Jump to content
FAS Goran
Drazen.OS

Punto mk2b 1.3 multijet by Dino & Dražen

Recommended Posts

Svaka cast na dosadasnjem ulozenom trudu oko auta.

Uvrede bez ali bio je klotara, a gledaj sad, vrhunski! Svaka cast!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Buca :)

Kad se samo sjetim, nije bilo dijela auta koji nije bio ogreban ili udubljen, boja se ljustila s prednjeg branika, sve 4 gume razlicitih dimenzija, a najvise mi je zao sto nismo slikali unutrasnjost u kakvom je bila stanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bude da nismo nista radili za vikend :D

Malo smo se pozabavili sa sjedalima :)

20150718_131606_Richtone_HDR.jpg

Vozacev sic se rasio na spoju, pretpostavljamo da je malo slabiji konac zbog airbaga, ali tu su i godine i habanje od ulazenja i izlazenja.

20150718_125833.jpg

Sada je ko nov :D

20150719_192916_Richtone_HDR.jpg

Suvozacev sic na sjedecem dijelu ima 2 male rupice na sebi otkako smo kupili sjedala tako da ce se i to popraviti tako sto cemo promjeniti taj osteceni dio kože. Slike prije i poslje ce biti kada se sve zavrsi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast.Jer moze da prodje jedno dva meseca da nista ne pipnete na kolima? Salim se naravno.Covek bi pomislio da ne vozite kola nego samo da nesto cackate po kolima.Svaki put se odusevim kada otvorim vasu temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :)

Tesko cemo mi bez sarafanja, ali to onda bude jedan dan radna akcija i sve se slozi isti dan i gas dalje :)

Jedino sto se tu i tamo vozi bez pola interijera hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitno je da ima vozacevo sediste i volan,a ostalo manje vise. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alal vera. Od kog auta su amortizeri haube? Izvinjavam se ako nisam pratio na vreme.. Jel veliki problem ugraditi ih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja da odgovorim na pitanje o amortizerima haube,nadam se da se nece ljutiti. Amortizere su uzeli sa gepaka svoga auta.Imas u temi se lepo opisano i slikovito prikazano.Nije tesko ugraditi.Ugradio sam kod mene,samo malo je drugacije nego kod njih,i imam samo jedan amortizer.Ako se ne snadjes javi se,nije problem tu smo da se pomazemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, hvala momci, ipak nisam čitao svih 45-6 stranica, pa eto... priznam. :laughing:

 

Imam sad drugih prioriteta, ali i to će na red, iako nije na nekoj listi za 2-3 meseca. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suvozacevo sjedalo popravljeno i vraceno u auto :)

Slika prije s rupama i rasivenim spojem

20150707_085143_Richtone_HDR.jpg

Poslje

20150723_184431.jpg

Jedino sto odstupa malo je to sto je novi komad kože matiran naspram ostalog djela, ali s vremenom ce se i on usjajiti pa ce sve biti isto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super, mazi taj deo a i ostatak redovno nekom kremom (na pr. hemel) i bice pribliznog sjaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas smo bili na natjecanju u Brckom i pored jako dobre konkurencije Punto je proglasen najboljim talijanskim autom na skupu. Na kraju su sitnice presudile :)

20150809_163048_Richtone_HDR.jpg

Ovih dana ce biti jos novosti, ali tek kad sve rjesimo :D

Edited by DinoG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da opasna konkurencija .edo,bozidar,petar iz subotice :) sve lepi primerci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, kako ga sredjujete i odrzavate zasluzio je da bude najbolji i najlepsi :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bane 17 daa njih 3 su stvarno opasno dobra konkurencija i bio je još onaj jedan iz Srijemske Mitrovice jako dobro sređen i crni Hgt koji baš i nije bio po mom ukusu, ali isto je jako puno napravljeno na autu tako da vjerujem da je sudijama bilo dosta teško donjeti odluku

@Axic hvala :)

Da napišem da sam ga sinoc, tj. jutros u pola 4 prao nakon povratka s puta vjerojatno mi ne biste vjerovali, a još da kažem da je opran prije polaska u Brčko i još jednom tamo mnogi bi i mene i Dražena proglasili ludim :D hahah

 

Edited by DinoG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...