Jump to content
FAS Goran
VladaRS4

P: Hemel krema za kožu

Recommended Posts

Štiti od vlage, sunca i soli, vraća elastičnost i prirodan sjaj, sprečava skidanje boje, sušenje i pucanje kože.

Momentalno otklanja sa kože mrlje od buđi, vlage, acetona, stipse. Prijatnog je mirisa, kozmetičkog kvaliteta i bezbojan. Podoban je za predmete od glatke, lakovane, prirodne i veštačke kože, svih boja (jakne, patike, cipele, tašne, novčanike, kaiševe, kopačke, lopte, nameštaj, enterijer automobila. . . )

Višestruko produžava trajnost kožnih predmeta, i gumenih i gumiranih zaptivnih delova(na frižiderima, automobilima.)

 

Ovaj proizvod praktično je neophodan svakom domaćinstvu.  Ja ga koristim u svojoj Alfici i zadovoljan sam...kontakt na pm ili br 069/0-111-969

Krema od 200ml je 990din a manja od 40ml je 340din.
 

cxca70100.jpg
 
cxca70101.jpg  cxca70102.jpg
 
Svi članovi sa karticom kluba imaju 10% popusta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popust nazalost jos ne mogu da dam...jer sam tek krenuo da radim sa njima i nemam neku zaradu, Krema je odlicna i svako bi je trebao imati...ja mazem i patike i enterijer u autu, sve od kuze cak i gumu-kedere :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da bi bilo lepo da napisem neko kratko upustvo o koriscenju kreme....pa da ne duzim: Kremu mazati u tankom sloju zbog svoje gustine...najbolje je vlaznom krpom jer krema ne sadrzi vodu pa ce i nanosenje biti lakse....kad se koza namaze ostavi se 15tak minuta da koza upije sve sto joj je potrebno i onda suvom krpom (Svilenom najbolje) obrisati visak koji koza nije upila...kako ne bi se lepila prasina. To je to od prilike...sad neke slicice ma da nisu bajne :)

Pre mazanja...

 

cxcb6100.jpg  cxcb6101.jpg
 
Namazana koza....
 
cxcb6102.jpg  cxcb6103.jpg
 
Posle brisanja...
 
cxcb6104.jpg  cxcb6105.jpg

 

Krema je za sve vrste prirodne i vestacke koze...

Napomena: npr za kozne volane moze cak i da namazete malo ruke kad krenete u vas automobil i ujedno negovati ruke i volan...a volan je konstantno u upotrebi tako da bi bilo bolje i cesce da se maze :) Toliko...pozz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...