Jump to content
FAS Goran
Drazen.OS

Punto mk2b 1.3 multijet by Dino & Dražen

Recommended Posts

To je najbolja varijanta, ili nabaviti originalno staklo ili menjati cela vrata. Bezveze mi je lepiti kačket za staklo, ružno izgleda. Ja sam nabavio abarthov kačket, veći mi je i lepši od ovog hgt sportingovog. Montiranje pragova i kačketa sam odložio za proleće, i verovatno ću ih lepiti. Inače treba da se buše 10 rupa sa strane i 5 ispod. Od starih original čepova mi je ostalo par komada, ali sam našao zamenske od tapacirunga Yuga, koji odgovaraju.

 

epovi_16.png  epovi_30.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo se radilo na autu,jučer vrata gepeka ofarbana, spojler presvučen u foliju i to sada izgleda ovko:

 

20131124_154636.jpg  20131124_155037.jpg

 

e da i na maglenke stavljena žuta folija

 

20131124_121542.jpg

 

Toliko za sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast za punta! :)     vuce me nostalgija za mojim!

 

nego ,sto se tice ljepljenja pragova,spojlera,lajsni, ja tu uzimam iskljucivo "Wurth K+D"   ili Silicon Special kojim sam zatvarao farove.

 

nevjerovatno kako stegne K+D , ja i drug lijepili njemu lajsne na BMW, tesko bi ih sad bilo skinuti :)     a jos jedan drug na Punta pragove i krovni spojler i evo vec 3 godine ne mrda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene na forumu :)

Ja sam Draženov sin i drugi vozač, a pošto je moj otac sve već rekao i predstavio nemam šta nadodati. Hvala svima na komentarima :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo i mene na forumu :)

Ja sam Draženov sin i drugi vozač, a pošto je moj otac sve već rekao i predstavio nemam šta nadodati. Hvala svima na komentarima :thumbup:

 

:welcome:

 

Samo me jedno zanima, da li se otimate oko auta ili otac vozi parnim a ti neparnim danima ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na komentarima, pošto je sin student tata uglavnom sipa gorivo i odrađuje servise a sin financira dotjerivanje auta (uz malu pomoć kada zatreba).

A što se tiče vožnje uglavnom vozi sin a ja po potrebi uspjevamo se uskladiti bez problema. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što bi se reklo nema zime za eskime, pa smo tako nas dvojica iskoristili vikend i namontirali maglenke na ovaj branik dok tražimo sportingov.

 

cxcb1040.jpg
 
Nakon što smo naštimali visinu ispalo je ovako
 
cxcb1041.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:clap: :clap: :clap:

Ovim maglenkama si kompletirao Punta, ja ga vise ne bih dirao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti :)

Što se i mene tiče to je to, ne planiram ništa više petljati izvana jer ću na kraju napraviti cirkus. Jedina mi je želja sportingov bodykit koji mislim da bi se uklopio, ali ima vremena još

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punto je mrak svaka cast . Uzor svima treba da bude . Sve orginal a tako perfektno . Samo nastavi i sa ukusom dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

promjenjeno je svjetlo instrument table, relativno lagan posao, a odličan detalj.

Mi smo napravili ovako, iz bijelog u crveno
 

cxcb2450.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo se radilo na autu,promijenjeni angel prstenovi,ručica ručne presvučena kožom

 

tivm_1.jpg  20140112_111512.jpg  image_4.jpg

 

ručica poslije:

 

image_1.jpg

 

ručica prije:

 

image.jpg

 

Toliko za sada, pozdrav iz Osijeka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jucer sam se vratio iz Sabca s punim gepekom djelova.
Veliko hvala kolegi Bane 17 sto mi je pomogao naci sta sam trazio :respect::unworthy:

Evo slika kada sam dosao kuci, do vikenda cemo lagano montirati sve :D

image.jpg

Edited by DinoG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci nije problem ... pricao je jedan kucni prijatelj kad je donosio iz Nemacke neke uredjaje za kucu, kaze taman se dogovorim sa nasim carinikom da ga podmazem i u tom trenutku sevne blic od aparata, carinik poludeo mislio da ga montiraju, a deca se samo igrala na zadnjem sedistu ... jedva ga je ubedio da nisu njega slikali, pregledao je slike i na kraju su ispostovali dogovor i produzi on dalje, kaze umalo da izbacim i zenu i decu iz auta :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...