Jump to content
FAS Goran
Drazen.OS

Punto mk2b 1.3 multijet by Dino & Dražen

Recommended Posts

Nije problem Cile :)

Danas smo iskoristili slobodan dan pa smo prvo otisli upisati dimenziju guma, a onda smo pola auta rastavili da ubacimo nove zvucnike i provucemo sve kablove
Ocekivao sam promjenu na bolje, ali sam ostao odusevljen koliko bolje sviraju :)
Evo i par slika
 
cxcv1221.jpg  cxcv1222.jpg  cxcv1223.jpg

Gratis bodovi za onoga tko skuzi jos nesto drukcije nego inace

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bingo :D

Cekali smo dosta dugo na njih, ali nam je covjek iz jedne firme u Zg-u izasao maksimalno u susret i uspio ih je nabaviti u Italiji. Na serijske nismo mogli montirati ove zvucnike jer su preduboki pa udaraju u vodilicu od prozora

Share this post


Link to post
Share on other sites

dino,jedno pitanje.jer imas iskustva sa firmom silux(prodaja branika,maski,farova)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima :)

@bane 17 nisam nikad cuo za tu firmu. Vecinom sve sto se tih djelova tice sam uzimao polovno ili preko neta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

firma ih hrvatske,proslog meseca dosli u srbiju.imaju sporting branik u ponudi za 60evra,nov naravno,i bez mrezica.spreman za farbanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa redovna cena kod njih je 16 000,ali kao povodom otvaranja daju popust.cena mu je 7 218 din..tj 61,nesto evra

i sad se razmisljam da uzmem ili ne,problem je sto ne mogu proveriti dal je poliester ili original plastika

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema sanse da je poliester nije to jugo.

Abs 100%

Uostalom zovi pitaj, dobra je to cena skroz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nisam mogao vise da gledam ono smece ispred punta, ne mogu da verujem da onaj nazovimo fotograf nije mogao da ukloni smece prilikom fotkanja ili barem obradom posle !

 

Punto_5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel falc felne poliran ili farban u neku boju ?

Poliran je, a srce je farbano po kodu za BBS srebrnu pa na suncu izgleda kao da je sve polirano. Majstor mi je predlagao da sve ispolira, ali posto se auto vozi svaki dan to bi bila muka za odrzavati jer su mali krakovi, pogotovo kad bi se nahvatala kociona prasina.

Hvala za photoshop :D Ta slika je slucajno nastala dok su suci radili razmjestaj auta pa me taman uslikao dok sam preparkiravao auto :)

MS PK i Milane hvala vam za pohvale :)

Edited by DinoG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je ispalo, kombinacija Italian flag boja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :) ovo sam vidio na netu nesto slicno pa sam odlucio napraviti ovako

Sinoc sam se vratio s puta pa da napisem koju. Isli smo na natjecanje u Pulu i stajali smo usput u Zagrebu i Rijeci, sve skupa 1200 km. Nas trojica u autu, pun gepek stvari i jos na zadnjoj klupi malo i klima je cijelim putem radila. Vecina je bio autoput tako da je prosjecna brzina bila 69km/h, a prosjecna potrosnja 4.4 l/100 km

Put je prosao super, odlicno smo se proveli i Punto jr svoj dio obavio super. Najvise me je odusevio na brdima kod Rijeke gdje su bili takvi usponi da mu se mora dati gas do poda samo kako bi odrzavao stalnu brzinu, no nije mu to predstavljalo problem. Imali smo jedan problem samo, a to je da je prijatelj slucajno zakljucao kljuceve u gepek tako da smo morali otvoriti auto bez kljuca, ali necu opisivati kako iz sigurnosnih razloga za ostale Puntice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe, to se i meni desilo, spustio sam kljuceve na dasku i zatvorio gepek, a auto vec bio zakljucan! A na istom privesku mi kljucevi od zgrade i stana, a zivim sam... ludilo :)

 

Posle pola sata mozganja, otvorio sam ga za 5 sekundi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ista stvar i tu. Prvo smo nazvali bravara i hak i oboje su imali cijenu od 50€ da ga otkljucaju. Kako sam ga vec sto put rastavio sjeo, ukljucio mozak na 10 minuta i bio je otvoren cas posla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kad je frka mozak radi 300 na sat :) Ja da ga nisam otvorio mogao bih da spavam na parkingu pored njega...

 

A kada sam ga otvorio, tek tada mi nije bilo jasno zasto mu lopovi tri puta razvaljivali bravice kada su mogli bez ikakvog ostecenja da udju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...