Jump to content
FAS Goran
MS PK

Stilo White Scorpion

Recommended Posts

On 6/4/2019 at 11:09 AM, marko.jovanovic said:
Ali zašto je svaki auto koji vozi žena očešan/ulubljen na istom mestu???

Zato sto je kombi bio nepropisno parkiran! Sta ti nije jasno
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/4/2019 at 10:59 AM, MS PK said:

Sto jebada, oteras kod majstora, das 2500din i dodjes popodne emoji3.png

Ti da das 2500?  

 

tenor.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/4/2019 at 11:09 AM, marko.jovanovic said:
Ali zašto je svaki auto koji vozi žena očešan/ulubljen na istom mestu???

Nije uvek na tom mestu

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/4/2019 at 7:57 PM, Axic said:

Ti da das 2500?  

Jbg moram, vi dajete 7000
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da napisemo koju, da prebacimo malo off ovde :D
Supruga letos ocesala "nepropisno parkiran" kombi , ne mogu da nadjem sliku al doslo je na red i to da se sredi, ide zima jbg . U medjuvremenu na parkingu je dobio jos ogrebotina kao ovu na desnoj coski branika i napred jednu. Resili smo da odradimo celu desnu stranu, od stop svetla do prednjeg fara, s tim sto se polustranica radi a ostalo se samo lakira, da se ne bi poznavala razlika u sjaju, nijansi itd i tako je i odradjeno. Ima i snimci iz komore ali ne mogu da postavim. Dobro je ispalo, ima nekih sitnica sto od pre ( koje su sa novim lakom malo vidljivije sad) ali je dobro uradjeno, recimo fleka na zadnjem i prednjem braniku se ne poznaje uopste
Samo sto sam ga uzeo od majstora, prljav je do daske, lajsna je zalepljena lepkom za soferke pa se vidi traka zbog toga :D0dcba9c36004bee6719c8ed891354b25.jpg14389ef96f5310de9a0af2e86ba1294b.jpg9b96d9496115d5f79c0cff067b6ac7a3.jpgd1cc83c088c9cdec1dd1e3e3d66d86dd.jpgb2df0afe890a7ec7b11ca0daa6f452e2.jpgbf23c5face693658180f16e5378f7764.jpg

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Sada idemo dalje, menjamo zadnje silene ( na zadnjem trapu) i donje nosace motora, s tim da menjam i ove male "silene" ( ja ih tako zovem) ne znam dal js iko to menjao ali moji su losi bc817f9642310646020a7f21e71dd5d4.jpg

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa slao sam na "small " da ne kukate :D

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

01662435047a7a61e13d018980d20049.jpg

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
35 minutes ago, MS PK said:

U medjuvremenu na parkingu je dobio jos ogrebotina kao ovu na desnoj coski branika i napred jednu

Vozi to malo, vidis da te samo udaraju na parkingu. Makni ga odatle :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bila stakla do registracije pa sam skinuo, hteo da vratim posle ali sve danas , sutra.. Stopke ne volim tamne, imao sam ideju tj.video sam od jednog kolege odavno da se odrade iznutra sociva ali je to meni komplikovano,nemam zivce ja za to :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma spolja bre, sprej ili folija. Bas dosta lepse deluje. Ja sam kod mene tamnio, i usrao naravno pa cu da prepravljam kad otopli, ali je dosta lepse nego kad su bile svetle.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde mu dodju ti mali sileni Ćomi? Jesi razmisljao umesto folije da stavis mrežicu na stakla? Po meri se pravi, ceo prozor prekrije.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne svidja mi se to spolja, imao sam cak 2 dana crne stopove, pozajmio moje nekim likovima da prodju tehnicki :D

 

Ti mali sileni...pa za njih se srafe donji nosaci motora, ona dva kao reketa. Jedna strana reketa se srafi bese za most ili sasiju a druga ide na nosace, jedan bese na menjac ide a drugi nesto oko desne poluosovine. Tu stoje oni , prolazi sraf kod njih
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, djomla said:

To je i Flex mislio

Vidi, moz se zezamo, pCujemo i sve al da mog stila uporedjujes sa onim!!! Povuci rec!

 

5 hours ago, totti said:

Razmišljao je stari komarnik da ukroji

Ma jok, ili vracam folije ili nista nego bi mogao ti to za panoramu da ukrojis ionako se ne bi videlo...ah da, ne otvara se, ti samo stakleni krov imas. Nista onda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa gde moze da se poredi onaj prelepi NOV NOV NOV Stilo sa ovom belom spodobom.

Evo da vidimo jednom i u ovoj temi kako izgleda tabla na ispravnom Stilu.

A ne tu neki safe modovi, airbagovi i ostalo.

 

fbaaed835d9d8784ffb5b97fac203ec8.jpg

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...