Jump to content
FAS Goran
erdelja

Fiat 500L Trekking 1.4

Recommended Posts

Jedna slicica u Fickovom prirodnom okruzenju....Led,blato,sneg...sve je prosao bez problema  :thumbup:

 

photo21.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bravo....pratim vas redovno i svaka čast....valjda ce se FAS setiti nekog konkursa za fotke korisnika pa pobednici da dobiju neke lepe nagrade...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Traction + je zaista odradio posao. Bez njega na ovakvom terenu tockovi se muce,proklizavaju a cim se upali vuce kao lud...Ovo je prvi put da smo ga testirali na ovaj nacin (u Vojvodini bas i nismo imali prilike da isprobamo i ovu opciju) i prijatno smo iznenadjeni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I bre, a onolike oranice po Vojvodini...

Malo sam skeptik po pitanju isplativosti trekking verzije. Tj ako zanemarimo vizuelnu razliku i ono sto nudi u ostaloj opremi, nisam siguran koliko je traction+ sistem zadovoljavajući faktor u odnosu cene, pogotovu za nekoga ko ga nikada ili retko koristi.

Verovatno bih uzeo za te pare tj razliku u ceni lounge paket ili 1.6 motor.

Koja logika je vas vodila pri kupovini?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu reci-iskljucivo estetika :-)  U trenutku kada je trebalo da donesemo odluku i zapocnemo proceduru oko narucivanja,pojavila se i Treking verzija po istim uslovima kupovine.Nismo dugo razmisljali,pogotovo kada je boja bila u pitanju.Svakako smo hteli da uzmemo oba paketa opreme + da ugradimo gas tako da je kada se sve sabere konacna razlika bila mozda manje od hiljadu evra,ako me secanje dobro sluzi.Ali izgled-priceless :-) 

Edited by acikota

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale...treking je odlican...i nekoliko % situacija u kojima će im odraditiposao vredi svaki evro...još i unutrašnjost je lepša i kvalitetnija od nacionalea....

Ja da se pitam uzeo bi Living 1.6 mjet.....ima ga za 15.900....i to tamno zeleni u lounge opremi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko se sećam za 14000 nismo nikako mogli da uzmemo 1.6, pa čak je sa ovom opremom i 1.3 bio skuplji, ali estetika je bila na prvom mestu i naravno rata kredita (jer se uklapao u priču). Ponavljam... ako se dobro sećam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doplata za 1.6 je bila 3000€ u odnosu na 1.4. Trekking 1.6 sa oba paketa i doplatom za boju je bio debelo preko 17000€.

 

Bilo bi intereantno proučiti taj traction+ ima li tu neke mahanike ili je razlika u odnosu na običan L samo u elektronici. Uprincipu sve se može dodati i dobudžiti samo je pitanje potrebe, cene i znanja.

Italijanski ebay je prepun delova za L. talijani ih rasturaju na veliko. Pre neki dan sam video obe prednje maglenke sa sve instalacijom za manje od 100€.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videh i ja, ali džabe instalacija maglenki kada treba nakačiti na komp a to treba znati i nije prosto... (izvinjavam se za off)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istočno. Odlična i ogromna plaža kod mesta Epanomi. Valjda se zove Potamos? Ona nam je na 30ak min vožnje od stana u Solunu. Dugačka plaža sa puno ljudi a mi tamo jedini "negrci"

Parkiraš kola na samoj plaži i par metara odatle prostreš peškir i uživanjcija. Otud mi i fotke automobila

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srećan put i želim vam brz prolazak makedonske granice. More je čisto i toplo. Juče smo prolazili pored tvog mesta i spominjali smo te :-) Uživaj i obratićemo pažnju na ŽO table :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Erdelja to je negde kod onog simpatičnog porodičnog hotela i kamp naselja Akti Retzika? Pozdravi mi gospođu Retziku i njenu ćerku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zhorz uživaj na moru i želim ti poboljšanje vremena.

Hvala ti puno StefanBeli!

Deda to je ta plaža.

Nešto me zeza tapatalk I kači mi samo po jednu rečenicu svake poruke

Na žalost Deda nešto se vreme pokvarilo I skroz nam uništilo plažu. Navukla se neka travuljina i krenuli talasi. Inače je jako lepo mesto, pogotovu kod potopljenog broda.

Inače smo za 8 dana boravka i vozikanja po Solunu videli samo dva 500L-a (GR table) i to belog i crnog trekking-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se celim putem okretao kako ne bih video zutog trekkinga ali nista. Usput do grcke vidoh jednog belog, italijanskih tablica. Ako vidite negde beli da znate da sam ja :D

Prekljuce u pefhokoriju videh jednog crvenog bg table parkirao se pored plaze ali bilo daleko i ne videh gde odose.

Edited by Urkelele

Share this post


Link to post
Share on other sites

:-) @ Urkelele

 U nedelju smo se vratili sa puta tako da ne gubi vreme trazeci nas :-)  ( posto smo bili smesteni u Solunu uglavnom smo posecivali plazu Potamos i jednom zalutali do Polihrona)

Ficko je u ponedeljak dobio novo ruho-ugradili suspleh i odradjen mali servis kod Koleta (iskoristili popust koji vazi do kraja avgusta iako smo mogli da sacekamo barem jos mesec dana  jer po kilometrazi smo daleko od drugog servisa ali uskoro istice druga godina i odlucili smo se da na ovaj nacin ustedimo skoro 4000 koliko bi bio skuplji servis u Su). Jedina zamerka je sto nam u servisu nisu porucili onu ukrasnu lajsnu za haubu (koju je moj muz prizeljkivao od kako smo kupili auto).Pre mesec dana smo telefonski narucili suspleh i lajsnu, neposredno pre odlaska na put smo svratili do servisa da se uverimo da li je porudzbina izvrsena ali su bili u velikoj guzvi pa nisu mogli da provere da bi na kraju ispalo da je nisu ni porucili :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...