Jump to content
FAS Goran
Drazen.OS

Punto mk2b 1.3 multijet by Dino & Dražen

Recommended Posts

Hahah bas to :) Brava u slucaju punta vise ima psiholoski ucinak na vlasnika nego sto je sigurnosno rjesenje protiv provale haha :D

Ja se drzim onoga "Brava je za postene", jer znam da lopovima mozes samo otezati posao, nikako sprjeciti, uvijek nadju nacin

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima i druga strana toga...

moj ortak je tako otezao posao lopovima nisu mogli da mu ukradu kola pa su mu razlupali pola auta...

videlo se da su divljacki usli razvalili ispod volana sve sto je moglo, pola kablova pocupali i kad nisu mogli da upale pocepali mu oba prednja sedista,prednju soferku razbili i sve cetiri gume izbusili... jbg ako se namerace n.......o si u svakom slucaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To svakako stoji, kako god okrenes ne valja :)

Usput kad pisem vec. Promjenjena oba stop svjetla posto je desni pustao vodu. Prvo sam mislio da je brtva osla, ali danas sam ga malo bolje pogledao i onaj plasticni trokut od zmigavca je pukao i skroz se odvojio od stopa tako da mu nema spasa. Sutra cu opaliti koju sliku kad ih prepoliram :)

Kad se skupe neki novci ici ce svjetle folije preko, ali o tome kad dodje red za to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam rekao, evo slika starog stopa i puknutog zmigavca.

20150505_182517.jpg

Sutra idu gewinde nazad na auto a posto su oba zadnja amortizera propisala stigla je zamjena. :D

20150508_134206.jpg

Monroe plinski amortizeri sa 2 godine garancije tako da smo sad mirni sto se toga tice. U ponedjeljak je Punto narucen za optiku i onda je spreman za ljetnu sezonu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjalo bi da je malp nizi ali i ovako je odlicno.Nemam reci svaka cast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par slika od jucer :)

20150511_112007_Richtone_HDR.jpg

20150511_111905_Richtone_HDR.jpg  20150511_112709_Richtone_HDR.jpg

Dosadilo mi je gledat izbljedjenu plastiku od lajsni na leptirima i hrdjave sarafe pa sam lajsnu preljepio u mat crno da se slaze s b stupom i prefarbao sarafcice u crno. :)

20150511_132236.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :)

Razmisljam ako kad budem imao viska para uloziti u malo bolju foto opremu i malo se zainteresirati za fotografiju. Imam volje i ideja, ali slaba mi oprema hahah. Ovako ispadnu dobre slike, ali to je ipak mobitel i lece s ebaya za po par dolara, a dobar fotoaparat se ne moze mjeriti s mobitelom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice :thumbup:

Mala zamerka na kadriranje prve slike, pomerati se u levo dok iz kadra ne nestane odvratno zelena corsa i skljoc ;)

Citao si o fotografiji :)

Meni se dja malo sarenila a i slaze mu se iz zeleno drvece corsa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto je krajem mjeseca, tocnije 30.5. i 31.5. Osijek street race ovim putem pozivam sve koji su zainteresirani i u mogucnosti da dodju da se druzimo i gledamo dobre aute :)

Neda mi se praviti preko tt-a novu temu jer sam malo u zurbi, pa se ispricavam adminima ako je problem sto sam tu napisao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj vikend je napokon napravljen remap :)

Nismo htjeli nista extremno, samo ga malo pojacati i dobili smo tocno ono sto smo htjeli. Samo je malo pojacan u visim obrtajima tako da ubrzava i vuce konstantno. Tamo gdje bi na tvornickoj mapi vec ostao bez snage sada samo ravnomjerno nastavlja.

Usput smo saznali da nam je jedan nosac motora pri kraju pa cemo i njega uskoro promjeniti.

Sto se samog street racea tice skupilo se dosta Fiat-Alfa ekipe i druzenje je bilo odlicno :)

Sad sam malo ljen postaviti slike, tako da njih sutra ocekujte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Može li info koliko ste KS dobili sa remapom ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto valjke nemamo ne mozemo znati tocno, ali ekipa koja je radila kaze da pretpostavljaju da je izmedju nekih 80-90ks sada. Cak su mi rekli da ako imam gdje provjeriti da slobodno provjerim i da se javim za korekcije mape ako je potrebno :)

Tako da ne zelim biti jedan od onih koji remapom dobiju 50ks, a kad auto ode na valjke ispadne corak, a na kraju krajeva nije mi ni cilj imati auto za trke nego ga samo malo poboljsati za sigurnija obilazenja i laksu voznju

Nama najvaznije od svega je sto ne dimi ni malo, a ide osjetno bolje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači od fabričkih 51kw sad je na oko 60kw, možda koji KW više ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...