bocna linija... ma sve je super, samo zamisljam koje bi boje legle na zutu karoseriju. :-) Ma kada bi sve ovo izlepio, mogao bi odma da potpisujem i papire za razvod :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hennessey Mammoth 1000 TRX 6x6

 

hennessey mammoth 4.jpg

 

Hennessey Performance je i zvanično pokrenuo proizvodnju 719 cm dugačkog modela Mammoth 1000 TRX 6x6, modifikovane i produžene verzije Rama 1500 TRX.

 

hennessey mammoth 3.jpg

 

Dok serijski model pokreće 6.2 V8 motor sa 702KS i 880 Nm, ova Hennessey varijanta ima čak 1.012KS i 1.313 Nm obrtnog momenta.

 

hennessey mammoth 2.jpg

 

Osim snažnog motora, Hennessey Mammoth 1000 TRX 6x6 ima i drugačiji prednji branik sa LED svetlima, unapređeno off-road oslanjanje, točkove od 20 inča, novi poklopac prtljažnog prostora, lift kit, kao i doterani enterijer.

 

hennessey mammoth 1.jpg

 

Serija će biti ograničena na 12 primeraka, a cena za kompletno opremljeni 1000 TRX 6x6 iznosi 449.550 američkih dolara (419.875 evra).

 

preuzeto sa - Auto Blog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...