Jump to content
FAS Goran
filipkg

Moj Grande Punto :D evo i ja da izbacim neku sliku

Recommended Posts

Mnogo mi se sviđa kako svetli tablaaa  :laughing:  Jako lep autić, svaka čast, da te dugo služi !  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

auuuuujako lep djunto a boja i felnice su mu cao zdravo znaci nema lepse.. reci mi Filipe kakva je ovo varijanta farova? ksenon? fabricki ili neki after market?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aftermarket farovi brate, drug koji ga je vozio u Italiji je to tamo kupio i zamenio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć sam te video u glavnoj, bio sam pešaka, pa nisam hteo da mašem i skačem pod auto, sigurno bi prva pomisao bila "koja li je ovo budala"  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidi brate , ja ne mogu da garantujem za kilometrazu jer tamo sta se radi u italiji ja ne znam :D . Znam da je ocarinjen na tu kilometrazu , i da sam preko dijagnostike kod eletricara kad sam kupio automobil takozvano "pretresao" auto da vidim ima li skrivenih kvarova , proverio i kako mi je to rekao eletricar ja se u to ne razumem rekao da se slaze kilometraza iz kilometar sata i neka kilometraza koju salje kompijuter ili kako vec znaci obe su usaglasene na isto, a rekao mi je da kad se spusta kilometraza nikad nisu iste te dve kilometraze , tj nikad nisu priblizne . E sad sta znam ,stanje auta je odlicno ,enterijer jako ocuvan tako da sam zadovoljan ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrnuto... Te dve kilometraze se nikad ne slazu u kilometar kad je sve u redu, cak je normalna razlika i hiljadu, dve kilometara.

Ako su identicne, velika je verovatnoca da ih je neko iz neznanja izjednacio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slažem se :) Štaviše ja nikad nisam ni video automobil kome se gađaju kilometraže savšreno na tabli i u ecu-u. Uglavnom bude do 3000km razlike ako je "sve ok" ili 50-60000 km ukoliko je podmlađen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obrnuto... Te dve kilometraze se nikad ne slazu u kilometar kad je sve u redu, cak je normalna razlika i hiljadu, dve kilometara.

Ako su identicne, velika je verovatnoca da ih je neko iz neznanja izjednacio.

+1!

Auto je extra! Kako svetle farovi? jeli to halogen ili ksenon? Dnevna LED?

 

Molim kolege vagenovce da mi ne zamere ali brate inst. tablu si upropastio!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I kako svetle?

Koji su to ksenoni? jel posebno za kratko i dugacko ili u istom projektoru oba?

Dnevna LED jel jako svetle? jel panduri zaustavljaju?

 

Brate promeni samo boju cajgera molim te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao je sa njima , duga su obicna,samo je u kratkim ksenon i u maglinkama ,led su ubica, ne zezaju me panduri, jednom su me zaustavili, nista me nisu zezali za dnevna ,vec su samo proverili da li mi rade kratka i duga, a na koje cajgere mislis ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uskoro nove slike , :D Uzimao sam neke abarth stikere od kolege sa foruma :D ispalo je ekstra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...