Jump to content
FAS Goran
bimaks

Mezimci Stilo 1.8 16v 153ks i Stilo 1.9 mJet 160ks

Recommended Posts

Neeeeeeeeeeeee, pa tek sam sad video ovu temu  :shock:

Sam ti pricao skoro da te nema, svasta si propustio :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cela tema se vrti oko mastarija jednog narcisoidnog klinca koji je toliko zelen da se sve vise ukopava u sopstvene mastarije.
Ili se neko sjajno zabavlja pisuci takve gluposti i gledajuci kako se svi mi palimo da odgovorimo...


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta sam ja propustio, ne verujem, kad sam video prvu sliku sa pomfritom koji se jede prstima, pomislim u sebi, kakva sv...glava ... e onda sam poceo da se smejem i ne mogu da prestanem ... i ova tema i usputne su prava komedija ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao majko moja..... koje bajke napricao covek sam sebi  :laughing: .Njemu treba  :help:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako me odusevi sa onim slikama "zivota punim plucima"  :)  jos umirem od smijeha,   kako to da nisam ranije primjetio Dejicu 2?  hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahhahahahahaha tek sad vidoh ovu temu! :) hahahahah najsladjih pola sata provedenih uz monitor dok sam citao sve! jaoooo majko mila! svaka cast!!
 

idem u mek da jedem pomfrit i uzmem coca colu da vidim kako se zivi to preko! uhhhh ko oce nek izvoli!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako me odusevi sa onim slikama "zivota punim plucima"   :)  jos umirem od smijeha,   kako to da nisam ranije primjetio Dejicu 2?  hahaha

Sve mi diraj, ali Dejicu nemoj :D

Dejica je šaljivdžija, i koliko vidim razume se u mehaniku, i voljan je da pomogne svakome, a ovaj Ilija Paripović je iskompleksirani klinac, kojeg su banovali čak i sa Counter Strike foruma, jer laže i vara, tj krao je da kažem pare, imaš par linkova koje sam postavio u temi, pa pročitajte. Naravno, tamo su ga i propisno ispljuvali, ovde smo bili blagi prema njemu, ali sa mnogo više duha i entuzijazma u svom tom zezanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bimaks se vratio, i to u velikom stilu. Ja sam mislio da je dečko lažov, ali avaj....

https://www.blic.rs/slobodno-vreme/vesti/secate-li-se-bogatog-srpskog-tinejdzera-iz-ciriha-sada-je-ponovo-u-beogradu-a-njegova/zvv0grr

 

 

 

Edited by marko.jovanovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim te, pročitaj celu temu, pa nam ispričaj kakav je to lik, da li je zaista avanzovao... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marko.jovanovic Citao sam pre godinu dana ovu temu i onu drugu isto njegovu ilijagti valjda. :D   A posle ovoga vozio je siroka 1.4t valjda od 200 ks ili vise (potezali smo se par puta ja mojim 1.8 ali ide siroko kao lud) a sad ima nekog renoa megan sport ide bolesno,taj stvarno i ide 250 AHHAHAHA :D  @DraganUS Ne slikam se ja sa takvima ali mogu da bacim koju sliku njegovog sadasnjeg renoa. :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne druzim se sa njim,samo ga znam iz starog kraja. Ali moj ortak se druzi sa njim pa cu videti sa njim da ga on eventualno podseti. :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...