Jump to content
FAS Goran
erdelja

Fiat 500L Trekking 1.4

Recommended Posts

Erdelja, svaka čast na autiću!!!  :unworthy:

Što se tiče pneumatika, apsolutno se slažem sa Pajom. Mislim da bi najjeftinija i najbezbolnija varijanta bila kupovina jednog kvalitetnog zimskog seta. Jeste trošak (najviše zbog dimenzije, koja košta), ali možda bi negde mogla da se završi kombinacija i sa felnama (čeličnim ili alu) od 15".  :cheers:

Edited by Maki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je rata 146EUR na 72 meseca mu ukupno dodje 72*146=10512EUR + tvoje učešće = 4250. Ispada na kraju da ćeš da vratiš 14.762E. Da li sam dobro izračunao? Ako jesam, da li je moguće da banka radi za ovako sitnu lovu na 6 godina? A siguran sam da je neka greška u mom proračunu (ako su dati podaci ispravni).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kamata je 1.99% i popust na vozilo, odnosno nacionale paket, je 3000e i zbog toga je ovaj auto povoljan i "ne pije vodu" prica: "Jel znas sta mozes za 14000e da kupis?". I moja je racunica bila ko Zoranova, ali se na kraju nesto prmenilo, a posto je zena podigla kredit, nisam bas otpratio pricu do kraja.

Znaci, nisi pogresio u proracunu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep, prelep. Ovo je najbolje nameštena folija do sada. Ostaje samo... da zamenite maskice na retrovizorima! Umesto žutih stavite neke tamne, imate ovde katalog: http://www.fiat-accessories.com/500l-exterior-styling Mislim da bi CERAMIC BLACK legle super :) 

 

Polako sa slikama, nemojte sve od jednom -- ali nikako ne propustite i enterijer!

 

Ja hill holder nisam imao prilike da probam dok nisam otišao u Grčku, 'ladno nisam znao da li i kako radi nekih 1500 Km :D

 

"Rupa" za mobilni je smesno mala. 

 

Mislim da su tu rupu napravili za iPod ili sličan mp3 plejer. Sreća pa ima još 28 mesta gde telefon može da se, sa oproštenjem, gurne. Ja sam to rešio tako što sam kupio u DIS-u onu najjeftiniju neklizajuću gumenu podlogu. Tu (iza volana) "bacim" ciglu kao što je S3 a za Nexus 7 (2013) imam vakuum držač kada koristim tablet za navigaciju. 

 

Sve se da rešiti :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

auto je sjajan,skroz druga dimenzija u odnosu na standardni.Nije mi jasno zasto nisi uzeo onu varijantu sa fiksnom kamatom od 3%.Po meni je ona mbogo bolja i sigurnija od ove prve jer euribor ako ripne ode i kamata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam nesto ovog trekkinga i  prodje mi kroz glavu da bi bilo fantasticno kad bi farovi bili crni, ili barem neka od 'krivina' u ovim masivnim farovima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, znaci ovo je acikot-in auto, a ne tvoj :laughing:

Da ^_^

Hvala Deda! Za sada mi se vise svidjaju zuti retrovizori, a gde smem da pricam o kupovini dodataka, jer ce me neki clanovi lincovati zbog guma (koje su realno bitnije). Inace, meni se jako svidja ona lajsna po sred haube :p

auto je sjajan,skroz druga dimenzija u odnosu na standardni.Nije mi jasno zasto nisi uzeo onu varijantu sa fiksnom kamatom od 3%.Po meni je ona mbogo bolja i sigurnija od ove prve jer euribor ako ripne ode i kamata.

Sta me briga, nije moj kredit :p I stambeni kredit mi je ovakav, tako da sam prso u svakom slucaju... :D

Gledam nesto ovog trekkinga i prodje mi kroz glavu da bi bilo fantasticno kad bi farovi bili crni, ili barem neka od 'krivina' u ovim masivnim farovima!

Farovi za americko trziste imaju "belu liniju" i mnogo su lepsi i valjda se ksenoni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umesto simpatičan mali vi uzeli Veeelikog Šmekera  :guitar:

Ajd na stranu što je šmekerski urađen, nego i ove bezobrazne felne. Baš vas mrzim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se samo nadam da ce se pojaviti i kod nas "aftermarket" USA farovi za 500L posto su daleko lepsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja se nadam da će se pojaviti farovi sa xenonima.

 

Što se tiče čarapa, znam nekoiko slučajeva da su se cepale pri nailasku na led ili asfalt. Nisu one tako srećno rešenje kao što izgleda. Kad sam pomenu policiju nisam mislio na kaznu (imam utisak da me je neko tako razumeo) nego da neće dozvoliti da se put nastavi bez lanaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram jos jednom da vam cestitam na autu,stvarno izgleda vrhunski,a za boju folije kao da si mene pitao,perfektno  :unworthy: 
Pavaobg i ti (odnosno supruga :D ) imate najlepse 500L na forumu :D
Americki farovi jesu bolji i lepsi,ali nemaju xenone nego projektore sa obicnom sijalicom. Ne znam da li je nek specificna sijalica,ali bi to uz xenon bilo najbolje,imao bi bi-xenon projektore,crne farove sa znakom 500 unutra,zuta gabaritna svetla sa strana,ALI NEMA MIGAVAC u faru,tako da vozi i uzivaj,auto ti je svakako prelep. A tek si ga kupio,imaces kad da se igras :D   :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala Kubura na cestitkama i na insajderskim informacijama, mnogo su mi znacile.

Umesto simpatičan mali vi uzeli Veeelikog Šmekera :guitar:

Ajd na stranu što je šmekerski urađen, nego i ove bezobrazne felne. Baš vas mrzim.

Hvala lepo. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je rata 146EUR na 72 meseca mu ukupno dodje 72*146=10512EUR + tvoje učešće = 4250. Ispada na kraju da ćeš da vratiš 14.762E. Da li sam dobro izračunao? Ako jesam, da li je moguće da banka radi za ovako sitnu lovu na 6 godina? A siguran sam da je neka greška u mom proračunu (ako su dati podaci ispravni).

Kamata je 611 eura za rok otplate kredita, s tim sto mozes da skidas glavnicu koliko si u mogucnosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pavaobg i ti (odnosno supruga :D ) imate najlepse 500L na forumu :D

Drugari da vam priznam da je i u mom slučaju žena vlasnica L-a. Ja sam samo srećni šofer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što su vam žene kupile kola, zato i imate dva najlepša 500L na forumu :D

Edited by Madra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebali bi moderatori da izdvoje posebnu temu: Najlepsi 500l !!!

Vec vidim pobednika!

 

Cestitam!!! Lepo da se navozas!!! :clap:

 

uzgred budi receno: sta bi smo bez nasih zenki - moja otplacuje kredit a auto se vodi na mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno :-)

Moram da vam priznam zasto mi je izgled vozila bio bitniji od izbora motora - toliko sam ruzan da kada nisam sa svojim voljenom porodicom, mora nesto da mi vadi prosek :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo i ja da se ukljucim i predstavim MOJ auto , ili bar modifikaciju u kojoj sam danas ucestvovala,usrafivsi 4 srafa.Kupili smo Armster 2 naslon za ruke i danas ga ugradili.Procedura vrlo jednostavna,adapter legao ko da je bas za 500 ELA(tako ga zove nas klinac) pravljen ;) .

Slika govori vise od reci pa evo:

 

20130927_101631.jpg  20130927_103113.jpg

 

20130927_104152.jpg  20130927_104205.jpg

 

20130927_104230.jpg  20130927_104358_1.jpg  20130927_104302.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...