Jump to content
FAS Goran
Drazen.OS

Punto mk2b 1.3 multijet by Dino & Dražen

Recommended Posts

Bravo! 

 

Bravo i za visinu i za feluge... eto, pogrešio sam i oprosti. Ne znam zašto sam uopšte posumnjao na trenutak, zbunio me onaj četvrti na slici sa mini meet-a koji se vuče po zemlji  :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

@PremieRacing ma sve 5 :) taj sivi je isto na zraku pa moze regulirati visinu.

Kad sam vec spomenuo da napravim cijeli post.

Puntic je sada na zracnom ovjesu. Cijeli projekt sam radio uz pomoc frenda i njegove zene kod kojih smo sve slagali. Bilo je jako puno prepreka koje su nas usporavale, ali smo uspjeli sve napraviti da bude kako treba. Podesavanje visine je trenutno preko prekidaca i daljinskog, ali je u pregovorima managment preko aplikacije za mobitel. Cijeli sistem smo napravili da se prednja i zadnja osovina mogu podesavati neovisno i napravili smo da se zrak ne moze "preljevati" s jedne strane na drugu prilikom ulaska u zavoj, tj svaki jastuk je neovisan.

Sve komponente su stavljene na mjesto rezervnog tocka. Slagali smo tako da sve bude skriveno, ali opet da bude estetski lijepo, a opet pristupacno u slucaju da treba nesto raditi. Ostalo je jos posloziti gepek do kraja. Dupli pod sam napravio od 16mm medijapana da sakrije sve, ali je iz tri dijela tako da se srednji dio moze maknuti, dok ce u bokove doci kutije za woofer. Takodjer na srednji dio ce doci plexi prozorcic da se mogu vidjeti ventili i kompresor.

Naprijed nazalost ne moze nize (za sada), jer amortizer od gewinde ne ide nize, ali imam plan b :)

Evo par slika trenutnog stanja:

 

zza11340.jpgzza11341.jpgzza11342.jpgzza11343.jpg

 

zza11344.jpgzza11345.jpgzza11346.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada prelepi neku foliju preko medijapana da ne odskace toliko.Taman u boji ITA zastave,posto imas tri dela i na sredini taj plexi prozor.

Edited by werp690

Share this post


Link to post
Share on other sites

U bokovima cu raditi kutije za woofere pa kad se to sve zavrsi pretapacirati cu cijeli gepek, ovo je samo slika trenutnog stanja

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slucajno naletio na Puntica iste boje kad sam isao do trgovine pa evo par slika prije i poslije :)

 

zza11324.jpgzza11325.jpgzza11326.jpg


Par slika talijanske ekipe iz Gradiske i od mene

 

zza11327.jpgzza11328.jpgzza11329.jpg

zza11331.jpgzza11330.jpgzza11332.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jučer bili u Brčkom.  Super druženje, jedino malo vrijeme pokvarilo ugođaj. Sve u svemu bilo odlično.

 

zza11315.jpgzza11316.jpgzza11317.jpgzza11320.jpg

 

zza11318.jpgzza11319.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jučer je u Osijeku održan street race, u sklopu takmičenja je održano i style natjecanje.
Skupila se dobra ekipa. Dobra zabava i kvalitetno druženje.

 

zza11310.jpgzza11311.jpgzza11312.jpgzza11313.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas malo ponovili Punta.

Dobio je srednji naslon za ruku. Prvi dojmovi su skroz dobri.

 

IMG-20170613-_WA0004.jpg

 

IMG-20170613-_WA0007.jpg

 

IMG-20170613-_WA0008.jpg

 

IMG-20170613-_WA0009.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@YUgisa trebao si se javiti, samo je bio veci problem naci nas posto smo bili svugdje samo ne kod auta haha
@beki e30 taman smo se vracali od Boze iz SM :) jesi nam ti bio blicao ?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam dugo bio, nije ni bilo u planu da idem, drug me na kvarno odveo bez mog pristanka xD 

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, DinoG said:

@YUgisa trebao si se javiti, samo je bio veci problem naci nas posto smo bili svugdje samo ne kod auta haha
@beki e30 taman smo se vracali od Boze iz SM :) jesi nam ti bio blicao ?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
 

Nisam stigao, taman pripremali osobne za granicu pa skužio u zadnji tren :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jucer smo bili u Subotici na tuning showu i prvi puta da sam bio negdje da se nisu djelile nikakve nagrade, vec pokloni povodom petog rodjendana North Side Tuning Showa. Svaki natjecatelj je docekan na ulazu na crvenom tepihu uz obavezno fotkanje koje je na kraju rezultiralo time da je svaki natjecatelj dobio uramljenu sliku sa skupa. 200+ natjecatelja se je odlicno provelo i na kraju smo svi do jednog dobili odlicnu uspomenu :D

+ bili smo odmah pored Fiatovog izlozbenog prostora pa smo mogli isprobati novi Tipo, Fullback i redizajnirani 500L :)

 

422af8a3a627ed26f3b2eadf739bf4ba.jpg

 

595b909a01e9287cbf54c38e595497e6.jpg

 

3756d99ca2fa431e580360e9eaf5ccda.jpg

 

0a88b4f2801a06e2064a69b03b6dc029.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad jos jedan led tv od 50 inch-a, zakrivljen ,razume se, i volan i vozi misko:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...