Jump to content
FAS Goran
jozovac

BMW 520 (E39) benzin / dizel - iskustva?

Recommended Posts

Kod mene u firmi bice jedna licitacija sluzbenih auta,pa ima jedno BMW 520 koje je vozio jedan direktor ali je napustio firmu i auto od 2004 ili 2005 je slabo vozen.Naime taj bmw ima  svega 65 000 km redovno je servisiran u ovlastenom servisu za BMW, ima sve od opreme sem navigacije,nije nigde udaran garaziran i ovako je stvarno u ekstra stanju.Cena mu je 3500 evra i stvarno sam u dilemi da lise isplati uloziti u taj auto.

 

Interesuje me i bio bi zahvalan ukoliko i da liima neko iskustva da spodeli konkretno za ovim benzincem,kolika mu je potrosnja,servis sta je mana tim modelima itn itn.da lise isplati prema kilomterazi cena i tako to .

 

Pozdrav 

 

Zaboravio da pisem da je auto 2002 god.

 

 

 

 

Edited by neshaoct
update naslova

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš htedoh da pitam koje je godište auto  :laughing:

Za te pare i s obzirom na to koliko prosečni Srbin ceni seriju 5, ja bih ga uzeo i prodao za 1500e više i usput se malo provozao sa njim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je presao 65kkm, uzmi ga i ne razmisljaj o drugom autu narednih 10god.  Extra auto, u proseku 9L, ali za tu tezinu i udobnost prva liga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zavisi kakve ambicije imaš po pitanju automobila, ali ja nikad ne bih vozio 11-12god starog BMW-a. Štaviše, da uzimam takav auto bio bi do 5god star i sa preko 3000 kubika da barem znam zašto plaćam skupo održavanje i da stvarno leti.

 

Mada bih ga sa tom kilometražom sigurno uzeo i prodao za barem 5000e, pa posle ako prodaš još i sadašnji auto možeš lagano da uzmeš nešto 2009 i mlađe iz FL grupacije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

BMW je BMW ,nema veze sto je 2002 god :) samo da znas  i nemoj da zaboravis da je to zadnja vuca ,nije isto voziti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izuzetno je važno šta znači "malo je vožen". Da li je svih 65000 spucano za godinu dana pa onda stajao ili se tako godinama vozikao vikendom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.0 je za plin odličan, redni sestak 150ks, gepek ogroman - za poveću bocu saliven :rolleyes:

Sasvim pristojno ide i ovaj od 150ks, nije spektakl svakako, mada ima zvuk bolesno dobar! 2.2 je muka zbog registracije :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fvala na savetima,skupa je registracija itekako nekih 400 evra,a da pisem jos da je auto u garazi jedno godinu i pol,ali zbunjuje me to oko 150 i 170 ks.Ako pise bmw 520 moze da bude i 2.2 sa 170ks?

Share this post


Link to post
Share on other sites

TestAutomobila video: BMW 530d model E39

 

Na testu BMW 530d model E39 sa motorom 3.0 TD od 193KS iz 2002-e godine:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dougdemuro.jpg Doug DeMuro video: BMW M5 E39

 

Jedan od najznačajnijih BMW automobila, mnogi misle da je ovo najbolja sportska limuzina koju je BMW ikada napravio: 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

slowmotionmneyoutubelogo.jpg SlowMotionMNE: BMW M5 (E39)

 

Recenzija BMW-a M5 e39, V8 sa 400 konja.

Utiske do kraja nikad ne možete prenijeti kad su ovakva auta u pitanju. Fenomenalan dan je za mnom i rado ću ga se sjećati:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

autotopnl.jpg AutoTopNL: BMW M5 E39

 

V8 sada sa kompresorom, koji umesto fabričkih 400KS/500Nm sada ima 600KS/700Nm:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...