Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
bojankov

Veza na dječijoj klinici u Tiršovoj?

Recommended Posts

Ajd mozda je glupo ali davljenik se hvata za slamku:-(
Naime dijete mi ima alergiju na grupu lijekova i posto u CG nema ispitivanja na lijekove upuceni smo na univerzitetsku djeciju kliniku u tirsovoj 10. Zvao sam da zakazemo termin da dodjemo na testove i radnica mi je rekla da je prvi slobodan termin 28. JANUARA. Nije problem cekati toliko ali jeste poblem jer dijete u slucaju upale maltene ne smije popiti nikakav lijek antibiotik pa i neke sirupe za temperaturu. Ima li neko odavde nekog poznanika, prijatelja, neku rodbinu da bi mogao da ubrza i da nadje neki blizi termin. Takodje treba sa malim djetetom doci krajem januara iz CG i ici po BG ganjati se sa doktorima i svim ostalim je skoro neizvodljivo. Na muku sam..


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo posto nista nismo uspjeli da ubrzamo dolazimo 28. Tacnije 27. Pa cemo ostati koji dan radi testova. Posto mi prvi put niste pomogli moracete sada. :)

Ne znam BG, tj vrlo slabo jer kad sam dolazio u BG uvijek sam imao nekog vodica pa nisam ni obracao paznju niti sam se trudio. Sad nemam vodica tako da moram sam da se snadjem. Sta me interesuje.

Prevoz sa aerodroma do tirsove ulice? Ima li neka linija koja makar do blizu slavije vozi sa aerodroma jer mi se ne isplati davati 20-30e na taksi sa aerodroma do slavije.

Takodje dajte savjete kako i dje da trazim(osim booking.com) za smjestaj. Treba mi soba sa francuskim ili neki stan na neko vrijeme. Sad sve zavisi koliko ce trajati ispitivanja i koliko cu ostati. Mozda ostanem jednu a mozda 4-5 dana...naravno da bude sto povoljnije ali da bude ok...ne bih se sa djetetom po nekim cumezima vukao pa sve da cu 50e po danu placati...ne napomenuh. Posto se ocekuje losije vrijeme treba mi smjestaj nedaleko od klinike u tirsovoj tj nesto u krugu 5-10minuta pjesaka...tj vrlo blizu.

Unaprijed hvala.

P.S. moze se promijeniti naslov u odgovarajuci u vezi prevoza i smjestaja u BG:-) hvala

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

Edited by bojankov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taksi ce te kostati vise, kad izadjes sa aerodroma, tj, cim izadjes iz zgrade sa leve strane je neki pano gde pise red voznje, i stanica za autobus koji ide do zeleznicke stanice i Slavije ... a imas tu i neki pult blizu izlaza pa mozes da pitas radnicu, verujem da ce pomoci, sto se tice smestaja tu ti ne mogu pomoci, jer nisam iz Beograda, ali ovoga za autobus se secam 


evo ti ovde mozes da procitas oko prevoza ... 

 

http://www.beg.aero/putnici/sa_i_do_aerodroma/autobuski_prevoz.324.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno. Pomoglo je. Valjalo bi detaljnije upute jer se nisam iskrcavao na aerodromu u BG do sada. Koji bus?mozda neko ima link ili nesto slicno?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodao sam ti link, uglavom kad prodjes carinu i izadjes idi samo pravo na vrata, nemoj levo pa uz stepenice, nego sa tog najnizeg sprata samo pravo napolje i sa leve strane je stanica, ne mozes da promasis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala sad vidim link sa redom voznje. Iako je od 2011.g vazi i dalje? Hvala puno na pomoci. Taj prvi dio si mi rijesio :-)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vazi sigurno ... to je autobus koji ide samo na relaciji, aerodrom - fontana - zeleznicka stanica - slavija, imas mapu ispod reda voznje ... 

 

http://www.beg.aero/upload/Mapa_i_tabela_2013.pdf

 

sto se tice smestaja, klikni na ovaj link pa pogledaj, ima par hostela u okolini pa ti vidi gde ti odgovara 

 

https://maps.google.rs/maps?ie=UTF-8&q=tirsova+beograd+mapa&fb=1&gl=rs&hq=mapa&hnear=0x475a70093df96853:0x21b3540cfe152e1b,Tir%C5%A1ova,+Beograd&ei=FhLXUsicFY3eygPY6ICACw&ved=0CI8BELYD


nadam se da ce se i neko od beogradjana ukljuciti da pomogne ... 

Edited by beli_Punto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa telefona sam sada pa cu pogledati ovih dana detaljnije ali na gmaps vjerovatno samo ucitava ove 40+e po noci :-)

Tebi PUNO hvala. Ne sumnjam da ce neko iz BG pomoci ;-)

Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

Edited by bojankov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad na mapi kliknes na neki hostel pojave se informacije izmedju ostalog telefon i sajt, pa probaj tako da se informises oko cena i detalja ... razmisljaj i o tome da je mozda potrebna rezervacija 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autobusom imas vise alternativnih nacina da dodjes sa aerodroma do grada, ides na planplus.rs pa zumiraj na Tirsova ulica desni klik, postavi kao cilj, onda zumiras na aerodrom dodjes do terminala i desni klik postavi kao start, sa desne strane izaberi nacrtan autobus i izacice ti trasa autobusa detaljno. Koristi planplus mapu za snalazenje po Beogradu ako imas android telefon dodje zgodna za posetioce grada.

Sto se tice smestaja kucaj u google jeftin smestaj u Beogradu, Vracar, Savski venac itd izacice ti brdo predloga. Evo jednog nekih 5 minuta od Tirsove

 

http://www.privatnismestajbeograd.com/sobe/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punishere, ima autobusa koji ide sa aerodroma direktno u grad, a ima i nekij koji idu preko Surcina valjda ... to je onaj klasicni gradski autobus, a ovaj o kome ja pricam je manji i nije bas kao svi ostali 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Punishere, ima autobusa koji ide sa aerodroma direktno u grad, a ima i nekij koji idu preko Surcina valjda ... to je onaj klasicni gradski autobus, a ovaj o kome ja pricam je manji i nije bas kao svi ostali 

 

Ne znam ja o cemu ti pricas, na planplusu se vide sve linije, koje idu i preko autoputa i preko mesta Surcin i privatne linije i JAT-ov autobus koji vozi do Slavije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ticma dolazim vjerovatno 27.ujutru mislim da je let oko 9-10 u BG...sto se tice cekanja moze ali ne bih te mucio oko toga...:-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok. Videcu kad mi pada smena. Sto se tice busa imas GSP broj 72 koji ide do zeldnog venca bas ispred aerodromske zgrafe, a za taj E1 nisam siguran da jos uvek ide moracu da proverim.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sto bi isao kros okolna sela kad moze ovom linijom kako sam mu objasnio direktno na Slaviju

Ovde je sve jasno nacrtano i napisano i obojeno ... 

 

Untitled.jpg

 

Razlika je u ceni karte, jedna kosta 300 din a druga 72 din, ili koliko je 2. zona ne znam tacno.

Edited by The Punisher

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Punisher dogovorio sam se bas sa ovim Lazarevicem za apartman 25e dnevno. Sobe se krecu od 10e po osobi pa mi je mnogo bolje dodati jos 5e i imati svoj stan a ne djeliti nista sa drugima. Inace sto se tice prevoza beli_Punto mi je dao sve detaljne upute tako da cu se lako snaci. Uz to imam igo na telefonu pa ce to dodatno olaksano ici :-)
Samo jos vrijeme da nas posluzi:-)
Mada vidim da ce biti oko NULE
Hvala svima.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ponedeljak sam slobodan pa se javi u pm kad saznas detalje oko leta. Imacu slobodnog vremena.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...