Jump to content
FAS Goran
erdelja

Fiat 500L Trekking 1.4

Recommended Posts

Skidate li taj krovni kofer ?

Čini mi se da ste viđeni da li prošli ili pretprošli vikend u BG-u ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidate li taj krovni kofer ?

Čini mi se da ste viđeni da li prošli ili pretprošli vikend u BG-u ?

Naravno! Jedva cekam da ga se resim. Zadnje dve nedelje smo bili na Zlatiboru i u Bg-u. Kada se vratimo u Su odma ga skidam!!!

Bravo Sale za slike :-) Moj se suvozac nije bas najbolje snasao sa fotoaparatom :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel bio ovaj lepi zuti treking sa SU tablicama juce oko 18h parkiran kod zgrade b92 na novom beogradu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo ubav auto. :)

Lepa boja, a za enterijer sam morao da pređem 7 strana da bih ga napokon video!  :laughing: Baš mi se sviđa, felne su ......  :unworthy:  :unworthy: Hmm, 5x98 su ako se dobro sećam, isti promer ko meni.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel bio ovaj lepi zuti treking sa SU tablicama juce oko 18h parkiran kod zgrade b92 na novom beogradu? :)

Svaki dan kada treba da parkiram u bloku, najmanje pola sata treba da kruzim po istom i bas popizdim, tako da najcesce nadjem bas tu slobodan parking. Pre sedam godina sam otisao sa NBgd-a u Su i mogu vam reci da mi je blok otisao u k...c i bas mi zao jer mi je jako drag.

Hvala na ono "lepi" :-) i tebi bogisha na "ubav" :-)

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i susti ali se necuje od sustanja samog vozila i guma :-)

Hvala vam ljudi na lepim zeljama.

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad porastem vozicu ZUTI Fiat 500L Trekking  :scooter: 

 

Pre par dana sam video ovakav u salonu U Skadarskoj. Jednostavno morao sam da udjem,samo mu namignem i slikam ga :).

U grad je stigao novi shmeker :D. Prelep,svaka cast :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Vucko. Inace je zuti stilo bio razlog sto sam zavoleo tu boju na automobilu i sto sam insistirao pri kupovini ficka da bude ovakav kakav je :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle duzeg vremena, nabacili smo jedan dodatak na ficka... bocne vetrobrane. Osim vizuelnog, drugih utisaka jos nemamo.

 

photo_1.jpg
 
photo_2.jpg
 
photo_3.jpg
Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra je stvar ako ne prave previse buke preko 80km/h. Bar su meni na picassu pravili povecu buku od vetra a taman tu gde mi je uvo 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne izgledaju loše, mada ne znam koja im je svrha s obzirom da kada se prozor odškrine, nije mi se još niko žalio da mu pozadi mnogo duva.

Koja je cena i de ste pazarili?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, mislim da sam ti video zucka ispred Arene cineplex u NS, 8. marta. Odmah sam rekao ortacima da je ovo garant od kolege s foruma. True or false?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf... pa iskreno buku nisam primetio (barem ne od njih), ali obraticu paznju. Inace uzeo sam ih jer mi jako smeta sto je pri manjoj brzini i otvorenom prozoru znao da se stvara zvuk... eh sad, kada bi znao da ga opisem... pa kao neko lupanje u bubanj pri cemu mi se stvarao prilican pritisak u usima. To mi se i na stilu cesto desavalo. Nadam se da ce ovo ukloniti taj problem. Mada mozda bi acikota mogla bolje da opise taj zvuk, jer je prilicno recitija i pismenija od mene :-(

Uzeli smo ga u Anušu za nekih 3400 ako se ne varam.

Gile, bili smo u NS, ali u nedelju 09.03.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turio je ćale na Cromu te vetrobrane. Njemu je glavni problem bio što, kada malo otvori prozor, kišica uspeva da nabaci unutra pa ne može da izluftira kada npr. neko zapali u kolima, ili slično, ili kada je prosto toplo. Međutim, pri većim brzinama su apsolutno neupotrebljivi. Užasno su bučni. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O da, poznat mi je taj zvuk. Žena i ja se prepali kad smo preuzeli auto iz salona i ja otvorio prozor po prvi put :-) Nismo znali šta je. Inače je neprijatan zvuk pošto se mešaju niske frekvencije sa još nižim ispod 20 Hz (infrazvuk).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf, ako su ovi vetrobrani rešenje i ja ću ctrl+c, ctrl+v.
Inače, estetski su ok, još da redukuju ono "du du du du du " :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...